OLEKSANDRZOL рекомендує цей магазин
22 травня 2023

Купив: ЕЛЕКТРОЧАЙНИК MPM MCZ 84 М (міні), Замовлення №1640

Раджу всім звертатися по покупки до цієї торгової компанії. Все відбувалося швидко, а спілкування з представниками "AGD482" залишають лише приємні спогади. Окремо потрібно підкреслити, що мені сподобалося, як коробка з чайником була загорнута у прозору плівку, бо сама коробка достатньо міцна, а Укрпошта відрізняється дбайливим ставленням до того, що пересилають. Тому у торговій фірмі зайвих пакувальних матеріалів не витрачали, а у відділенні пошти мого чайника довго не шукали.
Дякуємо за позитивний відгук ! З повагою, колектив AGD482 !
оля оля рекомендує цей магазин
12 травня 2023

Купив: Електрогриль притискний ECG KG 2033 Duo Grill & Waffle, Замовлення №9552

Якісне та швидке обслуговування.Рекомендую магазин.
Таня 33 рекомендує цей магазин
7 травня 2023

Купив: Zanussi ZWY50924CUI, Пральна машина автоматична Zanussi ZWY50924CUI, Замовлення №20450705809323

Вчора заказала, Сьогодні вже провела пробну стірку. Хоча планувалася доставка заказу на завтра. Дякую продавцеві і Новій пошті. Магазин рекомендую. Буду купувати тут.
Leliv рекомендує цей магазин
4 травня 2023

Купив: Бутербродниця ECG S 1170, Замовлення №20450702395276

Muroslav Lavryuk рекомендує цей магазин
5 квітня 2023

Купив: Пральна машина з сушкою ELECTROLUX EWW 1685 WU, Замовлення №20450689662993

Все сподобалось, швидка відправка.
Настя Сніжко рекомендує цей магазин
8 березня 2023

Купив: Кофемолка bosh, Замовлення №9433

Чудовий магазин, приємний менеджер, приємні ціни, відповіли відразу, відправили в той же день, товар відмінної якості, однозначно буду ще в них замовляти
Mykola S рекомендує цей магазин
2 березня 2023

Купив: КОФЕМОЛКА ECG KM 1412 ( жорнова ), Замовлення №9260

Магазин з однією з найнижчих цін і повною гарантією.
Nadiia рекомендує цей магазин
17 лютого 2023

Купив: Кухонний комбайн Braun FX 3030, Замовлення №9393

Дякую магазину за оперативність. Швидко зателефонували після оформлення замовлення. Того ж дня відправили посилку, а наступного я вже її отримала. Кухонний комбайн Braun укомплектований відповідно до інформації, вказаної на сайті магазину. Все ціле та працює. Гарантійний талон на 12 місяців від виробника вкладений в посилку. Дякую, рекомендую)
Valentinasuh18 рекомендує цей магазин
14 лютого 2023

Купив: Машинка для стрижки тварин Camry professional CR2821, Замовлення №20450662806408

Чудова якісна машинка,хороший магазин ,відправили швидко. Дякую,гарних клієнтів,мирного неба)
Михайло Кириченко рекомендує цей магазин
4 січня 2023

Купив: КАВОМОЛКА MPM MMK-06М, Замовлення №20450644625010

Замовлення прийшло на день раніше)