Петро рекомендує цей магазин
5 травня 2021

Купив: Hyundai HHW 120-400

Мийку привезли швидко, в день замомалення. Комплектація відповіла заявленої в інтернет-магазині, також був виписаний чек, офіційна гарантія, подарували карту на знижку. Все сподобалось, рекомендую
Відповідь представника «HYUNDAI.org.ua»
Шановний, Петро! Вдячні Вам за приємний відгук! Остерігайтеся підробок! Купуйте тільки у офіційного дилера ТМ Hyundai Power Products в Україні. При найменшому сумніві наполягайте на тому, щоб продавець надав Вам всі необхідні документи на продукцію, а також мав відповідні сертифікати, які б засвідчували, що він є офіційним представником в Україні З повагою, інтернет-магазин Hyundai.org.ua
Олексій Макаренко рекомендує цей магазин
28 квітня 2021

Купив: Газонокосарка Hyundai LE 4210

Щиро дякую колективу магазину за професійність і оперативність. Всім рекомендую. Ціни дають найнижчі, доставка безкоштовна, гарантія офіційна, жодних недоліків не виявив. Бажаю Вам вдячних клієнтів і сподіваюсь на співпрацю в майбутньому.
Відповідь представника «HYUNDAI.org.ua»
Шановний, Олексій! Вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку якості роботи нашого магазину. Остерігайтеся підробок! Купуйте тільки у офіційного дилера ТМ Hyundai Power Products в Україні. При найменшому сумніві наполягайте на тому, щоб продавець надав Вам всі необхідні документи на продукцію, а також мав відповідні сертифікати, які б засвідчували, що він є офіційним представником в Україні З повагою, інтернет-магазин Hyundai.org.ua
Demon4563 рекомендує цей магазин
19 квітня 2021

Купив: Культиватор Hyundai t 1820, Замовлення №149931

Все сподобалось: зворотній зв"язок, оперативно реагують і допомагають під час вибору товару, досить гарна цінова політика магазину, офіційний представник, якісні товари, чек, гарантія, швидка відправка і перевірка товару.
Відповідь представника «HYUNDAI.org.ua»
Шановний, Дмитро! Вдячні Вам за високу оцінку якості роботи нашого магазину! Остерігайтеся підробок! Купуйте тільки у офіційного дилера ТМ Hyundai Power Products в Україні. При найменшому сумніві наполягайте на тому, щоб продавець надав Вам всі необхідні документи на продукцію, а також мав відповідні сертифікати, які б засвідчували, що він є офіційним представником в Україні З повагою, інтернет-магазин Hyundai.org.ua
Олександр рекомендує цей магазин
7 березня 2021

Купив: Перфоратор H 850

Покупокою дуже задоволоний. Товар якісний. Чек, гарантія. Всім рекомендую.
Відповідь представника «HYUNDAI.org.ua»
Шановний, Олександр! Вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку якості роботи нашого магазину. Остерігайтеся підробок! Купуйте тільки у офіційного дилера ТМ Hyundai Power Products в Україні. При найменшому сумніві наполягайте на тому, щоб продавець надав Вам всі необхідні документи на продукцію, а також мав відповідні сертифікати, які б засвідчували, що він є офіційним представником в Україні З повагою, інтернет-магазин Hyundai.org.ua
Artur Sergeevich рекомендує цей магазин
22 лютого 2021

Купив: Hyundai J800

Купил себе лобзик, пока только хорошое впечатления о магазине. Товар отличного качества, комплектация согласно характеристик указаных в интернет магазине. Дали скидку на следующие покупки, что свидетельствует о том, как сотрудники магазина ценят своих клиентов. Всем советую!
Відповідь представника «HYUNDAI.org.ua»
Шановний, Артур Сергійович! Вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку якості нашої роботи. Остерігайтеся підробок! Купуйте тільки у офіційного дилера ТМ Hyundai Power Products в Україні. При найменшому сумніві наполягайте на тому, щоб продавець надав Вам всі необхідні документи на продукцію, а також мав відповідні сертифікати, які б засвідчували, що він є офіційним представником в Україні З повагою, інтернет-магазин Hyundai.org.ua
Karibian87 рекомендує цей магазин
19 лютого 2021

Купив: Інтелектуальний зарядний пристрій Hyundai HY400, Замовлення №84032

Зарядное устройство отправили наложенным платежом. Всю дополнительную комиссию за пересылку оплатил продавец. Покупая сдесь товар, уже точно могу сказать, покупатель получает качественный сертифицированный товар с официальной гарантией. А сам магазин, в свою очередь, предоставляет качественное обслуживание и консультацию по выбору товара.
Відповідь представника «HYUNDAI.org.ua»
Шановний, Клієнт Вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку якості роботи нашого магазину. Остерігайтеся підробок! Купуйте тільки у офіційного дилера ТМ Hyundai Power Products в Україні. При найменшому сумніві наполягайте на тому, щоб продавець надав Вам всі необхідні документи на продукцію, а також мав відповідні сертифікати, які б засвідчували, що він є офіційним представником в Україні З повагою, інтернет-магазин Hyundai.org.ua
Анатолий Водопянов не рекомендує цей магазин
6 березня 2020

Купив: шлифмашина BS900, Замовлення №80219

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару

yurawizz не рекомендує цей магазин
7 лютого 2020

Купив: Інтелектуальний зарядний пристрій Hyundai HY400, Замовлення №86035

Не сподобалося: оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Микола Остапчук рекомендує цей магазин
22 січня 2020

Купив: Інтелектуальний зарядний пристрій Hyundai HY400, Замовлення №84868

Товаром задоволений, заявленим характеристикам відповідає. Доставка Новою Поштою на відділення була за рахунок магазину, за що магазину додатковий РЕСПЕКТ. Відправили в день здійснення замовлення, отримав на наступний день. На таку оперативність навіть і не розраховував. Дякую, МОЛОДЦІ! Так тримати!
Відповідь представника «HYUNDAI.org.ua»
Дякуємо Вам за відгук! При наступних замовленнях на Вас будуть очікувати бонуси і подарунки.
Ван Ту рекомендує цей магазин
25 жовтня 2019

Купив: Культиватор Hyundai T 950

Консультации проведены качественно. Отдельное спасибо за помощь в оформлении заявки. Заказ выполнен быстро и качественно.
Відповідь представника «HYUNDAI.org.ua»
Спасибо за обратную связь! При следующих заказах в нашем магазине Вас будут ждать приятные бонусы и подарки.