Vladimir Galizin рекомендує цей магазин

ок все хорошо
Даніслав Чічкань рекомендує цей магазин
5 січня 2021

Купив: Теплый пол, Замовлення №15101

Все прошло супер,утром заказала теплый пол,в обед уже все доставили.Магазин с шикарным ассортиментом и очень приятными ценами.Рекомендую)))
Katusha Moroz рекомендує цей магазин
15 грудня 2020

Купив: Danfoss Icon RT (088U1081), Замовлення №15083

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Все на высшем уровне , рекомендую !!!
Rimira Rimira рекомендує цей магазин
12 листопада 2020

Купив: Тепла підлога. Нагрівальний мат Teploluxe Alumia 1500-10.0, Тепла підлога. Нагрівальний мат Teploluxe Alumia 1800-12.0, Тепла підлога. Нагрівальний мат Teploluxe Alumia 900-6.0, Замовлення №15012

Отзывчивый менеджер,подсказал лучший вариант по соотношению цена-качество. Цена лучшая на рынке+ сделали скидку
Oleh Pobererezhets рекомендує цей магазин
1 листопада 2020

Купив: Нагрівальний мат, Тепла підлога. Нагрівальний мат Hemstedt DH 525W

Alex Kyzmich рекомендує цей магазин
30 жовтня 2020

Купив: Терморегулятор In-Term E51 (RTC 80), Замовлення №15000

Воспользовался услугами магазина и остался доволен. Товар качественный и официальный. Обслуживание отличное. Доставили быстро. Рекомендую всем!
Dmytro рекомендує цей магазин
9 жовтня 2020

Купив: Система контролю протікання води NEPTUN Profi 220В 1/2

Магазин працює оперативно, може пощастило, або склад був поряд, але кур‘єр доставив товар вже через 3 години після замовлення. Дали приємну ціну ;) Дякую!
Олег Налужный рекомендує цей магазин
14 вересня 2020

Купив: Двожильний нагрівальний кабель greyhot, Замовлення №20450278563829

Всім задоволений,особливо комплектацією,тому що не рідко інші магазини розукомплектовують такі набори.Дякую!
10 липня 2020

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter AIR MASTER INVERTER CH-S09FTXP-NG, Замовлення №14808

Задоволені роботою магазину, привітний персонал від менеджера до кур'єра. Вражає асортимент товарів та їх ціна. 10 із 10 ????
Олексій Оліфіренко рекомендує цей магазин
10 липня 2020

Купив: Система контролю протікання води Аквасторож Классика 2-15, Замовлення №14779

Скористався послугами магазину по рекомендації друзів і лишився задоволеним. Якість товарів та сервіс - на висоті, ціни доступні, окрім того діють приємні системи знижок. Рекомендую всім!