glam1805 рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
27 листопада 2018

Купив: Інфрачервоний термометр Xiaomi iHealth Thermometer (NUN4003CN), Замовлення №25516444

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину

Не сподобалося: видача товару на складі, відвантаження товару

Дополню отзыв. Позвонили, извинились, жду завтра доставку
27 листопада 2018 Відповісти
Julia Brateshko рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
26 листопада 2018

Хотів купити: Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Mi power bank 2 20000mAh White (PLM05ZM), Замовлення №42512487

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі

angryandry не рекомендує цей магазин
23 листопада 2018

Хотів купити: Смарт-часы Xiaomi Amazfit Bip (UYG4021RT) Onyx Black

Сподобалося: замовлення через корзину, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі

Oleksandr Serhiichyk рекомендує цей магазин
1 листопада 2018

Купив: Xiaomi Mi Notebook Air 13,3 (2018), Замовлення №93354358

Заказал утром, оплатил картой, получил в 16:00. Привезли то, что хотел, заполненный гарантийный талон (от магазина) на месте. Все отлично. Один маленький нюанс: в характеристиках ноутбука указаны некоторые неактуальные данные (например, поколение процессора), которые, видимо, были скопированы из характеристик предыдущего поколения данной модели. Актуальные данные при этом были в полном названии, которое находится в шапке страницы ноутбука. Желательно, чтобы эти данные совпадали :)
Відповідь представника «WO.UA»
Добрый день, Александр. Благодарим за Ваш отзыв, нам очень приятно, что Вы остались довольны. Также спасибо, за то, что указали на некорректную информацию в описании товара, ошибка уже исправлена.
Mykola Bilous рекомендує цей магазин
29 жовтня 2018

Купив: Смарт-годинник Amazfit Stratos Black

Відповідь представника «WO.UA»
Дякуємо Вам за відгук, користуйтеся з задоволенням.
Viktoriia Ilkovych рекомендує цей магазин
11 жовтня 2018

Купив: Смарт-годинник Xiaomi Mi Band 3 Black, Замовлення №11275334

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі, відвантаження товару

Прекрасний магазин, чудові продавці, гарне обслуговування
Відповідь представника «WO.UA»
Дякуємо Вам за відгук! Завжди раді таким клієнтам як Ви!
Алексей рекомендує цей магазин
3 вересня 2018

Купив: Смарт-годинник Amazfit Bip Smartwatch Green (UG4023RT)

Очень доволен работой магазина, днём заказал - вечером того же дня получил. Молодцы.
Відповідь представника «WO.UA»
Спасибо за отзыв. Наша команда старается для Вас.
GR1032 рекомендує цей магазин
31 серпня 2018

Купив: Смарт-часы с GPS Amazfit Bip A1608 Black, Замовлення №96174464

Відповідь представника «WO.UA»
Спасибо за покупку, Ваш отзыв очень важен для нас. Мы постоянно улучшаем сервис и обслуживание для наших клиентов.
Дмитрий Бельдеев рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
9 серпня 2018

Купив: JBL Flip 4 Black (JBLFLIP4BLKAM)

В компании shonada.com (ШО) приобрел колонку JBL Flip 4 Black (JBLFLIP4BLKAM) товар описанию соответствует. Покупку в данном магазине рекомендую!
marina_yas рекомендує цей магазин
27 липня 2018

Купив: Ваги підлогові електронні Yunmai Premium Smart Scale Black (M1301-BK), Замовлення №73119738

Весы шикарные, начиная от внешнего вида, заканчивая функционалом. Очень порадовал подарок к весам - мобильный телефон!!! Спасибо магазину за оперативную доставку. Рекомендую!