Sonya Gerasimova рекомендує цей магазин
7 червня 2023

Купив: Apple MacBook Pro 14” Space Gray 2021 (Z15G001WL) (Apple M1 Pro 10 core/1Tb SSD/16Gb/16 core GPU), Замовлення №002007

Чудовий сервіс! Найкращі ціни! Хлопці допомогли підібрати комп?ютер. За це дуже вдячна! Для мене перш за все - людський фактор, рекомендую goodlab.
Wwww07 рекомендує цей магазин
30 травня 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 13" Space Gray Late 2020 (MYD82), Замовлення №0000-001851

Купили жене мак, понравился как сам магазин, так и продавец Сергей. Он профессионал своего дела, покупать у такого продавца одно удовольствие! Рекомендую!
Ivan Dziamko рекомендує цей магазин
15 травня 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 16” Space Gray 2021 (MK183), Замовлення №104207

Леонід рекомендує цей магазин
13 травня 2023

Купив: Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle Paperwhite 11th Gen. 8GB Black, Замовлення №1769

Придбав нарешті собі Kindle! Задоволений на 100%. Магазин рекомендую і читайте українською;)
Татьяна Соковая рекомендує цей магазин
11 травня 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 13" Space Gray Late 2020 (MYD82), Док-станція для ноутбука TOTU USB-C Hub 7-in-1 (TT-HB005A), Замовлення №0000-001736

Безмежно вдячна Сергію і Дмитру за професійний, відповідальний, добросовісний підхід і виконання роботи, за витрачений час, за докладені старання та сили, бо стикнулась з тим, що роботу змогли зробити, тільки вони, за що БЕЗМЕЖНО ВДЯЧНА! А головне – за чудовий результат! Рекомендую звертатись, бо за виконання роботи, будь-якої складності, можна не сумніватися - все буде на висоті! Ще раз ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ! ??? Ви - НАЙКРАЩІ!
vavryschuk рекомендує цей магазин
4 травня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №7702

Максим Навроцький рекомендує цей магазин
25 березня 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13" Space Gray Late 2020 (MGN63), Замовлення №1210

Магазин можу сміливо рекомендувати. Наявність і ціна відповідають вказаним, зручно було забрати ноут самому одразу перевіривши. В офісі ще й була можливість глянути всі доступні кольори - за це окреме дякую, тому що вагався між графітовим і срібним)
Олександра Третяк рекомендує цей магазин
15 березня 2023

Купив: Навушники TWS V-Moda Crossfade II Wireless Rose Gold (XFBT2RGOLDB), Замовлення №1074

Довго обирали з чоловіком собі навушники, а після шукали і магазин. Приїхали до хлопців ГудЛаб в гості, оплатили, все протестили) Приємно поспілкувалися, залишились задоволені. Дякую
Євген Морозенко рекомендує цей магазин
4 березня 2023

Купив: Бездротовий зарядний пристрій Belkin Boost Up Charge Pro 2-in-1 Wireless Charger Stand White (WIZ010VFWH), Замовлення №920

Заказал изначально Белкин на 2 гаджета, но после консультации в магазине, когда все пощупал и определился, взял 3 в 1. Все же удобство максимальное, когда можно придя домой скинуть часы, уши и айфон на зарядку и не париться со всеми шнурками. Не пожалел что заехал и сделал покупку в магазине, шоу рум порадовал.
Степан рекомендує цей магазин
28 лютого 2023

Купив: Автомобільний тримач для смартфона Belkin MagSafe Car Vent Mount PRO (WIC003BTGR), Замовлення №884

Привіт, замовив у магазина кріплення під 14й айфон в авто, залишився дуже задоволений. В tesla Y, став гарно, досить мінімалістично. Рекомендую.