Рубан Володимир рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Металопластикові труби та фітинги, Замовлення №13316

Брав багато фітінгів для металопласту. Хороші ціни , швидко відправляють , весь асортимент в наявності. Рекомендую.
HP Pavilion рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Система захисту від потопу для розумного будинку Tervix ZigBee Water Stop на 1 трубу 3/4, Замовлення №240001894

Влада Мороз рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) непрямого нагріву Protherm FE 150/6 BM, Водонагрівач (бойлер) непрямого нагріву Protherm FE 120/6 BM, Замовлення №240000540

Чудовий сервіс! Замовили спочатку не вірну модель водонагрівача, вдалося швидко зв?язатися і швидко вирішити заміни дуже габаритного товару. Дякую величезне за оперативність і зручну комунікацію
Николай Пятикоп рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: rehau труби та фітинги, Замовлення №30310

Магазин топ. Ще й інструмент можна взяти. Раджу...
Виктор Бондаренко рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Радиатор Kermi, Замовлення №30822

Купляв радiатори, залишився задоволеним. Вiдправили швидко та й безкоштовно. Подякував спiвробiтникам.
Владимир Гращенко рекомендує цей магазин
7 листопада 2023

Купив: Тепла підлога. Терморегулятор Salus HTRP-RF, Тепла підлога. Терморегулятор Salus SQ610RF, Центральний контролер для розумного будинку Salus UGE600, Замовлення №230002006

Обработали заказ быстро и дали дополнительную скидку на количестве товара. Доставили до дверей бесплатно. Рекомендую
ProComputer рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Купив: Tervix Pro Line Control Box R2, Сепаратор повітря SpiroTech spirovent air _ , Термостат з ZigBee керуванням Tervix для водяної/електр.теплої підлоги датч. 3000 мм чорний , Двохходовий клапан Tervix 205112 2-ходовий кульовий клапан н/в 1/2" DN15 з самозворотним електроприводом Pro Line ZERG, Замовлення №230005179

Порівнював ціни з іншими інтернет-магазинами - найнижчі. Асортимент магазину достатньо широкий (видно з мого замовлення). Оперативно доставили всі мої позиції, в узгоджені терміни. Оператор вічливо спілкувався, проконсультував. Відчувається, що людина зацікавлена в продажі, а не просто сидить на телефоні. Забирав самовивозом без будь-яких проблем.
Владислав Кострубко рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Замовляли сантехніку для новобудови з нуля, Замовлення №230005763

Хочу окремо подякувати за професійність, компетентність , та клієнтоцентричність менеджера Сергія,який оперативно вирішив всі питання по матеріалах, сантехніки, Відразу відчувається що компанія цінує свою репутацію. Буду і надалі звертатись. Рекомендую
Віктор Рогатюк рекомендує цей магазин
18 серпня 2023

Купив: ДЖБ LPM-PSW 1500VA, Замовлення №230001347

Приємне, уважне обслуговування . Надана необхідна, технічна консультація по підбору обладнання. При винекненні технічних проблем-консультант зв'язався на протязі 15хв. Рекомендую цю компанію
Станіслав Контарьов рекомендує цей магазин
17 серпня 2023

Купив: Термостатична головка для радіатора опалення Danfoss RA 2991 (013G2991), Замовлення №230004449

Чудовий магазин, низькі ціни, гарні консультанти, які допомогли швидко підібрати необхідний товар. Довелось повернути кілька термостатів і не зважаючи, що пройшло 14 днів, магазин пішов на зустріч і повернув кошти. Рекомендую