Владимир Александрович рекомендує цей магазин
15 грудня 2021

Купив: Измельчитель пищевых отходов Franke TURBO ELITE TE-50 (134.0535.229) мощность 0.5 л.с

Этот магазин мне изначально посоветовал друг, он несколько месяцами ранее тут также покупал себе измельчитель. Поэтому я естественно решил обратиться сюда. Я на сайте никаких заявок не оставлял, сразу звонил в магазин и говорил с продавцом. Наличие измельчителя мне подтвердили, цену озвучили ту же что и на сайте. Измельчитель я забирал сам из магазина по улице Липинская, он ближе всего ко мне. В целом всем остался доволен и тоже теперь могу рекомендовать магазин.
clanth не рекомендує цей магазин
30 листопада 2021

Хотів купити: Дозатор для кухонної мийки Franke Comfort 119.0584.065, Замовлення №12579

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Сделал заказ на сайте, с выбором забрать на точке магазина, на следующий день пришло сообщение, что надо предоплата и доставка за мой счет. Пока был за рулем, в течении получаса сами и отменили заказ. Чем этот магазин лучше других noname? Не понятно. Заказал у других официальных представителей (точно теперь проверил на сайте franke), отправили без предоплаты за пару часов.
yarok не рекомендує цей магазин
3 листопада 2021

Хотів купити: Кухонна мийка Franke Logica Line LLX 611-79 101.0381.806

Сподобалося: наявність

Вроде бы и есть онлайн чат, вот только надо упрашивать, что бы вам ответили
Відповідь представника «FRANKE - PARTNER»
Переглянули Ваше спілкування в чаті та не виявили причин щодо негативної оцінки з Вашого боку. Чат не відображає загальну роботу сайту та менеджерів. Якщо у Вас багато запитань, рекомендуємо заповнити форму зворотнього зв'язку або ж зателефонувати самостійно.
Моя оценка субъективная. Кто отвечает за работу чата на вашем сайте? У меня был один вопрос, который я задал дважды и дважды получил одинаковый ответ. Т.е. это нормальный ответ на конкретный вопрос?
5 листопада 2021 Відповісти
Представник магазину «FRANKE - PARTNER»
На сайті ми докладаємо массу зусиль щоб клієнтам було зручно. У Вашому випадку, в назві товару та описі написано полірована та в декорі. Також можна скористатися функцію порівняння товарів, яка також є на сайті. В теперішній час, коли половина працівників не працює, ми стараємося надавати інформацію ту, яку важко зрозуміти чи знайти. Шкода що склалася така ситуація, але вже як є. Будемо вдосконалюватися...
5 листопада 2021 Відповісти
Іннуша рекомендує цей магазин
4 червня 2021

Купив: Кухонна мийка Franke Basis BFG 621 (114.0367.654), Замовлення №1146

Алексей S не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
17 квітня 2021

Купив: Кухонная мойка Franke Sirius SID 611-78 XL Slim (114.0497.982) из тектонайта - врезная - оборотная -

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

Приобрел мойку! Вопросов по мойке не имею. Только подарочный коврик не получил и предоплату 200 гривен никто из суммы не вычел. Осадок остался и рекомендовать данный сервис никому не буду.
diver.kiew не рекомендує цей магазин
7 лютого 2021

Хотів купити: Franke Sirius SID 610-40, Замовлення №10033

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Не рекомендую! Магазин самостоятельно отказал в выдаче товара в салоне самовывозом. Потребовал предоплату 200 грн и отправку на НП (заявляют в вайбере, что бесплатно). Я же сознательно выбрал салон для места покупки и получения товара, потому что хочу видеть то, что покупаю. По итогу заказ просто отменили... Прикладываю переписку. Не покупайте тут товар, если дорожите своим временем...
Відповідь представника «FRANKE - PARTNER»
Ваше замовлення відмінене протягом 5 хвилин після замовлення. Щодо акційних позицій є деякі обмеження. На рахунок ваших вказівок вирішити проблему, то ми її вирішуємо.
Пользуюсь hotline давно, а вот зарегистрировался недавно отсюда и кол-во отзывов и пока негативные, но объективные. Конкретно в вашем случае все общение приложил - пусть потенциальные покупатели сами сложат своё мнение. И не 5 минут, а ответ от вас был через час и да, мне пришлось только на след. день продолжить поиск товара. И если как вы говорите по акционным товарам у вас есть ограничения - то сообщите о них на сайте при заказе или хотяб устно, но внятно и понятно, вместо «логистические» проблемы и решите их используя ту же НП. Вы мне предложили как я могу забрать акционный товар, не я придумал... вы. Так в чем вопрос? Улучшите свой сервис и попробуйте стать клиентоориентированным, а не навязывая свою схему работы которая интереснее вам.
8 лютого 2021 Відповісти
Представник магазину «FRANKE - PARTNER»
Звичайно що Ви почали пошуки товару, так як замовлення було сформоване після 18.00. На рахунок повідомити про все, на жаль все повідомити не виходить. Враховуючи, що обраний Вами товар був акційний і на ньому мінімальна націнка, то немає можливості задіювати ціле логістичне кільце, тому запропоновано альтернативне вирішення по доставці, яке є плюсом і безкоштовно. В будь-якому випадку, навіть при самовивозі акційного товару передоплата 200 грн. Тобто оплачуючи 200 грн передоплати, ми не затрачаємо час, закриваємо питання та маємо гарантію що наша робота не марна справа і Ви є цільовий клієнт, який не відмовиться від даного товару....
8 лютого 2021 Відповісти
Да что ж такое ... Ну ладно. Акционный товар: загляните на тот же Hotline и посмотрите уровень цен ( https://hotline.ua/remont-kuhonnye-mojki/franke-sid-610-40-1140497988/prices/#cond_new/0). Наверное половина предложений, как минимум от premium reselers, имеют аналогичную цену. Значительная часть предложений ниже этой цены. Подобные акции - это чистой воды маркетинг не более не менее... Теперь загляните на свой сайт на этот же товар https://franke-partner.com.ua/ua/p3944-kukhonnaya_moyka_franke_sirius_sid_610-40 . Что видит обыкновенный обыватель? Так точно - товар доступен в магазине и сегодня/завтра можно забрать. Как оказывается неправда или вы уже решили свои логистические проблемы, которые не могли решить со мной. Про 200 грн предоплаты... Опять неправда, так согласно ваших же правил, вы берете предоплату только в случае отправки товара Новой Почтой (источник ваш же сайт: https://franke-partner.com.ua/ua/dostavka ). На всякий случай процитирую именно эту фразу: Сервіс доставки Нова Пошта Доставка - безкоштовно Доставку замовлень сервісом Нова Пошта оплачує наш магазин, вийняток - товари зі знижкою з виставки чи розпродажу та при сумі замовлення до 2000 грн. Більшість замовлень ми відправляємо безпосередньо в день оформлення! Ви завжди можете перевірити якість і відповідність товару, який замовляєте післяплатою. Зверніть увагу! Комісію за послуги післяплати (20 грн + 2% від суми замовлення) оплачує покупець! Уточнити, де зараз знаходиться відправка, можна на сайті сервісу Нова Пошта. Відправка замовлень здійснюється лише за умови часткової передплати від 200 грн Крихкі вантажі до яких належать гранітні мийки з фраграніту, доставка здійснюється виключно на вантажне відділення ( відділення до 30 кг не підходить) На всякий случай акцентирую \" ВІДПРАВКА ЗАМОВЛЕНЬ ....\" и дальше про пресловутые 200 грв, которые вы наверняка берете чтобы покрыть свои затраты на отправку и возможный возврат товара.
Alisja рекомендує цей магазин
4 грудня 2020

Купив: Холодильник з морозильною камерою Franke FCB 320 V NE E (118.0606.722), Замовлення №120978

мені є з ким чим порівнювати, так як ми придбали нову квартиру й зробили значну кількість покупок на хотлайні - то це був перший магазин який відстежував доставку, повідомляв про зміни й доставив у ЧІТКО визначений час. також не виникло ніяких "додаткових" оплат на кшталт: ми ту 3 метра несли які не входять в доставку) .Персонал адекватний - що наразі велика рідкість серед інтернет магазинів. Дякую
Відповідь представника «FRANKE - PARTNER»
Вдячні за відгук, аж працювати захотілося, бувають клієнти не зовсім вдячні) Гарного користування!
Des рекомендує цей магазин
10 листопада 2020

Купив: Franke sirius sid 110-34 125.0331.031, Замовлення №9031

Сделала заказ через сайт, очень удобно. Мойку прислали очень быстро. Положили: счёт, каталог продукции Franke и приятный подарок)
Sergey Kuligin не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
4 вересня 2020

Хотів купити: Кухонна Мойка, Замовлення №8398

Не сподобалося: оформлення замовлення, асортимент

Заказываешь одно, приходит совершенно другое, не того цвета, текстуры, без единого документа, зато 200 грн предоплаты надо дать, упаковка как будто дешёвый Китай, не рекомендую
Відповідь представника «FRANKE - PARTNER»
Дякуємо за відгук! Те що Ви вибрали саме те і було відправлено, саме того кольору та саме того матеріалу! 200 грн передоплати, про це чітко вказано на сайті, на жаль Ви не виключення! Документи, тобто чек, гар. талон, наша візитка та рекламна продукція у дешевому китайському пакуванні, перегляньте уважніше. Також нагадуємо, що маєте право повернути товар який не підійшов чи не сподобався, термін 14 днів. Також уточніть, що саме не рекомендуєте, магазин, товар, упакування, чи все разом?
Наталия Губар рекомендує цей магазин
25 червня 2020

Купив: Кухонна мийка Franke Urban UBG 611-78 XL 114.0574.976, Замовлення №105354

все прошло хорошо, персонал магазина приятный в оющении, работа оперативна