Kat.popchenko не рекомендує цей магазин
13 квітня 2020

Хотів купити: Кухонная мойка Franke Antea AZG 620 (114.0499.191) гранитная - врезная - оборотная - цвет Сахара

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Відповідь представника «FRANKE - PARTNER»
Дякуємо за відгук! Доставка безкоштовно. Часткова оплата потрібна щоб ми зробили отвір. Враховуючи ситуацію в Україні немає можливості в той самий день відправити Вам замовлення. Якщо Вам підходить термін тиждень то без проблем. Також був запропонований варіант, що з подарунками відправимо фрезу безкоштовно і дійсно будь хто може зробити отвір під змішувач. Вибачте, що надаючи сервіс ми не змогли порозумітися.
Хочу также добавить, что мой негативный отзыв проверку модератором на их сайте не прошел, хотя там написана правда!!! Вот почему на сайте все отзывы положительные! Представитель компании мне сказал (при чем, я звонила несколько раз, чтобы уточнить, правильно ли я поняла представителя компании), что я должна оплатить доставку мойку, потому что они за свой счет оплачивают доставку во Львов. Внести предоплату вообще не было проблемы.В чем была проблема сделать отверстие в Киеве, когда другим клиентам эта услуга бесплатная!! Взяли бы свою бесплатную фрезу и сделали отверстие, раз \"будь хто може зробити\". Предложили мне соседа попросить! Остаюсь при своем мнении!! Не рекомендую этот магазин, тем более что там еще и клиентов оговаривают!!!
17 квітня 2020 Відповісти
Представник магазину «FRANKE - PARTNER»
Все ясно)
17 квітня 2020 Відповісти
Руслан Скуратов не рекомендує цей магазин
26 грудня 2019

Купив: Кухонная мойка Franke Antea AZG 611-62 (114.0499.155)

Відповідь представника «FRANKE - PARTNER»
1. Подарунок від магазину - за це маєте сказати ДЯКУЮ! 2. Як і відповідали коландер підходить до даної мийки. 3. Ми не зобов'язані повідомляти про виробника подарунків, якщо Ви подумали, шо подарунком буде оригінальний коландер за 3000 грн, то помиляєтесь, вартість мийки 4000 4. Мийку Ви отримали БЕЗКОШТОВНО, З ПОДАРУНКОМ, З БЕЗКОШТОВНО ЗРОБЛЕНИМ ОТВОРОМ ПІД ЗМІШУВАЧ 5. Повернути товар ні в якому разу не можливо, так як в мийці зроблено отвір під змішувач, а це зміни в конфігурації!
1. То что вы называете "Подарунок" - это "тёмный паттерн". «Темные паттерны — это хитрости и уловки, используемые на лендингах, веб-сайтах и приложениях Это такое устройство дизайна и такая организация контента, которые вводят людей в заблуждение, добиваясь от них совершения целевого действия. 2. Коландер не подходит для данной мойки, см. видео. 3. Считаю что на сайте и менеджер должены предупреждать что коландер не отмойки и озвучить что не оригинальный, т.к. ваш сайт продаёт мойки фирмы Franke. 4. Никто к вам не обращался вернуть мойку, а просили дать коландер который подходит или поменять на мойку с нормальным коландером и сделать пересчёт. 5. Если бы ваш менеджер обо всё предупредил, эту мойку не покупали бы. Вопрос просверленого отвестия - это к ниму.
28 грудня 2019 Відповісти
Представник магазину «FRANKE - PARTNER»
встановіть маркізу, після того як встановили клієнт каже, а ви не казали що матеріал буде не такий, знімайте і міняйте. успіхів!
28 грудня 2019 Відповісти
Думаю люди прочитают отзывы и сами решат всё.
30 грудня 2019 Відповісти
Fobis рекомендує цей магазин