San Sanych channel рекомендує цей магазин
12 лютого 2020

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 2070 SUPER VENTUS OC, Замовлення №2002/118

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, повернення товару, сервісна підтримка

Заказал видеокарту. Приз заказе вышла небольшая ошибка с заказом, которую сотрудники магазина помогли решать. Так что даже в случае чего, сотрудники идут на контакт и помогают в решении проблем. Спасибо.
Відповідь представника «SnamiPlus»
Спасибо за хороший отзыв, всегда рады помочь! Ждем Вас за новыми покупками.
vector0000 рекомендує цей магазин
25 грудня 2019

Купив: Твердотельный накопитель M.2 500Gb, Kingston A2000, PCI-E 4x, 3D TLC, 2200/2000 MB/s (SA2000M8/500G)

Оплатив карткою перший раз в "незнайомому" інтернет магазині - і через пару днів товар вже був дома. Тепер вже магазин став для мене "знайомий".
Відповідь представника «SnamiPlus»
Дякуємо за відгук, чекаємо на Вас знов!
lapco рекомендує цей магазин
20 грудня 2019

Купив: Материнська плата GIGABYTE B450 AORUS M

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, видача товару на складі

Хороший магазин. Цена соответствует. Доставили за два дня, как и обещали. Выдача в 50 метрах от выхода из метро Минская.
Відповідь представника «SnamiPlus»
Благодарим за Ваш отзыв! Обращайтесь, будем рады сотрудничеству!
14 грудня 2019

Купив: Процесор AMD Ryzen 7 3800X (100-100000025BOX), Замовлення №1912/123

Заказывал AMD Ryzen 7 3800X цена была на 1к гривен ниже минимальной) вежливые операторы. с качеством и упаковкой тоже все отлично. Спасибо!
Відповідь представника «SnamiPlus»
Мы очень рады, что Вы остались довольны, ждем Вас снова!
Tukanoff рекомендує цей магазин
12 грудня 2019

Купив: SSD накопичувач Samsung 970 EVO Plus 250 GB (MZ-V7S250BW)

Дважды обращался и дважды остался доволен. Хорошие консультанты. Есть пункт самовывоза возле станции метро. Цены приемлемые.
Відповідь представника «SnamiPlus»
Большое спасибо за хороший отзыв, ждем Вас за новыми покупками!
Mr.OK рекомендує цей магазин
12 грудня 2019

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 16 GB (2x8GB) DDR4 3000 MHz Aegis (F4-3000C16D-16GISB), Процесор AMD Ryzen 3 2200G (YD2200C5FBBOX), Материнська плата GIGABYTE B450M S2H

Надійний магазин, найнижчі ціни.
Відповідь представника «SnamiPlus»
Дуже дякуємо, за гарний відгук. Будемо раді бачити Вас у числі наших постійних клієнтів.
Hlupation рекомендує цей магазин
11 грудня 2019

Купив: Відеокарта MSI GeForce GTX 1660 Ti GAMING X 6G, Замовлення №1912/90

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

На сайті не спрацювала функція "Передзвоніть мені". Можливо, мені просто не пощастило і зловив глюк. При оформленні замовлення, вказуючи оплату картою, чомусь збільшилась кінцева сума оплати. Про це їм написав на ФБ, а також повідомив при телефонному дзвінку. З цим розібрались, ціну сплачував, яка вказана при замовленні. Замовлення зробив в п'ятницю, в суботу вже забрав на Новій пошті. Все добре запаковане, карта працює, гарантія прикріплена.
Відповідь представника «SnamiPlus»
Спасибо за положительный отзыв!
Aleksey Juravel не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
10 грудня 2019

Хотів купити: G.Skill 16 GB DDR4 3200 MHz Trident Z RGB

Відповідь представника «SnamiPlus»
Приносим извинения за предоставленные неудобства. Впредь постараемся исключить данные моменты.
Odyssey рекомендує цей магазин
26 листопада 2019

Купив: Мат. плата AM4 (B450) MSI B450M MORTAR MAX

понравилась цена, позвонил - подтвердили наличие и цену. оплатил на карту, позвонил в магазин и подтвердив оплату. на следующий день пришлось подтверждать оплату еще раз, так как "почему-то" оператор забьІл, по єтому отправка отложилась на один день. отправили - получил, посьІлка нормально упакована, гарантия присутствует. если не забьІвчивость оператора то придраться не к чему.
Відповідь представника «SnamiPlus»
Спасибо за хороший отзыв! Недочеты в работе обязательно исправим.
kozzak не рекомендує цей магазин
25 листопада 2019

Хотів купити: Внешний жесткий диск 2Tb Toshiba Canvio Basics, Black, 2.5\', USB 3.0 (HDTB420EK3AA)

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Товар на сайті в наявності, а по факту відсутній.
Відповідь представника «SnamiPlus»
Ходовые позиции раскупаются быстрей чем обновляется сайт.