Logger43 рекомендує цей магазин
13 січня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo V15 G2 ALC (82KD008VIX), Замовлення №531

Відповідь представника «CACTUSS»
Доброго дня, Дякую Вам за позитивний відгук! З повагою, Інтернет-магазин CACTUSS
Daria Prokopenko рекомендує цей магазин
29 грудня 2022

Купив: Ноутбук Lenovo V15 G2 ALC Black (82KD002URA), Замовлення №479

Магазин працює на 100 відсотків навіть під час війни. Передзвонили буквально за 10 хвилин після того, як я оформила замовлення. Наступного дня я вже отримала ноутбук. Коли виникли питання, то менеджери відповіли одразу та запропонували варіанти вирішення проблеми.
Відповідь представника «CACTUSS»
Андрій Бартусяк не рекомендує цей магазин
15 грудня 2022

Хотів купити: Ноутбук ASUS TUF Gaming A15 FA506IU (FA506IU-MS73)

Зовсім інша відеокарта…
Відповідь представника «CACTUSS»
Доброго дня. Перепрошую що у Вас це викликало незручності. Напевно випадково потрапив в іншу картку товару. Обовязково підправимо. P/S: Додам що відеокарта RTX3050 навіть краща за ту що ви шукали, а ціна така ж сама. З повагою, Інтернет-магазин CACTUSS
Zorry рекомендує цей магазин
22 листопада 2022

Купив: Ноутбук HP ProBook 450 G8 (4P3G4ES), Замовлення №254

Хороший магазин: толковий, зручний, оперативний. Відправка Новою поштою надзвичайно швидка. Навіть, якщо виникають питання по замовленню, все вдається владнати швидко і ефективно, що по теперішнім міркам взагалі нечувано гарно. Ціна була найнижчою на хотлайні, і навіть в пошуку по Києву в Інтернеті, тому мене це дещо напружувало. Але все відповідає дійсності і покупкою я дуже задоволена, як і ставленням магазину до покупця.
Владимир Фомин рекомендує цей магазин
12 листопада 2022

Купив: Ноутбук Acer Aspire 5 A515-57-592R (NX.K3JEX.006)

Дуже швидко відправили! Менеджер уточнив наявність Thunderbolt 4. Замовив, та наступного дня вже отримав. Дуже дякую. Рекомендую!
Max Anna рекомендує цей магазин
10 листопада 2022

Купив: Ноутбук Acer Nitro 5 AN517-54-79L1 (NH.QF6AA.002)

Шукав собі ноутбук по визначеним параметрам та на hotline.ua знайшов варіант який найбільше підійшов в інтернет-магазині cactuss.com.ua. Товар як і зазначав повністю відповідав викладеним характеристикам. Оплату здійснив безготівковим способом і товар відразу відправили. Покупкою повністю задоволений, як і обслуговуванням з боку персоналу магазину.
Андрій Ражик рекомендує цей магазин
29 вересня 2022

Купив: ASUS TUF Gaming F17 FX706HEB (FX706HEB-HX089W) Eclipse Gray, Замовлення №164

Придбав ноут ASUS TUF Gaming F17 FX706HEB в даному магазині самовивозом з офісу.Все чудово ноут класний,працівник магазину відразу мені допоміг налаштувати укр мову на ноуті і підсказав де зробити гварівування укр літер на клавіатуру так як з завода на клаві латинські букви.Дякую магазину Cactuss за ракету яку я в них придбав.5+
John Malkovich рекомендує цей магазин
16 вересня 2022

Купив: Ноутбук MSI Stealth 15M A11UEKV (A11UEKV-009US), Замовлення №142

DimaSneg рекомендує цей магазин
13 вересня 2022

Купив: Imac Комп’ютер

Казали про цей магазин гарно, так і сталося. Оперативно, супер дружньо,швидко.Надіюся проблем не буде шоб перевіряти сервіс повернення товару, але певен працівники зацікавлені в наданні якісних послуг. Слава Україні!
Відповідь представника «CACTUSS»
Доброго дня, Дякую Вам за позитивний відгук! Героям слава! З повагою, Інтернет-магазин CACTUSS
Dmytro Doroshenko рекомендує цей магазин
12 вересня 2022

Купив: MSI Crosshair 15 R6E B12UGZ Rainbow Six Extraction Edition, Замовлення №135

Файний магаз, привітний персонал. Жодних проблем по оплатідоставцідодаткових нюансах не виникло, товар відповідає заявленим характеристикам, все супер