Андрій Ражик рекомендує цей магазин
29 вересня 2022

Купив: ASUS TUF Gaming F17 FX706HEB (FX706HEB-HX089W) Eclipse Gray, Замовлення №164

Придбав ноут ASUS TUF Gaming F17 FX706HEB в даному магазині самовивозом з офісу.Все чудово ноут класний,працівник магазину відразу мені допоміг налаштувати укр мову на ноуті і підсказав де зробити гварівування укр літер на клавіатуру так як з завода на клаві латинські букви.Дякую магазину Cactuss за ракету яку я в них придбав.5+
Відповідь представника «CACTUSS»
Доброго дня, Дякую Вам за позитивний відгук! З повагою, Інтернет-магазин CACTUSS
John Malkovich рекомендує цей магазин
16 вересня 2022

Купив: Ноутбук MSI Stealth 15M A11UEKV (A11UEKV-009US), Замовлення №142

DimaSneg рекомендує цей магазин
13 вересня 2022

Купив: Imac Комп’ютер

Казали про цей магазин гарно, так і сталося. Оперативно, супер дружньо,швидко.Надіюся проблем не буде шоб перевіряти сервіс повернення товару, але певен працівники зацікавлені в наданні якісних послуг. Слава Україні!
Відповідь представника «CACTUSS»
Доброго дня, Дякую Вам за позитивний відгук! Героям слава! З повагою, Інтернет-магазин CACTUSS
Dmytro Doroshenko рекомендує цей магазин
12 вересня 2022

Купив: MSI Crosshair 15 R6E B12UGZ Rainbow Six Extraction Edition, Замовлення №135

Файний магаз, привітний персонал. Жодних проблем по оплатідоставцідодаткових нюансах не виникло, товар відповідає заявленим характеристикам, все супер
Dmitry Ork рекомендує цей магазин
8 вересня 2022

Купив: Lenovo Legion 5, Замовлення №125

Зателефонував, дізнався про наявність та одразу заїхав за ноутбуком (мені було зручніше забрати на місці ,а не замовляти доставку). Техніку при мені запустили та продемонстрували. Виявилось що це "американец" (ноут), що для цієї серії - великий плюс. Все швидко, зручно та якісно, рекомендую.
Den4ik Foxik рекомендує цей магазин
11 серпня 2022

Купив: Acer nitro 5, Замовлення №23

Прекрасний інтернет магазин продав мені цей ноутбук у правильній комплектації та за порівняно з іншими магазинами за маленьокою ціною. Рекомендую всім !!!
Yarema Boiko рекомендує цей магазин
29 липня 2022

Купив: Fujifilm Instax Square SQ6 GOLD, Замовлення №59000845725416

Все супер. В четвер замовив - в п'ятницю вже користуюсь! Дякую магазину!
Yana Selivonenko рекомендує цей магазин
27 липня 2022

Купив: Ноутбук ASUS TUF Dash F15 FX516PE

Дуже якісне обслуговування, менеджер швидко зв’язався і проконсультував по всім питанням, замовлення отримали на наступний день, ціна відповідала заявленій на сайті. Рекомендую до співпраці!
Відповідь представника «CACTUSS»
Доброго дня, товар відповідав замовленню?
27 липня 2022 Відповісти
Panorama рекомендує цей магазин
27 липня 2022

Купив: Lenovo legion

Відповідь представника «CACTUSS»
Доброго дня, товар відповідав замовленню?
27 липня 2022 Відповісти
Так
28 липня 2022 Відповісти
Новий, не використовувся, чистий серійний?
28 липня 2022 Відповісти
Volodymyr Matviyuk рекомендує цей магазин
21 липня 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S22 Ultra 8/128GB Phantom Black (SM-S908UZKAXAA), Замовлення №6970

Придбав телефон. Все круто. Купив американця на snapdragon 8 gen1, як і хотів. Щей ціна найнижча. Телефон прийшов запакований, новий, все клас. Дякую!