Алекc888 рекомендує цей магазин
24 березня 2023

Купив: Gunter&Hauer AGNA 600 X, Витяжка телескопічна Gunter&Hauer AGNA 600 X, Замовлення №11111111111111

Гарна якість обслуговування.Замовляв в інтернет-магазині витяжку H&G 600x в кредит. Доставили дуже швидко, безкоштовно, товар якісний. Спілкувався менеджер дуже ввічливо, давав корисні поради. Дякую! Раджу цей магазин всім!
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Алекс! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу.
Johnny Mase рекомендує цей магазин
15 березня 2023

Купив: Студійний монітор Focal ALPHA EVO 65, Замовлення №25089

Дуже гарний магазин. Швидка та безкоштовна доставка. З поверненням або обмніном товару все добре, без проблем.
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу.
Ivp Ivp рекомендує цей магазин
14 березня 2023

Купив: Акустична гітара Yamaha F310 CS, Замовлення №25074

Оперативно відпрацювали замовлення. Допомогли з аксесуарами. Не нав'язували нічого зайвого
Антон Иванин рекомендує цей магазин
9 березня 2023

Купив: JBL Charge 5 Midnight Black (JBLCHARGE5BLK), Портативна колонка JBL Charge 5 Midnight Black (JBLCHARGE5BLK), Замовлення №25053

Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Антон! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Ольга Харченко рекомендує цей магазин
8 березня 2023

Купив: Синтезатор Casio CT-S200 Red (CT-S200RDC7), Замовлення №25036

Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Ольга! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Сергей Степаненко рекомендує цей магазин
1 березня 2023

Купив: Зарядна станція BLUETTI EB3A Portable Power Station (PB930784), Замовлення №24957

Все відповідало умовам, які виставлені на сайті магазину. Дякую!
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Сергій! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Oleg33550 рекомендує цей магазин
27 лютого 2023

Купив: Портативна колонка JBL Charge 5 Squad (JBLCHARGE5SQUAD), Замовлення №Замовлення №24893

З оформленням ніяких питань не було. Все дуже швидко . Сьогодні сплатив- сьогодні відправили. Колонка дуже класно звучить. То що треба.
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Олег! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Pavel Seagull рекомендує цей магазин
27 лютого 2023

Купив: Портативна колонка JBL Charge 5 Midnight Black (JBLCHARGE5BLK), Замовлення №24926

Заказал колонку jbl charge 5 самовывозом. Не сразу нашел точку выдачи товара, пока искал - начал немного сомневаться в оригинальности товара, так как колонка продавалась по скидке дешевле чем везде. По итогу зря сомневался, товар оказался 100% оригинальным. В общем все Гуд, купил хороший качественный товар дешевле чем везде, доволен)
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Павло! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
shieghtun рекомендує цей магазин
26 лютого 2023

Купив: Набір для догляду The Vinyl Buddy Vinyl Cleaning Kit, Очищувач Pro-Ject Vinyl Clean, Замовлення №24790

Купили саме те що хотіли без жодних проблем і швидко, товар підготували на самовивіз за кілька годин, все дуже комфортно і ввічливо. Єдиний момент до покращення - додайте термінал у салон/шоурум.
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
ExDant рекомендує цей магазин
24 лютого 2023

Купив: RAPCO HORIZON NM1-10 Microphone Cable (3m), RAPCO HORIZON NM1-25 Microphone Cable (7.5m), Кабель Inakustik Star 3,5mm Mini Jack > 2 x RCA white 1,5m, Замовлення №24332

Дуже великий асортимент якісних товарів від відомих брендів. Товари мають гарне співвідношення якість/ціна. Не зважаючи на складні часи та на відключення електрики менеджери магазину працювали відповідально та кваліфіковано. В майбутньому планую також користуватися послугами цього магазину.