Михайло8 рекомендує цей магазин
21 липня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Marshall Major IV Black (1005773), Замовлення №27155

Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Михайло! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Олександр Верголям рекомендує цей магазин
13 липня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном JBL Wave Buds Black (JBLWBUDSBLK), Замовлення №27039

Все пройшло чудово, гарний сервіс, рекомендую!
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Олександр! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Veniamin рекомендує цей магазин
12 липня 2023

Купив: MIDI-клавіатура Arturia MiniLab 3, Замовлення №№26934

Менеджерам магазину окрема подяка, замовив ввечері перед вихідними, але оперативно прийняли замовлення і наступного дня клавіатура вже була у мене, приємно здивований таким відношенням.
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Веніамін! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
selyuchenko28 рекомендує цей магазин
9 липня 2023

Купив: Портативна колонка JBL Charge 5 Squad (JBLCHARGE5SQUAD), Замовлення №26957

Одразу зв?язались, підтвердили замовлення. Виявилась найнижча ціна в інтернеті, ще й є розстрочка від Монобанк. Рекомендую!!!
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Oleksii Svitlychnyi рекомендує цей магазин
30 червня 2023

Купив: Портативна колонка Kanto YU6 Matte White, Замовлення №26803

Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Олексій! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Назар Тимошенко рекомендує цей магазин
30 червня 2023

Купив: Усилитель и Canton gle30, Замовлення №26799

Дякую за товар, консультація була супер ,все сподобалось і товаром задовільний . Мені дуже сподобався магазин та сервіс)
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Назар! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Dmytro Kozyrenko рекомендує цей магазин
28 червня 2023

Купив: Акустична система Soundking SKFI 040, Замовлення №26776

Придбанням задоволений
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Дмитро! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу
igor.litovka рекомендує цей магазин
27 червня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном JBL Tune 510BT Black (JBLT510BTBLK), Замовлення №26730

Чудовий магазин, прекрасні менеджери - ввічливі, чуйні, професійні Швидка доставка, якісне обслуговування
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Ігор! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу
sidkoral рекомендує цей магазин
23 червня 2023

Купив: Портативная колонка JBL Charge 5 Blue (JBLCHARGE5BLU), Замовлення №26696

Неймовірно приємні враження від обслуговування! Комунікація з магазином через мессенджер дуже швидка. Товар був потрібний до вечора, а отримав через службу доставки менше ніж за 2 години (безкоштовна доставка). Ще й товар отримав за акційною ціною! Дуже дякую! Бажаю співробітникам магазину сил і наснаги, щоб не зменшувати поставлену планку якості в роботі! Однозначно рекомендую!
Boykooleg рекомендує цей магазин
20 червня 2023