Konstantin Yakovenko рекомендує цей магазин
3 червня 2022

Купив: Asus GeForce GTX 1650 Phoenix OC GDDR6, Замовлення №CRM-10751

Дякую за якісний товар та швидку доставку!
Відповідь представника «ARTLINE.UA»
Костянтин, доброго дня! Нам дуже приємно що Ви задоволені нашою продукцією, та сервісом. Дякуємо Вам за відгук! Такі відгуки нас мотивують працювати ще краще!
Василь Коробченко рекомендує цей магазин
2 червня 2022

Купив: Artline Gaming X53 (X53 V37), Замовлення №CRM-10756

Відповідь представника «ARTLINE.UA»
Василь, доброго дня! Нам дуже приємно що Ви задоволені нашою продукцією, та сервісом. Дякуємо Вам за відгук! Такі відгуки нас мотивують працювати ще краще!
Zhaberovich Art рекомендує цей магазин
1 червня 2022

Купив: Artline Gaming g39, Замовлення №10223

Замовив ігровий пк, менеджер В'ячеслав допоміг повністю підібрати комплектуючі, зібрали за два дні, все працює чудово, 3 роки гарантії на весь пк, в разі будь яких питань швидко відповідають і вирішують проблему, однозначно рекомендую !
Відповідь представника «ARTLINE.UA»
Доброго дня! Нам дуже приємно що Ви задоволені нашою продукцією, та сервісом. Дякуємо Вам за відгук! Такі відгуки нас мотивують працювати ще краще!
Eugene рекомендує цей магазин
31 травня 2022

Купив: Компьютер Artline Gaming X75v18:1x56 670, Замовлення №CRM-10742

Выбирал магазин среди десятков других, так как важна была скорость доставки и удобство оплаты учитывая ето не простое время и мое местонахождение. По етому для тех, кому важна оперативность доставки - советую в 1ю очередь.
Відповідь представника «ARTLINE.UA»
Євген, доброго дня! Нам дуже приємно що Ви задоволені нашою продукцією, та сервісом. Дякуємо Вам за відгук! Такі відгуки нас мотивують працювати ще краще!
Michael рекомендує цей магазин
30 травня 2022

Купив: PC, Замовлення №CRM-10708

Большое спасибо Арсену за оперативное решение задачи
Відповідь представника «ARTLINE.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за високу оцінку нашої компанії!
zheand1 рекомендує цей магазин
30 травня 2022

Купив: Артикул: X75v28

Відповідь представника «ARTLINE.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за високу оцінку нашої компанії!
Alexander LDolyna рекомендує цей магазин
28 травня 2022

Купив: Системний блок, клавіатура, монітор, клірик для миші

Відповідь представника «ARTLINE.UA»
Олександр, доброго дня! Дякуємо Вам за високу оцінку нашої компанії!
Эдуард Кузнецов рекомендує цей магазин
28 травня 2022

Купив: Моноблок Artline G41, Замовлення №CRM10578

Відповідь представника «ARTLINE.UA»
Едуард, доброго дня! Дякуємо Вам за високу оцінку нашої компанії!
Shatur рекомендує цей магазин
26 травня 2022

Купив: Видеокарта Palit Nvidia GeForce RTX 3060 Ti 8GB GDDR6 Dual V1 LHR и Блок питания ASUS ROG STRIX 750W

Заказал видеокарту и блок питания. В поддержке помогли подобрать желаемое. Отвечали даже ночью :)
savage рекомендує цей магазин
24 травня 2022

Купив: SSD Gigabyte M.2 NVMe SSD GP-GSM2NE3256GNTD 256 ГБ

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Всё прошло успешно,ссд пришёл рабочий,установка прошла без каких либо проблем,отвечают моментально.Так же меня удивило отзывчивость магазина.Впервые видел,что бы после покупки интересовались всё ли хорошо с товаром у покупателя