Бабий Вадим рекомендує цей магазин
22 липня 2021

Купив: Процессор AMD Ryzen 5 5600X (100-100000065BOX), Замовлення №220093883

Чуйні й уважні менеджери. Відповідають на питання професійно і з участю. Дуже задоволений співпрацею і всіляко рекомендую!
Sasa не рекомендує цей магазин
22 липня 2021

Хотів купити: Робот-пылесос с влажной уборкой Xiaomi RoboRock S5 MAX White, Замовлення №220305954

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Не перезванивают и не берут трубку.
Представник магазину «Cthp»
Добрый день! Товар есть в наличии сегодня отправка, можно Ваш номер мобильного для связи?
23 липня 2021 Відповісти
Константин Радионов рекомендує цей магазин
18 липня 2021

Купив: RoboRock S5 MAX White

Заказ приняли быстро, товар отправили в день заказа после символической предоплаты в 200 грн., по новой почте пришло на следующий день, все отлично, спасибо.
Neihen рекомендує цей магазин
18 липня 2021

Купив: Оперативная память

Быстрота оформления заказа, очень приятный оператор, все подробно рассказал и объяснил по некоторым нюансам. Очень оперативная доставка. Рекомендую.)
Yalexx рекомендує цей магазин
15 липня 2021

Купив: Samsung 870 QVO 4 TB (MZ-77Q4T0BW) Код: D1000370 В наличии Кол-во: 1 ш, SSD накопичувач Samsung 870 QVO 4 TB (MZ-77Q4T0BW)

Прекрасне відношення до клієнта. Ціни дуже конкурентні. Рекомендую!
Vyacheslav Tkachov рекомендує цей магазин
15 липня 2021

Купив: GIGABYTE GeForce RTX 3070 GAMING OC 8G (GV-N3070GAMING OC-8GD)

Не сподобалося: оформлення замовлення

Перед этим брал 1660S, остался доволен. Взял 3070, потестил - ожидания оправдались. Менеджери вежливы, реагируют оперативно, карточка - именно та, которую и заказывал. Магазин рекомендую
Valentina-tina рекомендує цей магазин
12 липня 2021

Купив: Ноутбук MSI Stealth 15M A11SEK (A11SEK-033US)

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Дякую за відмінний сервіс. Покупка і доставка пройшли чудово. Ввічливий менеджмент
Best Music рекомендує цей магазин
6 липня 2021

Купив: Відеокарта Zotac GAMING GeForce GTX 1650 OC (ZT-T16520F-10L)

Доволен заказом. Товар пришел хорошо упакован Цена супер Отличный сервис и хорошая клиенская поддержка.
Дмитро Опаряк рекомендує цей магазин
30 червня 2021

Купив: GIGABYTE Radeon RX 6700 XT GAMING OC 12G, Замовлення №219757342

оформив оплатою частинами, але віддмовився від товару, (певні форс-мажорні обставини зі сторони магазину), сам магазин вийшов на звязок хоч і з запізненням, до них ніяких претензій не маю, спілкуються ввічливо і терпляче. на контакт ідуть... в подальшому щось замовлю таки в даному магазині.
Представник магазину «Cthp»
Добрий день Дмитро! Ми зробили Вам повернення клштів, а також вибачаємось, що із за технічних причин не змогли швидко звязатися з Вами та відправити Вам товар. Гарного Вам дня та вдалих покупок. Дякуємо за розуміння.
13 липня 2021 Відповісти
Юрій Дем'янчук не рекомендує цей магазин
11 червня 2021

Купив: Відеокарта RX6700XT, Замовлення №154921536

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Cthp»
Ув Юрий! Вы оплатили сначала только половину стоимости, где у нас есть чеки это показать, сумму и дату оплаты, видеокарта поехала Вам наложенным платежом в 17000 грн чему подтверждает товаротранспортная накладная, после Вы оплатили вторую половину в размере 17000 грн. а мы не смогли вовремя Вам отменить наложенный платеж, но Вы получили свой заказ а также получили на него приличную скидку, о чем Вы умалчиваете и при этом рыночная стоимость товара и так была самой низкой. Мы приносим извинения за задержку снятия наложенного платежа, а Вас просим не ставить отзыв по такой причине самый низкий, так как мы этого не заслужили и Вас не обманули! Хорошего Вам настроения и удачных покупок!
Представник магазину «Cthp»
Добрий день Юрійю! Ми оттримали Ваші кошти частинами, і не змогли так швидко відмінити наложений платіж, так як вартість товару більше 15000 грн ми не можемо це зробити власноруч в себе в кабінеті, для цього потрібно йти на нову пошту та напмсати заявку про відміну наложенного платежу. Але Ви отримали товар через день і з ним все добре по ТТН 59000695884034 Дякуємо що придбали товар у нашому магазині, гарного Вам настрою та вдалих покупок.
13 липня 2021 Відповісти