Віктор рекомендує цей магазин
21 грудня 2022

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 2 Zoom (CP.MA.00000014.01), Замовлення №45355

Хорошый выбор всего, очень приятный и 'подкованый' персонал.
Відповідь представника «DroneStore.com.ua»
Вдалого користування та дякуємо за відгук!
Представник магазину «DroneStore.com.ua»
21 грудня 2022 Відповісти
YoDA91 рекомендує цей магазин
22 вересня 2022

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3 (CP.MA.00000447.02)

Дякую хлопцям, у них товар був в наявності, вони швидко обробили і відправили моє замовлення. Рекомендую, буду брати ще в них дрони. Ще раз дякую!!!!!
Galaxy Chess не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
18 вересня 2022

Хотів купити: Стабізатор Osmo mobile 4

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Товару немає в наявності + акційна ціна та умови доставки не відповідають дійсності, прикро даремно витраченого часу
Відповідь представника «DroneStore.com.ua»
Доброго дня. На сайті вказано, що товара немає у наявності. Які саме умови не відповідають дійсності?
Елена * не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
17 вересня 2022

Купив: ИНТЕЛЛЕКТУАЛЬНАЯ БАТАРЕЯ DJI MAVIC 3 INTELLIGENT FLIGHT BATTERY

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, сервісна підтримка

Добрый день если , как Вы говорите, на акционный товар бесплатная доставка не распростроняется, тогда почему стоимость товара не соответствует заявленной на сайте цене (фото Вашей накладной прилагаю). Кроме этого, но сайте не указано, что доставку акционного товара оплачивает покупатель. Если это не так, прошу выслать ссылку, по которой будет понятно, что мы не досмотрели. Просим вернуть денежные средства, которые соответствуют разнице между Вашим сайтом и реальной накладной.
Відповідь представника «DroneStore.com.ua»
Доброго дня. Дякуємо що надали фотозвіт накладної, зараз уточнюємо причину, чому менеджери відправили товар за завищеною ціною. Напишіть нам на електронну пошту листа: info@dronestrore.com.ua з Вашими контактними даними і з Вами зв'яжеться керівник. Дякуємо за відгук!
3862885@mail.ru Vinogradov33 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
15 вересня 2022

Купив: ИНТЕЛЛЕКТУАЛЬНАЯ БАТАРЕЯ DJI MAVIC 3 INTELLIGENT FLIGHT BATTERY, Замовлення №45168

Сподобалося: наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

На сайте цена 10 499 продали за 11 499грн. Доставка на сайте бесплатно. Оказалась платно. Деньги не вернули.
Відповідь представника «DroneStore.com.ua»
Доброго дня. Ціна акумулятора 10499 грн, ми за таку ціну його і продали. Все інше це послуги з доставки акумулятора, в Вашому випадку компанії "Нової Пошти". Вартість доставки а також наложенного рахунку виставляє компанія перевізник. У нас на сайті вказано, що безкоштовна доставка до відділення Нової Пошти не діє на акційні товари. Дякуємо за відгук.
Спасибо проблема решина
15 вересня 2022 Відповісти
Спасибо проблема решена. Оперативно
15 вересня 2022 Відповісти
maksimusflaviy рекомендує цей магазин
22 червня 2022

Купив: КВАДРОКОПТЕР DJI MAVIC 3, Замовлення №16490

Відповідь представника «DroneStore.com.ua»
Дякуємо за відгук. Слава ЗСУ!
Stanislav Kotlyar не рекомендує цей магазин
22 червня 2022

Хотів купити: DJI Mavic 2 Fly More Kit, Замовлення №16510

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Заказ через сайт - зависает на этапе выбора отделения НП. Через 2 часа решил набрать, уточнить статус заказа. Оказалось, что наличие - неизвестно, цена - не окончательная, сроки будут известны к вечеру... Слишком много неопределённости для заказа в 11К+....
Відповідь представника «DroneStore.com.ua»
Дякуємо за відгук! Несправність з модулем Нової Пошти виправили. Mavic 2 Fly More Kit є у наявності, деталі можете дізнатись у менеджерів.
Miranda Tchulha рекомендує цей магазин
16 травня 2022

Купив: Dji Mavic 3 Cine Combo, Замовлення №16037

Швидко оформили замовлення і доставили дрон. Вже працює у полях.
Представник магазину «DroneStore.com.ua»

Надёжный и ответственный магазин. Рекомендую
Ukr Kir рекомендує цей магазин
10 квітня 2022

Купив: DJI Mini 2 Combo, Замовлення №15630

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Оформили замовлення швидко, дрон для захисників!
Відповідь представника «DroneStore.com.ua»
Дякуємо за відгук! Бажаємо безвітряної погоди!