Евгения Ткачук рекомендує цей магазин
15 лютого 2019

Купив: Посадочная площадка для Дрона 75 см, Замовлення №5551

Товар качественный , хорошо упакован , рекомендую. Ребята скоростные , оформила заказ и тут же его отправили , без задержек и ожидания в пару дней ( как в большинстве магазинов) молодцы !
Alexeyushka рекомендує цей магазин
12 лютого 2019

Купив: Квадрокоптер DJI Spark Alpina White (CP.PT.000741)

Хороший магазин. Купил дрон полгода назад. До сих пор в чате отвечают на вопросы. Советуют. Покупкой доволен. Рекомендую. Все работает!
Роман рекомендує цей магазин
9 лютого 2019

Купив: Hubsan h107

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Сработали очень быстро и оперативно, гарантия у них действительно 12 месяцев и не было никаких отговорок ,что б не принять их товар по гарантии
Николай Минзар рекомендує цей магазин
9 січня 2019

Купив: Квадрокоптер hubsan H507A+ X4 Star Pro, Замовлення №3327

Не смотря на то, что заказ оформлялся в праздничные дни, очень быстрая обработка и отправка заказа. Бесплатная доставка порадовала. Товар полностью соответствует описанию. Рекомендую данный товар и магазин.
Александр К рекомендує цей магазин
7 січня 2019

Купив: Квадрокоптер Xiaomi Mi Drone 4K (MJSZFXQ02FM), Замовлення №3345

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі, відвантаження товару

azabolotnuy рекомендує цей магазин
5 січня 2019

Купив: Змінні лопаті Mi Drone Xiaomi Сменные лопасти для Mi Drone, Замовлення №3203

Все прошло супер, оправили товар в перелновогодний ажиотаж очень быстро. Спасибо.
Kumamoto рекомендує цей магазин
29 грудня 2018

Купив: Квадрокоптер Hubsan H002 NANO Q4 SE

Номер заказа 2888
29 грудня 2018 Відповісти
fmisha рекомендує цей магазин
27 грудня 2018

Купив: Екшн-камера DJI Osmo Pocket (CP.ZM.00000097.01), Замовлення №2846

Через день доставили в Тернопіль. Швидко і надійно, рекомендую.
Проблема з фокусом, права частина кадру під час відео не чітка.
16 січня 2019 Відповісти
Відправили в Китай, а вони нічого не зробили. Прислали з тою ж проблемою. Через 7 місяців розбирання з проблемою, вони визнали, що то дифект! Не раджу взагалі там щось купляти!
22 липня 2019 Відповісти
Fedja Rashpil рекомендує цей магазин
21 грудня 2018

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic Pro Platinum Combo (CP.PT.00000065.01), Замовлення №2579

Товар был отправлен через пару часов после заказа. Получил на следующий день в г. Николаев. Упакован был добротно. Оператор был вежлив и тактичен. Дорон поностю рабочий и комплектация соответствует.
Николай Собко рекомендує цей магазин
18 грудня 2018

Купив: Квадрокоптер Hubsan H507A, Замовлення №2286

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Покупал квадрокоптер в этом магазине.Покупкой и обслуживанием доволен.Прислали вовремя как договаривались.