Lytvynenko D. рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: MLY33 MacBook Air M2 256GB Midnight, Замовлення №00000071475

Про eStore дізнався від друзів, раніше я купляв в іншому магазині, але тепер буду постійним кліентом тут. Круто, що тут швидка доставка і оригінальний товар. Магазин порядний, ціни адекватні, весь товар є на складі. Замовив собі ноут, дуже подобається.
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Задоволені клієнти - наш головний пріоритет! Дякуємо, що обрали нас, не забудьте знову завітати для здійснення нових покупок. До нових зустрічей в eStore.ua
Каленский В.С. рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 256GB Starlight (MPW43), Замовлення №00000071189

еСтор як завжди на висоті. Обслуговування чудове, швидко виконують замовлення, ніколи не підводили мене. На цей раз замовив новий айфон дружині, доставили швидко прям до дверей. Якщо ви ще не знайомі з цим магазином, рекомендую це виправити!
Dima рекомендує цей магазин
20 вересня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №1

Дуже сподобалась ціна, яка нижча за інші магазини. Швидка доставка, товар прийшов менш ніж через 48 годин с моменту заказу, і це швинде ніж було домовленно с самого початку. Приємний сервіс
Берлин Миша рекомендує цей магазин
19 вересня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Midnight (MLPF3), Замовлення №00000071165

Сестра розбила свій телефон і вирішив зробити їй сюрприз та замовити айфон. Замовлення зробив у eStore, у них нормальні ціни та завжди все є у наявності. Я залишився задоволеним сервісом магазину та зміг порадувати сестру находячись у іншому кінці країни. Дякую!
Zahar 0101 рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Купив: Акустика JBL Charge 5 Black (JBLCHARGE5BLK), Замовлення №00000068714

Давно думал приобрести домой всем известную колонку JBL. Искал в интернете и выбирал где выгоднее купить. Увидел, что в eStore начались скидки и сразу позвонил им. Колонка была в наличии, цена очень хорошая, меня устроило все! Оформили доставку и оплатил сразу. Доставили мне ее на следующий день, на почте проверил ее, работает отлично, никаких сколов или брака не обнаружил. Магазин отличный, у меня никогда не возникало претензий. Рекомендую!
Сахань Наталия рекомендує цей магазин
11 вересня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 128GB Deep Purple (MQ0G3), Замовлення №00000068487

Мій телефон вже зносився і настав час купувати новий. Попередню модель купувала також у eStore, залишилася задоволеною сервісом і вирішила купити знову тут. Я думаю нікому не потрібно розповідати про якість продукції Apple, а ось про магазин можу сказати кілька слів. Менеджери швидко реагують на заявки на сайті, у фізичному магазині також привітні продавці, які завжди підкажуть і розкажуть. Техніка вся нова, в наявності, ОРИГІНАЛ! Доставка теж швидка. Отже я рекомендую Вам цей магазин!
Евко Светлана рекомендує цей магазин
9 вересня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation with Lightning Charging Case (MPNY3), Замовлення №00000068223

Спасибо за быструю доставку и помощь в выборе.
Хара Артур рекомендує цей магазин
8 вересня 2023

Купив: Тачпад Apple Magic Trackpad 2021 (MK2D3), Замовлення №00000067986

eStore, як завжди на висоті. Ідеальну місце для покупки, тут великий вибір та відмінний сервіс!
Заиков Денис рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: Миша Apple Magic Mouse 2021 (MK2E3), Замовлення №67880

Сервисом доволен, работают быстро и качественно. Заказал мышку для ноута, была в наличии и в тот же день отправили курьером по Киеву. Я доволен покупкой и магазином, однозначно теперь я Ваш клиент! Спасибо.
Богдан Бурим рекомендує цей магазин
6 вересня 2023

Купив: Baseus Bipow Digital Display Power bank 15W 20000mAh White (PPDML-J02), Замовлення №67579

Придбав повер банк в магазині еСтор. Обслуговування гарне, ціни не завищені, повер банк новий, справний. Все добре, рекомендую.