Стас Горкін рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Apple Watch 41/40/38mm Midnight Sport Band (MKU83), Замовлення №00000089325

Магазин мені дуже подобається. Ціни одні з найкращих на ринку, і завжди багато товару в наявності. За це вас і обрав.
Angelina Sirenko рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Plus 256GB Green (MU1G3), Замовлення №00000088641

Магазин дуже зручний, позавчора замовила, а вчора вже забрала у точці самовивозу. Доставка досить швидка, ціни хороші. Купила новий iPhone 15 Plus, дуже класний, швидкий, стильний телефон. Матове покриття просто топ! Залишилась задоволеною максимально))
Радушин Олег рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Купив: iPhone 14 Pro 128GB Deep Purple, Замовлення №00000088380

Довго не міг визначитись який телефон купити - 14pro чи 15pro. Все ж таки обрав 14pro і не жалкую. Телефон класний, працює швидко! Дуже вдячний за швидкий сервіс, я задоволений максимально. Ви класні, eStore!
КроншевскаяЛена рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Blue Titanium (MU7F3), Замовлення №00000088173

Вирішила купити новий телефон. Довго обирала у якому магазині зробити таку покупку. Звернулась до eStore і залишилась дуже задоволеною. Їх сервіс, підхід до клієнтів, консультації, цінова політика - дуже круто, швидко, вигідно і просто. Обслуговування високого рівня і все продумано до дрібниць. Молодці!
Шевчук Владимир рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: MR9A3 Apple WATCH Series 9 45mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band M/L, Замовлення №00000086502

Купив на подарунок годинник для дружини. Дуже приємно було спілкуватись із консультантом магазину, також сайт магазину максимально простий, товари є у наявності і не за "космічну" ціну. Всі задоволені, дякую!
Женчус Ольга рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: iPhone 15 Pro 512Gb Black Titanium, Замовлення №00085625

Цінова політика цього магазину приємно здивувала. Доставили швидко. Користуюсь і довіряю тільки техніці Apple.
Кустов Леша рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: Наушники JBL Wave Beam TWS Bluetooth Black (JBLWBEAMBLK), Замовлення №085439

Магазин залишив тільки гарні враження. Замовлення прийняли в роботу майже одразу, відправили на наступний день. Навушники топ, я задоволений, прослужать мені довго. Рекомендую цей магазин!
zhenia sauh рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
9 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium (MU7A3), Замовлення №IM904941700

Andrii Borovyk не рекомендує цей магазин
6 листопада 2023

Хотів купити: Смарт-годинник Apple Watch Series 8 GPS 45mm Starlight Aluminum Case with Starlight Sport Band (MNP23, MNUQ3)

Поставив питання оператору «чи можу я повернути товар якщо колір чи розмір не підійде?» Відповідь: ні! Якщо коробка буде відкрита ви повернути товар не можете. Норми закону про захист прав споживачів в цьому магазині не працюють. Не раджу зв?язуватися з ними.
Таир Глеб рекомендує цей магазин
5 листопада 2023

Купив: iPhone 14 Plus 128Gb Yellow, Замовлення №00000082892

Взяв новий айфон. Задоволений максимально. Працює швидко, стильний та зручний. В магазині не виникло ніяких проблем, хлопці працюють швидко, професіонали. Дякую!