Володимир Соосар не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
6 лютого 2022

Купив: Дитячий стіл Mammut

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, сервісна підтримка

Пізніше подзвонили і вибачились. Сподіваюсь, що керівництво зробить покращення в комунікації і системі оплати
18 лютого 2022 Відповісти
Володимир Партика рекомендує цей магазин
9 листопада 2021

Купив: Вішак Ikea Mulig, Замовлення №ТТН 20450463017953

Відповідь представника «Megal-mebli»
Володимир, дякуємо Вам за відгук) Нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені)
ЕленаКиев не рекомендує цей магазин
13 жовтня 2021

Купив: Детское компьютерное кресло ORFJALL, Замовлення №9595

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

10 сентября заказала кресло. Оговоривали, что доставка товара до 10 рабочих дней. Но на данный момент - 13 октября, кресла нет. Сотрудники через день говорят, чтоб подождала 1-2 дня. Что оно есть, но разгружают еще машину и т.п. 2 дня не выходят на связь. Скрины прилагаю
Відповідь представника «Megal-mebli»
Олена, наразі Ваше замовлення виконане. Дуже перепрошуємо за дану ситуацію з доставкою, оскільки спочатку стілець був на виготовленні, а пізніше трапилась затримка з доставкою від виробника. Прийняли до уваги Ваше зауваження та слідкуємо за тим, щоб вчасно доставлялись посилки. Приносимо Вам щирі вибачення та сподіваємось на розуміння.
alex fly не рекомендує цей магазин
30 серпня 2021

Купив: Стеллаж с контейнерами, Замовлення №7574

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Не сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Заказав, сказали зачекай 10 діб . Пройшло 25 діб. Питаю, де товар? Відповідь ми розділили товар, контейнери в машину влізли , а стелаж ні .зачекайте ще. Оплатив доставку до квартири, перепитували два рази який поверх. В результаті доставка до під'їзду та ще на цілий тиждень пізніше заявленої дати.
Відповідь представника «Megal-mebli»
Шановний клієнт, нам дуже прикро,що заподіяли Вам незручності! Дійсно при завантаженні товару від виробника перший раз було недоукомплектування, тому ми не змогли вчасно Вам його доставити, оскільки очікували на решту позицій. Щодо доставки то при формуванні ттн ми вказували підйом на поверх, ця інформація відображалась в особистому кабінеті нп, тому Вам потрібно було звертатись на гарячу лінію перевізника для уточнення інформації. Перепрошуємо за дане непорозуміння. Всього Вам найкращого!
Liudmyla Mykhalchenko не рекомендує цей магазин
4 січня 2021

Хотів купити: поднос IKEA KLIPSK Поднос на ножках

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Вводять в оману подукупців, пропонують функцію наложенного платежу, при цьому все одно вимагають передоплату. При цьому такі свої вимоги не вказують в картці товару або ж в корзині при оформленні замовлення. Дуже не клієнтоорієнтовно. Дарма витрачений час.
Відповідь представника «Megal-mebli»
Людмила, нам дуже прикро, що трапилось таке непорозуміння, але інформація щодо оплати вказана в розділі "Умови оплати і доставки" в картці товару. Згідно правил нашого інтернет-магазину мінімальна передоплата є обов'язковою, це для підтвердження замовлення. Завдяки цьому ми отримуємо гарантію того, що ви прийдете за своїм замовленням на пошту. Передоплату ніхто не вимагає, якщо клієнту не підходять наші умови співпраці, замовлення автоматично скасовується. Щиро шкодуємо, що заподіяли Вам незручності! Сподіваємося на розуміння.
Оксана 25 рекомендує цей магазин
20 грудня 2020

Купив: Ліхтар для свічки ROTERA, Замовлення №133738536

Дякую магазину за хороше обслуговування та швидку доставку. Замовленням повністю задоволена, товар якісний та оригінальний, добре запакований. Дуже приємно з Вами мати справу. Хороших Вам клієнтів!
Відповідь представника «Megal-mebli»
Оксана, дякуємо Вам за замовлення. Нам дуже приємно що Вам все сподобалось. Звертайтесь до нас ще)
Margo Frolova не рекомендує цей магазин
26 лютого 2020

Купив: Столик-поднос KLIPSK, Замовлення №99498990

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Магазин сначала долго не отправлял заказ (около 2 недель) и когда отправил, указал неправильный номер телефона - соответственно номер накладной они отправили тоже на неправильный номер. Когда я наконец-то им дозвонилась, они отправили номер накладной на правильный номер, но уже было поздно - товар уехал назад. Теперь ситуация: они не возвращают деньги, товар не забирают с почты и не отправляют заново, телефон не берут. Планирую через заявление в полицию возвращать свои средства.
Відповідь представника «Megal-mebli»
Здравствуйте! Спасибо за Ваш отзыв! Мы исправили ситуацию и отправили Вам товар повторно.Просим прощение, что доставили Вам неудобства.
Іванка О. рекомендує цей магазин
27 березня 2019

Купив: піднос IKEA KLIPSK Поднос на ножках, белый (002.588.82)

Замовленням я задоволена, все виглядає ще краще, ніж на фото)) продавці в магазині приємні, зателефонували швидко, перед відправкою ще раз подзвонили. Товар взагалі крутий, мені дуже подобається! Ще сподобалося, що є післяплата, так що можна не сумніватись в чесності продавця. Магазин рекомендую!)
Відповідь представника «Megal-mebli»
Доброго дня! Дякуємо, що знайшли час залишити відгук про наш магазин! Щиро вдячні за хороші слова, і надіємось, що Ви станете постійним клієнтом нашого магазину.
Анна Муха не рекомендує цей магазин
25 січня 2019

Хотів купити: Дитячий стіл IKEA MAMMUT (603.651.67)

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

На сайте пишется что товар ы наличии, а на самом деле под заказ, ждать 10 дней. Я свой товар ждала 1,5 мес и так его не получила. Мне никто не перезванивал что б сообщить о задержке товара. До фирмы тоже дозвонится не реально. Остался неприятный осадок и испорченные нервы.
Відповідь представника «Megal-mebli»
Спасибо за ваш отзыв! Нам очень жаль, что огорчили Вас. Согласно правилам нашего Интернет-магазина, в обычном режиме мы отправляем товар в течении 10 рабочих дней с момента заказа. Статус «В наличии» означает доступность на складе в Польше. Эта информация доступна на сайте. Менеджер дополнительно информировал Вас о сроках доставки. Товар, который Вы заказали был временно недоступный у производителя, именно поэтому мы не могли раньше доставить его. Как только товар появился мы сообщили Вам об этом. Искренне сожалеем, что причинили Вам неудобства! Надеемся на понимание. Всего наилучшего! С заботой о Вас, специалист отдела клиентского сервиса!
Юрий Барна не рекомендує цей магазин
24 жовтня 2018

Хотів купити: Кухонный стул ROBIN темно-серый

Выставляют статус "В наличии" о товарах, которых по факту нет.
Відповідь представника «Megal-mebli»
Разрешите поблагодарить Вас за внимание к нашему Интернет-магазину и за отзыв. Приносим свои извинения за доставленные неудобства. Хотелось бы разобраться в данной ситуации, решить и исключить дальнейшее ее повторение. Согласно правилам нашего Интернет-магазина, мы отправляем товар в течении 10 рабочих дней с момента заказа. Статус «В наличии» означает доступность на складе в Польше. Эта информация предоставлена на нашем сейте и доступна для всех клиентов. При оформлении заказа менеджеры дополнительно информируют об этом. Делаем все возможное, чтобы наличие товара обновлялось корректно и как можно оперативнее. Учтем Ваши замечания и сделаем все возможное чтобы впредь подобного не происходило. Всего наилучшего! С заботой о Вас, специалист отдела клиентского сервиса!