Галина Панчук рекомендує цей магазин

Все швидко, зручно .Вдмінно
Наталия Кучеренко рекомендує цей магазин
13 жовтня 2022

Купив: Детская мебель

Все дуже чітко та швидко, гарні менеджери, завжди відповідали на питання.
Римінний Владислав рекомендує цей магазин
13 жовтня 2022

Купив: Стільчик для годування ikea

Все сподобалось
vovan Gro рекомендує цей магазин
12 жовтня 2022

Купив: Стіл кухонний

Все було швидко і чесно))
Маріанна2 рекомендує цей магазин

Купив: Столик дитячий та крісло

yana_titarenko рекомендує цей магазин

Купив: Дозатор для мыла TACKAN, Замовлення №206049879

Швидко звязались та доставили замовлення, поличка дуже гарної якості, зручна та стильна. Єдиний незначний нюанс - замовляла ще і дозатор для мила, один менеджер сказав, що є в наявності, я оплатила замовлення, проте потім перед відправкою виявилось, що дозатора в наявності немає. Але кошти за нього повернули через декілька днів!
Andrey Kizilov рекомендує цей магазин
11 жовтня 2022

Купив: комп\'ютерні крісла від ікеа

Yana87 рекомендує цей магазин

Купив: стіл комп‘ютерний

Брали першокласнику, дитина задоволена) Товар відправлений вчасно. Дякуємо!
Анна Бут рекомендує цей магазин
10 жовтня 2022