Andrii Zvieriev рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Купив: Планшет Apple iPad Air 2022 Wi-Fi + 5G 64GB Space Gray (MM6R3, MM753), Замовлення №№76141

Дякую за швидку доставку та за чудовий IPad! Дуже задоволений покупкою
Відповідь представника «iSpace UA»
Вітаємо! Дякуємо Вам за Ваш час та позитивний відгук! Ми дуже цінуємо Ваші слова та вдячні за вашу підтримку. Ваш відгук дуже важливий для нас, і вони надихають нас робити нашу роботу ще краще. Ми завжди стараємося надавати найкращий сервіс і задовольняти ваші потреби, тому ваш позитивний досвід є для нас справжньою нагородою. З найкращими побажаннями, команда iSpace.
Anna Bilas не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
23 грудня 2023

Купив: Airpods 3, Замовлення №1777

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Не рекомендую цей магазин. Замовила airpods 3, продавець заявив що вони оригінальні, а насправді це підробка. Розчарована, хочу повернути свої кошти.
Відповідь представника «iSpace UA»
Вітаємо! Шановний клієнте, Дякуємо Вам за відгук і нагоду висловити свої спостереження. Ми вислухали Ваші зауваження і хочемо роз'яснити ситуацію. Зазначимо, що Ваше замовлення було оформлено не в нашому магазині, і ми не можемо відповідати за ціни чи практики інших компаній. У нашому магазині, в період з 11.12.2023 і до сьогоднішнього дня - 25.12.2024, вартість AirPods 3 - 8 499 грн, і ми прагнемо надавати чесну та прозору інформацію нашим клієнтам. Щодо чеку, який Ви прикріпили до відгуку. Наша компанія, iSpace, зобов'язана дотримуватися всіх законів та правил держави, і тому ми використовуємо фіскальні чеки для фіксації кожного продажу. Фіскальний чек є документом, який фіксує всі необхідні дані про транзакцію відповідно до законодавства. На фото прикріплений - товарний чек, а не фіксальний. Дякуємо за Ваш час. З найкращими побажаннями, компанія iSpace.
Евгений Гандзура не рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Купив: Apple AirPods 2, Замовлення №856

Прислала Китайську копію навушників замість оригінального
Відповідь представника «iSpace UA»
Вітаємо! Шановний клієнте, Дякуємо Вам за відгук і нагоду висловити свої спостереження. Ми вислухали Ваші зауваження і хочемо роз'яснити ситуацію. Зазначимо, що Ваше замовлення було оформлено не в нашому магазині, і ми не можемо відповідати за ціни чи практики інших компаній. У нашому магазині, станом на 04.12.2023, вартість AirPods 2 - 6 299 грн, і ми прагнемо надавати чесну та прозору інформацію нашим клієнтам. Щодо чеку, який Ви прикріпили до відгуку. Наша компанія, iSpace, зобов'язана дотримуватися всіх законів та правил держави, і тому ми використовуємо фіскальні чеки для фіксації кожного продажу. Фіскальний чек є документом, який фіксує всі необхідні дані про транзакцію відповідно до законодавства. На фото прикріплений, саме товарний чек, а не фіксальний. З печаткою, котру, на жаль, можна придбати у будь-якому магазині та видавати за правдиву історію. Дякуємо за Ваш час. З найкращими побажаннями, компанія iSpace.
Не знаю де Євгеній купляв товар, але я б не довіряв магазину, у котрого на печатці "офЕційна гарантія"
29 січня 2024 Відповісти
Роман Заболотній рекомендує цей магазин
6 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 128GB Purple (MPV03), Замовлення №19989

Магазин відпрацював швидко і я отримав замовлення у кращому вигляді. Я дуже задоволений та рекомендую як телефон, так і магазин.
Відповідь представника «iSpace UA»
Вітаємо! Дякуємо Вам за позитивний відгук про нашу компанію. Ми дуже раді, що Ви задоволені нашими послугами та продукцією. У нашій компанії ми прагнемо забезпечити найвищу якість обслуговування та надати нашим клієнтам незабутній досвід покупки. Ваш позитивний відгук є для нас джерелом великої мотивації та підтвердженням того, що ми йдемо в правильному напрямку. Ми завжди готові надати вам професійну підтримку, поради та відповіді на всі ваші запитання. Будемо щиро раді новій зустрічі!
Marina Lukashuk рекомендує цей магазин
5 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium (MTUV3), Замовлення №0007696

Завітали на днях до магазину , залишились дуже задоволені, дуже професійний персонал , спілкувалися дуже ввічливо , хлопці допомогли ліквідувати нашу потребу , дуже багато нового та цікавого розказали про техніку , закрили всі наші питання для роботи , дуже рекомендуємо цей Store , також дуже круто, що в магазині є офіційний сервісний центр.
Відповідь представника «iSpace UA»
Вітаємо! Дякуємо за чудовий відгук, ми дуже вдячні! Раді, що Ви залишились задоволені нашими послугами та вибором товару. Компанія iSpace завжди прагне надати клієнтам найкращий вибір, високу якість продукції та професійне обслуговування. Ваш позитивний відгук є для нас джерелом великої мотивації та підтвердженням нашої кропіткої праці. Ми завжди стараємося перевершити очікування наших клієнтів і зробити їх покупки приємними та безпроблемними. Ще раз дякуємо за Ваш позитивний відгук та за те, що обрали наш магазин для придбання техніки. Вдячні за Вашу підтримку і сподіваємося на змогу обслуговувати Вас знову у майбутньому.
Dmytro Pavlov не рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793)

Відповідь представника «iSpace UA»
Вітаємо! Дякуємо Вам за те, що виразили свою думку щодо нашої компанії. Ми завжди раді отримувати відгуки від наших клієнтів, які допомагають нам вдосконалювати наші продукти і послуги. Приносимо щирі вибачення, якщо Ви не були повністю задоволені нашою роботою. Ваше задоволення - наш пріоритет, і ми прагнемо забезпечити якість продуктів і обслуговування, яка відповідає Вашим очікуванням. Будь ласка, надайте нам деталі вашого досвіду та конкретні проблеми, з якими Ви зіткнулися. Будь ласка, зателефонуйте нам за вказаним номером +38(044)-392-07-55 / +38(080)-030-09-55 для уточнення деталей. Ми докладемо всіх зусиль, щоб вирішити Вашу проблему і забезпечити якісне обслуговування. Цінуємо Вашу довіру і зобов'язуємося до подальшого вдосконалення нашої роботи. З повагою, Команда iSpace.
Вадим Загрийчук рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Starlight (MLPG3), Замовлення №0001583

Звернувся до них через те що вони офіційно продають товари компанії apple. Мені порадили вибрати айфон 13, допомогли підібрати аксесуари до нього, перенести дані зі свого старого телефону. Також оформили розширену гарантію до телефону. В загалом задоволений покупкою, атмосферою магазину, компетенцією персоналу та асортиментом товарів в магазині.
Дмитро Грабчак рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 16” Space Gray 2021 (MK183), Замовлення №0001287

Відповідь представника «iSpace UA»
Вітаємо! Дякуємо за чудовий відгук, ми дуже вдячні! Для нас дуже цінним є те, що Ви залишилися повністю задоволені візитом в iSpace і поставили таку високу оцінку нашій роботі. Постараємося й надалі тішити Вас найкращими пропозиціями та професійною підтримкою наших фахівців! Чекаємо на Вас знову!
ANDRIIZVEREV рекомендує цей магазин
22 жовтня 2023

Купив: iPhone 11, 128GB, Адаптер живлення APPLE USB-C, 20 Ват, Замовлення №72201

Купив iPhone 11 разом з адаптером живлення в цьому магазині. Смартфон відмінно працює, а адаптер був необхідним додатком до нього. Задоволений покупкою!
Вадім Загрійчук рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 14” Space Gray 2021 (MKGP3, Z15G0016D), Замовлення №08102023

Рекомендую цей магазин. Мені допомогли вибрати Макбук, так як вже думав щодо оновлення свого мака. Приємний інтер?єр магазину і компетентні співробітники порадили мені макбук про 14?? на М1 про. Розповіли за всі плюси. Також допомогли підібрати до нього юсб-хаб, чохол і плівку. Покупкою задоволений!