Вадім Загрійчук рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 14” Space Gray 2021 (MKGP3, Z15G0016D), Замовлення №08102023

Рекомендую цей магазин. Мені допомогли вибрати Макбук, так як вже думав щодо оновлення свого мака. Приємний інтер?єр магазину і компетентні співробітники порадили мені макбук про 14?? на М1 про. Розповіли за всі плюси. Також допомогли підібрати до нього юсб-хаб, чохол і плівку. Покупкою задоволений!
Відповідь представника «iSpace UA»
Вітаємо! Дякуємо Вам за позитивний відгук про нашу компанію. Ми дуже раді, що Ви задоволені нашими послугами та продукцією. У нашій компанії ми прагнемо забезпечити найвищу якість обслуговування та надати нашим клієнтам незабутній досвід покупки. Ваш позитивний відгук є для нас джерелом великої мотивації та підтвердженням того, що ми йдемо в правильному напрямку. Ми завжди готові надати вам професійну підтримку, поради та відповіді на всі ваші запитання. Будемо щиро раді новій зустрічі!
Діана рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 64GB White (MWL82), Замовлення №63268

Відповідь представника «iSpace UA»
Доброго дня! Ми вдячні за ваш позитивний відгук про наш сервісний центр! Ваша підтримка і визнання означають для нас багато, і ми завжди стараємося надавати найкращий сервіс нашим клієнтам. Ми робимо все можливе, щоб забезпечити якість обслуговування і задоволення потреб наших клієнтів. Радимо Вам звернутись з проблемою щодо екрану, до нашого сервісного центру. Аби ми могли мати змогу допомогти Вам і виправити проблему з пристроєм. Телефон гарячої лінії сервісного центру - +38 067 455 03 03. З найкращими побажаннями, команда iSpace.
DeviDVS не рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773)

!
Відповідь представника «iSpace UA»
Вітаємо! Дякуємо Вам за те, що виразили свою думку щодо нашої компанії. Ми завжди раді отримувати відгуки від наших клієнтів, які допомагають нам вдосконалювати наші продукти і послуги. Приносимо щирі вибачення, якщо Ви не були повністю задоволені нашою роботою. Ваше задоволення - наш пріоритет, і ми прагнемо забезпечити якість продуктів і обслуговування, яка відповідає Вашим очікуванням. На жаль, нам прийшла дуже лімітована серія нових iPhone 15. І приорітетність відвантаження, була для тих клієнтів, хто оформив передзамовлення з повною передплатою. Ми контролюємо кожне замовлення і ведемо комунікацію із кожним клієнтом. Цінуємо Вашу довіру і зобов'язуємося до подальшого вдосконалення нашої роботи. З повагою, Команда iSpace.
Sergey Kuyanov рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 14” Space Gray 2021 (MKGP3, Z15G0016D), Замовлення №70723

Все швидко і чудово, оператори круті. Все обговорили, про все попередили. Прийшов запакований у заводській плівці, що для мене було дуже важливо. При першому відкритті не ввімкнувся так як модель 21 року,розрядився біднесенький. Після підключення зарядки все полетіло як і мало б. Дякую магазину,довіра з?явилась,буду купувати у вас.
Valentin ! рекомендує цей магазин
8 серпня 2023

Купив: Apple MacBook Air 13, Ноутбук Apple MacBook Air 13" Space Gray Late 2020 (MGN63), Замовлення №253171

Дуже професійні консультанти! розповіли мені чи дійсно я зможу виконувати свої задачі на такому компі, перепитали певні нюанси та майже миттєво відправили до мене у Бучу, ввечері 07.07 замовив, зранку 09 вже отримав на новій пошті повністю запечатаний новий мак. перевірив на оф сайті епла мій мак повністю на гарантії з дня як його активував, як ніби прям у епла і купив
Відповідь представника «iSpace UA»
Вітаємо! Дякуємо за чудовий відгук, ми дуже вдячні! Раді, що Ви залишились задоволені нашими послугами та вибором товару. Компанія iSpace завжди прагне надати клієнтам найкращий вибір, високу якість продукції та професійне обслуговування. Ваш позитивний відгук є для нас джерелом великої мотивації та підтвердженням нашої кропіткої праці. Ми завжди стараємося перевершити очікування наших клієнтів і зробити їх покупки приємними та безпроблемними. Ще раз дякуємо за Ваш позитивний відгук та за те, що обрали наш магазин для придбання техніки. Вдячні за Вашу підтримку і сподіваємося на змогу обслуговувати Вас знову у майбутньому.
HladN не рекомендує цей магазин
26 липня 2023

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Midnight (MLPF3)

Відповідь представника «iSpace UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за звернення та відгук щодо нашої компанії. Ми дуже шануємо думку кожного клієнта, навіть якщо вона негативна, і завжди стараємося зробити наші продукти та сервіси кращими. Ми співчуваємо, якщо Ви мали негативний досвід з нашою компанією, і хотіли б докладніше розібратися в ситуації, щоб знайти вирішення. Будь ласка, надайте нам деталі Вашого замовлення або ваш мобільний телефон для зв'язку з Вами. Ми хочемо вирішити Вашу проблему і зробити все можливе, щоб задовольнити Ваші потреби. Ми завжди працюємо над вдосконаленням наших процесів. Ваш відгук допоможе нам виявити слабкі місця та зробити покращення. Цінуємо Вашу думку і зробимо все можливе, щоб Ви були задоволені нашою роботою. З повагою, iSpace.
Yevhenii95 рекомендує цей магазин
18 червня 2023

Купив: MacBook Pro 16.2, Замовлення №№59118

Відповідь представника «iSpace UA»
Вітаємо, Євген! Дякуємо Вам за те, що виразили свою думку щодо нашої компанії. Ми завжди раді отримувати відгуки від наших клієнтів, які допомагають нам вдосконалювати наші продукти і послуги. Нам дуже шкода, що сталася така неприємна ситуація. Розуміємо ваше засмучення тим, що сталося. На жаль, в момент коли Ви робили замовлення, на сайті стався технічний збій і бонуси нараховувались неправильно. Наразі ми активно працюємо над вирішенням цієї проблеми. Приносимо щирі вибачення, якщо Ви не були повністю задоволені нашою роботою. Ваше задоволення - наш пріоритет, і ми прагнемо забезпечити якість продуктів і обслуговування, яка відповідає Вашим очікуванням. Дякуємо Вам за відведений час. Наша мета - зробити Ваш досвід взаємовідносин з компанією iSpace - найкращим. З повагою, Команда iSpace.
Светлана Загаецкая рекомендує цей магазин
23 травня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Deep Purple (MQ9T3), Замовлення №238547

Відповідь представника «iSpace UA»
Вітаємо! Дякуємо за чудовий відгук, ми дуже вдячні! Раді, що Ви залишились задоволені нашими послугами та вибором товару. Компанія iOn завжди прагне надати клієнтам найкращий вибір, високу якість продукції та професійне обслуговування. Ваш позитивний відгук є для нас джерелом великої мотивації та підтвердженням нашої кропіткої праці. Ми завжди стараємося перевершити очікування наших клієнтів і зробити їх покупки приємними та безпроблемними. Ще раз дякуємо за Ваш позитивний відгук та за те, що обрали наш магазин для придбання техніки. Вдячні за Вашу підтримку і сподіваємося на змогу обслуговувати Вас знову у майбутньому.
Дмитрий Люлька рекомендує цей магазин
17 травня 2023

Купив: MacBook Pro 14.2, Замовлення №56450

Відповідь представника «iSpace UA»
Вітаємо, Дмитро! Дякуємо Вам за позитивний відгук про нашу компанію. Ми дуже раді, що Ви залишились задоволені нашими послугами та продукцією. У нашій компанії ми прагнемо забезпечити найвищу якість обслуговування та надати нашим клієнтам незабутній досвід покупки. Ваш позитивний відгук є для нас джерелом великої мотивації та підтвердженням того, що ми йдемо в правильному напрямку. Ми завжди готові надати Вам професійну підтримку, поради та відповіді на всі ваші запитання. Будемо щиро раді новій зустрічі!
Oksana Biliavska рекомендує цей магазин
17 травня 2023

Купив: MacBook Pro 14.2, Замовлення №56914

Відповідь представника «iSpace UA»
Вітаємо, Оксано! Дякуємо за чудовий відгук, ми дуже вдячні! Раді, що Ви залишились задоволені нашими послугами та вибором товару. Компанія iOn завжди прагне надати клієнтам найкращий вибір, високу якість продукції та професійне обслуговування. Ваш позитивний відгук є для нас джерелом великої мотивації та підтвердженням нашої кропіткої праці. Ми завжди стараємося перевершити очікування наших клієнтів і зробити їх покупки приємними та безпроблемними. Ще раз дякуємо за Ваш позитивний відгук та за те, що обрали наш магазин для придбання техніки. Вдячні за Вашу підтримку і сподіваємося на змогу обслуговувати Вас знову у майбутньому.