Пипка рекомендує цей магазин
18 травня 2023

Купив: Смартфон Motorola Edge 30 Ultra 12 256GB Interstellar Black, Замовлення №6676

Відвантаження товару день в день. Купую далеко не вперше, тому оплату завжди роблю одразу на карту продавцю.
Lisa07 рекомендує цей магазин
11 травня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 7 Black (61553), Замовлення №5101

Дуже просила відправити якскоріше, бо мала їхати у відрядження, а навушники мої накрилися. Отримала повну віддачу на моє прохання і практично миттєву відправку. Дякую вам , що допомогли мені і увійшли в моє становище! Успіхів вам! і процвітання
Никова Бэнкс рекомендує цей магазин
10 травня 2023

Купив: Процесор AMD Ryzen 5 5600G (100-100000252BOX, Замовлення №6032

По телефон у зробила тут замовлення на процесор AMD Ryzen 5 5600G (100-100000252BOX), але оскільки магазин знаходиться неподалік, оформила замовлення на самовивіз з міста Харків, пр. Московський 199 а (це ТЦ Sun City Plaza). Ніяких передплат вносити мене не просили. Коли приїхала за процесором все було готово до продажу, і продавець при мені лише заповнив гарантійний талон. Процесор я вже встигла прогнати по всім переметрам і все відповідає заявленому.
Vadim не рекомендує цей магазин
10 травня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S20 FE 5G SM-G781B 6/128GB Cloud Mint, Замовлення №11743

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Купив в цьому магазині телефон, та в гарантійний термін начались проблеми, відправив по гарантії за свій рахунок і туди і назад, але на сервісі сказали що з телефоном все ок, і сервіс десь в Европі і тримали товар більше місяця, спочатку сказали що повернуть новий телефон, а потім просто відправили мій навіть не замінивши екран, не раджу зв'язуватися з цим магазином, бережіть свої нерви
Відповідь представника «SmartMag»
Доброго дня. Ми вже вирішуємо це питання, нашої провини в цьому немає, товар приїхав з Європи, з сервісу, з висновком про те що він справний, яке ми Вам також відправляли. Вихід з даної ситуації - тільки повторне звернення, ми будемо намагатися прискорити вирішення проблеми на скільки це можливо з нашого боку.
Відправив вдруге на сервіс, прийшов телефон але знову не було нічого виконано, окрім того що встигли виставити румунську мову, дисплей не був замінений, акта виконаних робіт навіть не було вкладено!!! В магазині сказали, що не знають чого вони не вклали заключення і нічим допомогти не можуть!
Представник магазину «SmartMag»
По-перше вам телефон повернули після повторного звернення в сервіс, повністю відремонтованим і за наш рахунок були всі витрати, як і писали вище в короткі терміни все це сталося.По-друге не потрібно писати брехню, що щось не працює, без конкретних фактів!
Vadim відповів на коментар SmartMAG
Хто його відремонтував??? Де акт виконаних ремонтних робіт? Якщо ремонтували то дайте документ! Любий сервіс має видати документ з заключенням де указано що було зроблено!!! Дісплей не був замінений!!! По друге ще після першого разу коли він у вас був на сервісі півтора місяці, ви мали за законом видати акт про відсутність запчастин або списання товару, бо більше місяця вы не маєте права тримати товар, і відправляв я його за власні кошти, докази з нової пошти тому є!!! Але ви сказали що ви не видасте акт, і вам не цікаво що говорить закон! Я пішов назустріч відправив повторно, і який результат? Добре що хоть є прозора платформа така як хотлайн де я можу написать правду!!!!
Палєєва Дарья рекомендує цей магазин
9 травня 2023

Купив: Миша Logitech G Pro X Superlight Wireless Black ( 910-005880), Замовлення №5720

Нарешті толковий магазин і наложка є!
Роман Кузнецов не рекомендує цей магазин
9 травня 2023

Купив: Екшн-камера DJI Action 2 Dual-Screen Combo (CP.OS.00000183.01), Замовлення №№37562

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Купив камеру. Камера знімає 10 хв в прохолодній кімнаті на низьких налаштуваннях зйомки, перегрівається і вимикається. Вже місяць не можу повернути гроші. Мені постійно обіцяють, не відповідають на дзвінки. Категорично не рекомендую магазин
Відповідь представника «SmartMag»
Добрий день. Вам пояснювали вже, що товар був на діагностиці в Європі і вчора тільки повернувся до нас на склад, сьогодні з вами зв'яжеться менеджер для уточнення реквізитів повернення коштів. А на дзвінки ми всім відповідаємо, якщо це у робочий час.
Представник магазину «SmartMag»
Кошти вам вже повернуто.
10 травня 2023 Відповісти
«Вам вже пояснювали»? Серйозно? Це у вас такий рівень сервісу? Замість того, щоб вибачитись, ви намагаєтесь викрутити так, що я ваших пояснень не зрозумів? Ну я ще розкажу про ваш сервіс. Ви мені «пояснювали», що я маю заповнити форму, яку я вже заповнював. Кілька разів це пояснювали. Ви мені «пояснювали», що діагностика триває до 14 днів. Повернення ж відбулося через місяць. І тількі після мого коментаря на хотлайні. На минулому тижні ви мені «пояснювали», що кошти повернуться минулого ж тижня. Чого не відбулось, як ви розумієте. Але мені не тількі гроші довелося вибивати з вас. Мені довелося так само клянчити адресу для повернення камери. Ви мене так само годували завтраками, не відповідали на повідомлення. Можу скріном з телеграму підтвердити. Ну і так, такий дивний збіг. Я не можу до вас додзвонитись, а коли беру телефон дружини, то стається диво.
10 травня 2023 Відповісти
VgTori рекомендує цей магазин
3 травня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12 512GB Phantom Black (SM-S918BZKH), Замовлення №5919

Оформив самовивіз з Києва з бул.Лесі Українки, 10А, бо товар був у наявності і не потрібно було чекати перевезення склад/склад. До мого приїзду товар був готовий до продажу.
Анири рекомендує цей магазин
1 травня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A12 Nacho SM-A127F 4-64GB White, Замовлення №5730

18 квітня купила смартфон, 19 квітня отримала. Все пройшло належним чином.
Надежда Демидова рекомендує цей магазин
29 квітня 2023

Купив: Рожковая кофеварка эспрессо Delonghi Dedica EC 785.AE, Замовлення №5174

Я кавоварку отримала у строки і у належному вигляді. Нова пошта не завжди є рентабельною і виправдовує затрати на доставку.
Nekka рекомендує цей магазин
27 квітня 2023

Купив: Портативна ігрова приставка Valve Steam Deck 64 GB , Замовлення №5129

Добре, що СмартМаг дає можливість оплати частинами через моно, тільки так я змогла купити таку омріяну приставку Valve Steam Deck синові. Дякую! Ви неймовірні!