Владислава21 рекомендує цей магазин
18 квітня 2023

Купив: Клавіатура HyperX Alloy Origins Core Black (HX-KB7RDX-RU, 4P5P3AX), Замовлення №32291

Егор Поливанов рекомендує цей магазин
14 квітня 2023

Купив: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm Black (SM-R890NZKA), Замовлення №38136

Покупка пройшла нормально, Претензій до магазину не маю. АЛЕ, відсутні будь-які документи, будь то чек чи гарантійний талон від магазину. Загалом купівлею задоволений, ціна була смачною.
Денис Ковалев не рекомендує цей магазин
14 квітня 2023

Хотів купити: Блоковий конструктор LEGO Стадион Камп Ноу ФК Барселона (10284)

Інформація на сайті продавця не актуальна. Виявилось, що потрібного товару немає
Відповідь представника «SmartMag»
Доброго дня, вибачте за незручності, щодня працюємо над покращенням нашого сервісу, інформацію на сайті вже виправили.
Віка Яківчук рекомендує цей магазин
12 квітня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном HyperX Cloud II Gun Metal (KHX-HSCP-GM), Замовлення №33323

Ю а зе бест! Буду рекомендувати всім своїм знайомим!
Oleg Gorodinets не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
11 квітня 2023

Купив: Портативна колонка Marshall Kilburn II Black (1001896), Замовлення №33030

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «SmartMag»
Доброго дня, так, ми уточнювали інформацію, тому що товар обслуговується не в Україні на сервісі була затримка з відповіддю. Як тільки отримали інфо, відразу вам повідомили, що сервіс видав новий пристрій, більш нову модель, яку вже сьогодні ви зможете отримати у відділенні нової пошти. Вибачте за незручності!
Дякую. Питання вирішене. Отримав нову колонку по заміні
15 квітня 2023 Відповісти
Представник магазину «SmartMag»
Дякую за зворотній зв'язок!
15 квітня 2023 Відповісти
Tetiana Bouton не рекомендує цей магазин
11 квітня 2023

Хотів купити: Навушники з мікрофоном Apple AirPods Max Sky Blue (MGYL3)

Відповідь представника «SmartMag»
Доброго дня, виник пересорт по кольорах на складі, вибачте за незручності, щодня працюємо над покращенням нашого сервісу, гроші вам було повернуто у той же день, можливо була затримка через різні банки.
Viktor Bulatov не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
9 квітня 2023

Хотів купити: Наушники TWS Samsung Galaxy Buds2 Graphite (SM-R177NZKA)

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Замовив Наушники TWS Samsung Galaxy Buds2 Graphite (SM-R177NZKA), оплатив через моно, оплата частинами, відправили через кілька днів, при цьому як обіцяли, "відправка сьогодні" та кожен раз не відправляли, коли ж нарешті відправили, то ще й зазначили що я повинен сплатити за товар, але ж я його сплатив та й на сайті він вказаний як сплачений, я ще з такою "роботою" не стикався.
kris.ss рекомендує цей магазин
7 квітня 2023

Купив: Монопод-стабілізатор DJI Osmo Mobile 6 (CP.OS.00000213.01), Замовлення №4485

Порада від друзів спрацювала на сто відсотків. Продавець виявився відповідальним і знаючим на відмінно свій товар. Монопод, який він мені порекомендував ідеально підійшов. Дякую!
Helga Firiat не рекомендує цей магазин
6 квітня 2023

Хотів купити: Клавіатура SteelSeries Rival 650 Black (62456)

Y М не рекомендує цей магазин
3 квітня 2023

Хотів купити: Крапельна кавоварка Melitta Aroma Signature Deluxe 1007-02

Заманюють низькими цінами по факту нічого не а і через 3 дні просто отаке смс ,не рекомендую