Евгений Высокович рекомендує цей магазин
6 серпня 2022

Купив: CH-S09FTXE-NG WiFi

Все доставлено і зроблено відмінно. Монтаж: пунктуально, швидко і дуже професійно.
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Євген, дуже вдячні, що звернулись саме до нас та за відгук! Приємно, що Ви залишились задоволені нашими послугами.
Олександр рекомендує цей магазин
5 серпня 2022

Купив: Обігрівач Africa X750, Замовлення №5429

З магазином все добре. По товару претензій немає (щоправда треба додати, що я його не намагався ще вмикати). Все відправили вчасно, ціна як на сайті, допомогли з вибором. Можливо було би непогано додати функціонал на сайт, який би відображав пов'язані товари. В моєму випадку – обігрівач і ніжки для нього. Скоротило би час на пошук.
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Олександр, раді, що звернулись саме до нас! Дякуємо за відгук! Щодо сайту, то у нас в розробці новий, там буде і розширений функціонал і нарешті повністю україномовний. Ми дуже сподіваємось, що зможемо його запустити найближчим часом.
Irina Bogush рекомендує цей магазин
2 серпня 2022

Купив: Обогреватель керамический

Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Ірина, вдячні Вам за замовлення та відгук! Звертайтесь до нас і надалі!
Andrey Alekseychuk рекомендує цей магазин
31 липня 2022

Купив: Термія Універсальний економ ЕВУА-1,5 (с)

Замовив. Оплатив. Отримав. Швидко і без проблем. Перевірив - працюють. Рекомендую CLIMAGROUP
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Андрій, дуже вдячні Вам за відгук! Раді, що звернулись до нас!
Ігор Гордійчук рекомендує цей магазин
25 липня 2022

Купив: Кондиціонер Nordis Altair NDI-A09TC1/NDO-A09TC2

Консультація та поради з приводу товару - СУПЕР! Я обрав модель кондиціонера яка мені оптимально підійшла, і її в Києві вже не було(( Мені відправили НП за рахунок фірми з іншого міста! Користуюсь біля 2 тижнів і все СУПЕР!
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Ігор, дякуємо за відгук! Раді, що звернулись саме до нас!
татьяна скляр рекомендує цей магазин

Купив: Керамический обогреватель Ecoteplo lion 1500el

Рекомендую продавца купила керамический обогреватель все четко моментальная отправка . очень аккуратно упаковано.бесплатная доставка очень приятный бонус .перед покупкой получила консультации по телефону все четко и очень оперативно рекомендую
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Тетяна, вдячні Вам за замовлення та відгук! Раді, що звернулись саме до нас!
pitride рекомендує цей магазин

Купив: CH-S09FTXAL-SC, Замовлення № CH-S09FTXAL-SC

Интернет магазин супер, цена дешевая, товар официал, не понравился только монтаж, перед работами одна цена, после выполнения работ ставят перед фактом другую цену, не советую монтаж
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Вдячні Вам за замовлення та відгук! Щодо критики, то дозвольте, пояснити: у нас (як і у всіх монтажних організацій) вказана ціна за стандартний монтаж, який включає в себе певний перелік матеріалів і робіт (все розписано на сайті). Якщо монтаж потребує якихось додаткових робіт чи матеріалів (наприклад, демонтаж склопакету, додаткова магістраль, підйом на поверх і таке інше), то це оплачується окремо. Нам дуже прикро, що Ви залишились не задоволені нашими послугами. Але в будь-якому разі ми вдячні за зворотний зв"язок, це важливо для нас!
Микола Глова рекомендує цей магазин

Купив: Біоконвектор екотепло

Магазин і товар рекомендую
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Микола, щиро вдячні Вам за відгук! Раді, що звернулись до нас
Віктор Данилюк рекомендує цей магазин
10 липня 2022

Купив: зволожувач повітря COOPER&HUNTER CH-3040 Maldives

Наталья Дубина рекомендує цей магазин
8 липня 2022

Купив: Обігрівач Ecoteplo Duo 1000 ME

Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Наталія, раді, що звернулись до нас! Дякуємо за відгук!