Олег Сахно рекомендує цей магазин
7 жовтня 2022

Купив: Кондиціонер Panasonic CS/CU-Z20TKEW

Звернувся до Climagroup за кондиціонером, сподобалось все - консультація по телефону, наявність товару і відповідність ціни. Мені потрібна була доставка за місто, привезли в обумовлений час. Найкращі рекомендації
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Олег, дуже вдячні Вам за відгук і за здійснені замовлення! Раді, що звернулись саме до нас!
NiceGuy рекомендує цей магазин
2 жовтня 2022

Купив: Cooper&Hunter CH-P55W5I TIEN-SHAN

Все сподобалося. Швидко, ввічливо, все актуально. Дякую. Товаром та сервісом повністю задоволений.
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Доброго дня, щиро вдячні Вам за відгук! Раді, що обрали нас!
Денис Степанов рекомендує цей магазин
17 вересня 2022

Купив: Neoclima aph-70

Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Денис, дуже вдячні Вам за замовлення та за відгук!
newspirit рекомендує цей магазин
14 вересня 2022

Купив: мийка повітря CH-PH2240W Como

Дякую. Заказ виконали швидко і з безкоштовною доставкою згідно наведених умов. мийка повітря дійсно допомогає зробити повітря чистішим і особливо помітно зменшився вплив сезонної алергії
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Дуже Вам вдячні за відгук! Раді, що звернулись до нас!
Start Rt рекомендує цей магазин
10 вересня 2022

Купив: Roda Standard RSP-2000EU

Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Дуже вдячні Вам за відгук та замовлення!
Ганна Кулик рекомендує цей магазин
8 вересня 2022

Купив: Roomer Smart 12, Замовлення №5977

Вчора отримала замовлення. Магазин супер. Осушувач був у наявності, швидко відправили, без зайвих запитань і проблем. Щей знижка при оплаті картою і безкоштовна доставка, якщо товар більше 3000 грн. Задоволена на всі 100%. Гарних вам продаж і хороших клієнтів
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Анна, дуже вдячні Вам за такий приємний відгук! Раді, що обрали саме нас!
gl00mer рекомендує цей магазин
8 вересня 2022

Купив: Электрический конвектор Roda RSP-2000EU

Приваблива ціна (ще й зі знижкою), товар надіслали швидко, доставили оперативно, усе гарно запаковано, працює як треба, гарантійні талони в наявності. ) Рекомендую магазин. Дякую!
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Дуже Вам вдячні за відгук! Раді, що звернулись саме до нас!
Ян Ротшильд рекомендує цей магазин
1 вересня 2022

Купив: HEPA Filter XJ-3800-1

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Дякуємо Вам за відгук!
SerLv рекомендує цей магазин
25 серпня 2022

Купив: ECH/AGI-2500

швидко зв‘язались та відправили конвектор. усім задоволений
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Дуже вдячні Вам за відгук!
Александр рекомендує цей магазин
25 серпня 2022

Купив: Сплит-система Samsung AR09AXHZAWKN

Профессиональный продавец. Всё честно и вовремя. Рекомендую.
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Олександр, раді, що звернулись до нас! Дякуємо за відгук!