Anna7777 рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 128GB Blue (MGJE3 MGHF3), Замовлення №29548

Айфон без жодних пошкоджень, царапин немає, працює добре. Працівники магазину допомогли з поясненням як зайти в епл айді, бо я не дуже добре в тому розбираюся ? Менеджери були дуже ввічливі Тому однозначно рекомендую покупки в цьому магазині. Бо і товар якісний, і працівники привітні)
Натоміна рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Чохол для пошукового брелка LAUT HUEX TAG для AirTag with Key Ring Black (L_AT_HT_BK), Замовлення №29535

Дякую. Замовлення виконано. Виконано чудово. Скарг чи зауважень не маю.
Володимир Шевчук рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Space Gray 2019 (MVVJ2, 5VVJ2), Замовлення №29373

Чудовий магазин, хороші консультанти, купував там телефон і ноутбук, все працює без нарікань, дають довгу гарантію і завжди на зв'язку, обов'язково прийду ще
Koshi4ka рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Захисне скло для телефону ArmorStandart Захисне скло Icon 3D для Apple iPhone 15 Pro Max Black (ARM68216), Замовлення №29346

Крутой уровеь обслуживания. Серсив так сказать налажен. Все оперативно. Приятно иметь дело со столь грамотными консультантами.
Sasha130994 рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Док-станція Choetech T585-F 3in1 Magnetic wireless charger station, Замовлення №29320

Забирав замовлення у пункті видачі. Хлопці все показали, допомогли оглянути, запакували назад (зарядну станцію замовляли). Враження залишились позитивні!
Добреньков юрий рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Blueo Wireless Powebank 10000 mAh White (P010WHT), Замовлення №29332

Чудовий сервіс! Замовляв на різних сайтах, але тут найкраще. Тільки замовив та сплатив. Привозять швидко та помилок із замовленнями не було, завжди все як треба.
Илья рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Захисне скло Blueo 3D Invisible Airbag Tempered Glass for iPhone 14 Pro 15 (NPB35-I15), Замовлення №29258

Зручний сайт, швидко знайшов усе що мені потрібно, та замовив.
Karinastasenko рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Защитное стекло для камеры iPhone 15 Pro 15 Pro Max Monblan Metal Ring Series (Blue Titanium), Замовлення №29247

egorik рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: чохол-накладка Blueo Crystal Drop Pro Resistance Phone Case for iPhone 13 Pro with MagSafe Transpare, Замовлення №29215

Чохол відповідає опису на сайті, прийшло за день новою поштою.
Pugachov Maksim рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 9 GPS 41mm Pink Aluminum Case w. Light Pink S. Loop (MR953), Замовлення №29136

Оформив замовлення через інтернет, забрав у точці видачі. Повний набір документів був у наявності. Без жодних проблем, все в порядку.