Юлія Сергіївна Зідрашко рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Green (MNGD3), Замовлення №29991

купувала тут два своїх айфони і обидва прослужили досить довго, без ремонтів і інших проблем, попередній в цьому ж магазині обміняла по трейд-ін на теперішній айфон, знижка вийшла доволі крутою, я задоволена магазином.
Кристина Попченкова рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Apple iPhone 13 Pro 128GB Graphite, Замовлення №29982

Протягом останніх років моїм надійним пунктом придбання телефонів став цей магазин. Сьогодні я вирішив оновити свій арсенал техніки і придбав Apple iPhone 14 pro 256GB. Ціна виявилася найкращою на ринку, що зробило моє рішення ще більш обдуманим. Перенесення даних з мого попереднього телефону пройшло дуже оперативно, що значно спростило процес. І ще один приємний бонус - їхня пропозиція за мій старий iPhone 12
Kricti рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Захисне скло Monblan для Apple Watch 41mm PMMA (Black), Замовлення №29862

Купую в даному інтернет магазині вже пір року, скарг немає, все приходе швидко та якісно, упаковка товару чудова, менеджери адекватні , всім рекомендую!!
Евгений Шева рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Бездротовий зарядний пристрій Apple Watch Magnetic Fast Charger to USB-C 1m White (MLWJ3, MT0H3), Замовлення №29816

Замовлення прийшло швидко, ціна супер, задоволений. Оператор , який приймав замовлення був ввічливим і надав відповідь на всі мої питання.
Swet Tv рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Бездротовий зарядний пристрій Apple Watch Magnetic Fast Charger to USB-C 1m White (MLWJ3, MT0H3), Замовлення №29742

Швидкі терміни доставки товару, видають товарний чек, в наявності всі необхідні аксесуари до смартфона. Покупка успішна.
Скумбрія рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Apple EarPods with Lightning Connector (MMTN2), Замовлення №29730

хороший звук за норм цену. Нашла, заказала, на следующий день принесли. Всё устраивает, работают отлично.
Chvchinn рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Блок живлення для ноутбука Apple 30W USB-C Power Adapter (MR2A2), Замовлення №29692

Мені сподобалось це приємне місце. Дуже гарне ставлення до своїх клієнтів. Все дуже швидко. Це дуже приємно особисто для мене.
Даша Рыбалка рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13,6 M2 Midnight 2022 (MLY33), Замовлення №29636

Придбала ноутбук, покупкою задоволена. Товар був в наявності, забрала на наступний день
Anna7777 рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 128GB Blue (MGJE3 MGHF3), Замовлення №29548

Айфон без жодних пошкоджень, царапин немає, працює добре. Працівники магазину допомогли з поясненням як зайти в епл айді, бо я не дуже добре в тому розбираюся ? Менеджери були дуже ввічливі Тому однозначно рекомендую покупки в цьому магазині. Бо і товар якісний, і працівники привітні)
Натоміна рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Чохол для пошукового брелка LAUT HUEX TAG для AirTag with Key Ring Black (L_AT_HT_BK), Замовлення №29535

Дякую. Замовлення виконано. Виконано чудово. Скарг чи зауважень не маю.