Julia1234 рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Защитное стекло для iPhone 15 ArmorStandart Icon 3D Black (ARM68213), Замовлення №29107

Прийшло швидко, повний компект
Дякуємо за Ваш відгук. Приємного користування!
Max Slobodskyi не рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13,6" M2 Space Gray 2022 (MLXW3), Замовлення №29252

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Надіслали товар на день пізніше обіцяного і ноутбук був іншого кольору ніж в замовленні, не рекомендую
Margo26 рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: чохол для смартфона Pitaka MagEZ Case 3 Twill 1500D Black/Blue for iPhone 14 Pro Max (KI1408PM), Замовлення №29063

Замовила чохол хлопцю на подарунок, попросила у коментарі щоб відправили як можна скоріше, щоб прийшло до его дн, через 20 хвилин прийшло повідомлення з нової пошти що посилка вже поспішає до мене, була приємно цим враженна.
Vlad Vorotnikov рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 128GB eSIM Black (MTLV3), Замовлення № 28985

Завжди гарний стан у б.в телефонів, купую не перший раз
Toshuk Toshuk рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 256GB Space Black (MQ0T3), Замовлення №28956

Забрав на наступний день після замовлення. Гарантію дають рік.
Tonia рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Бездротовий зарядний пристрій WiWU Wi-W011 3 в 1 Platinum Wireless Charger, Замовлення №28919

Станція для бездротової зарядки від фірми Wiwu, прийшло швидко та гарно запаковано.
muyata233 рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Чохол для iPhone 11 Pro Moshi Vitros (Gold) 99MO103303, Замовлення №28750

Купила собі та чоловіку чохли, гарний вибір. якістю задоволена
Иван Приходько рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 128GB eSIM Gold, Замовлення № 28420

Купил 15 про, обслугованням задоволен, телефоном теж
Kateryna567 рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Чохол для ноутбука LAUT URBAN PROTECTIVE SLEEVE для MacBook Pro 13 M1/M2 (2016-2022) та Air 13 M1 (2018-2020) Black (L_MB14_, Замовлення №28379

Замовлення №28379. Замовила чохол - сумку для MacBook, фірми Laut, якість порадувала, також зробили знижку як постійному покупцю 10%.
Sasha321 рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: чохол-накладка URBAN ARMOR GEAR iPhone 14 Plus Civilian Magsafe Olive (114037117272), Замовлення №28330

Тільки тут вийшло знайти потрібний чохол UAG по наявності, та по адекватній ціні.