maxtreme рекомендує цей магазин
2 липня 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 64GB White (MGJ63/MGH73), Замовлення №30333

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Покупкою задоволений. Сервіс на вищому рівні.
Артем Федоров рекомендує цей магазин
24 червня 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 128GB White

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, повернення товару, сервісна підтримка

Yarroslav Aleksandrovich не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
21 червня 2021

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 3 GPS 38mm Silver Aluminum w. White Sport band (MTEY2)

Не сподобалося: сервісна підтримка

UPDATE: со мной связались люди из руководства, извинились за косячную ситуацию с сервисом и предложили заказать новенькие часы жене бесплатно, так как старые починить не удалось. Договорились по приезду во Львов встретится.
30 червня 2021 Відповісти
Update 2: проблема решена на высшем уровне, все довольны! Все таки Ябко крутые
30 червня 2021 Відповісти
Рома Стасюк рекомендує цей магазин
16 червня 2021

Купив: Apple Watch Siries 6, Замовлення №30058

Замовлення на сайті дуже зручна штука, сподобалось що магазин пропонує свою гарантію з якою мій годинник обміняють якщо з ним буде якийсь брак
Назар Савицький рекомендує цей магазин
16 червня 2021

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 13" Space Gray Late 2020 (MYD82), Замовлення №30049

Зручний вибір техніки на сайті Техніка нова та робоча, є гарантія 2 роки Повністю всім задоволений
Вова Павлюк рекомендує цей магазин
6 червня 2021

Купив: Планшет Apple iPad Air 2020 Wi-Fi 64GB Space Gray (MYFM2), Замовлення №30035

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, сервісна підтримка

Все сподобалось, просто супер
Sofia рекомендує цей магазин
31 травня 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 Pro Max 256GB Gold (MGDE3), Замовлення №30018

Я придбала iPhone 12 Pro Max кілька днів тому. Хочу висловити свою вдячність Інтернет-магазину за хорошу консультацію та приємне спілкування з менеджерами! Доставлення пройшло надзвичайно швидко. Дуже зручно, коли замовляєш через сайт і не втрачаєш часу, а потім просто забираєш у потрібному магазині свого міста! Телефон дійсно відповідає усім характеристикам. Я задоволенна і точно буду повертатися до покупок саме в Ябко!
Green рекомендує цей магазин
5 травня 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 128GB Black (MGJA3/MGHC3), Замовлення №28974

Усе сподобалося, привітний контакт центр, все оперативно, дякую!
Nika Balaban рекомендує цей магазин
30 квітня 2021

Купив: AirPods 2 New, Замовлення №28939

Замовляла AirPods 2 онлайн Дуже сподобалось обсуговування, все на вищому рівні !
Maruda Maruda рекомендує цей магазин
27 квітня 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 128GB Black (MGJA3/MGHC3), Замовлення №28820

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Доставили телефон вчасно, перекинули інформацію, все необхідне (чохол, скло, блок) є в можна купити у магазині, все супер! Дякую