Артур Холод рекомендує цей магазин
1 квітня 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 64GB Black (MGJ53/MGH63), Замовлення №27600

Заказал на сайте и забрал в тот же день в магазине, все очень быстро, ребята помогли с выбором аксессуаров, и угостили вкусным кофе, магазин очень стильный. Буду советовать Ябко всем своим )
Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня :) Ми вдячні Вам за високу оцінку нашої роботи. Раді, що Ви залишились задоволені відвідинами нашого магазину. Ми цінуємо Вашу думку та чекаємо на Вас у Ябко.
Nedyalkov.a рекомендує цей магазин
30 березня 2021

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro (MWP22), Замовлення №27513

Отличный магазин, очень доволен качеством обслуживания. Теперь буду покупать только здесь, чего и всем советую!
Олексій Сильман рекомендує цей магазин
29 березня 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 Pro Max 128GB Graphite (MGD73), Замовлення №27373

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Ціна класна, магазин стильний, продавці привітні, рекомендую всім.!
Dranik Show рекомендує цей магазин
26 березня 2021

Купив: AirPods 2 (MV7N2), Замовлення №26107

Заказывал через интернет по сайту, получал уже не посредственно на магазине, очень доволен заказал днем вечером уже после работы заехал забрал, не пришлось ждать пары дней как раньше через другие сайты приходилось заказывать, и потом еще ждать когда же приедет
Zekenskiy рекомендує цей магазин
26 березня 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 Pro Max 128GB Gold (MGD93), Замовлення №26009

Друг посоветовал этот магазин, скажу честно не разочаровался, цена, удобство заказа, заказал на сайте, быстро со мной связались, ответили на все вопросы, забрал на магазине и там тоже ребята красавцы, быстро все подсказали, настроили 10/10, рекомендую
Карина Смирнова рекомендує цей магазин
24 березня 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 Pro 128GB Gold (MGMM3/MGLQ3), Замовлення №25797

Замовила телефон все було видано вказані сроки та за тією ж ціною. Консультанти на магазині допомогли все налаштувати???? Магазин супер??
Ihor Rozmaritsyn рекомендує цей магазин
23 березня 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 64GB Black (MGJ53/MGH63), Замовлення №25783

Був приємно здивований ціною і якістю сервісу, замовив на сайті і забра в той же день в магазині. Мені порекомендували і я рекомендую!
Відповідь представника «Ябко»
Андрей Родиков не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
1 березня 2021

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 12 Pro 128GB Gold (MGMM3/MGLQ3)

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, асортимент

Крайне не рекомендую тут что либо покупать! Обманывают. Заказал у них новый айфон 12 про, когда пришёл забирать он был запакован все как полагается. При распаковке Увидел что он залапанный и поцарапанный. При проверке по эмей коду оказалось что телефон активирован уже очень давно. В итоге испорченный праздник. Обходите данный магазин стороной.
Coast44 рекомендує цей магазин
1 лютого 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 Pro Max 128GB Graphite (MGD73), Мережевий зарядний пристрій Apple USB-C Power Adapter 20W (MHJE3), Замовлення №10564

Замовляв на сайті 12 Pro Max та зарядний пристрій для нього. Замовлення отримував у фізичному магазині. Загальне враження - дуже добре. Сконтактували швидко (десь 10-20 хв після оформлення), повідомили, що у наявності моделі немає в моєму місті і доставка займе до 2 днів. Приїхало в термін, який озвучили. У фізичному магазині все також пройшло добре, без зайвих нарікань, видали замовлення якісно та позиції були присутні всі як у замовленні. Рекомендую даного продавця.
Відповідь представника «Ябко»
MyRevyou не рекомендує цей магазин
28 січня 2021

Хотів купити: Ноутбук Apple MacBook Pro 13" with Retina display (MF839) 2015

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент

Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня. Ми із радістю допоможемо із вирішенням Вашої проблеми. Підкажіть, як ми можемо із Вами звязатись, так як номер, котрий вказано — не відповідає.
Смс про дзвінок отримав, ціково.. не пройшло і півтора тижні. В моєму приміщенні мобільного зв’язку практично немає, згоден, та було би бажаня - зв’язалися б зі мною у Viber. Зрештою, а про що з вами говорити? Я замовив ноутбук в іншому магазині
2 лютого 2021 Відповісти