Iнна Юркова рекомендує цей магазин
21 серпня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23+ 8/256GB Lavender (SM-S916BLID), Замовлення №28155

Чітко і доступно відповіли на мої питання,швидко відправили,сплачувала на рахунок.Прийшов телефон в заводському упакуванні.Мені все сподобалось,буду ще звертатись при потребі
Anton Klopov рекомендує цей магазин
7 червня 2023

Купив: Samsung Galaxy S23 5G S911B 256Gb GREEN (SM-S911BZGGSEK), Замовлення №#26707

Купував у цьому магазині перший раз. Дякую за швидку доставку, замовлення отримав на настуний день. Сплачував одразу на рахунок. Все сподобалось, дякую.
Світлана Кошель рекомендує цей магазин
5 травня 2023

Купив: Samsung Galaxy A54 5G 6/128GB, Смартфон Samsung Galaxy A54 5G 6/128GB Awesome Lime (SM-A546ELGA), Замовлення №26156

Дякую магазину за обслуговування, швидку доставку. Телефон було доставлено вже наступного дня після замовлення. Гарантійний талон вкладений. Претензій нема ніяких. Рекомендую цей магазин.
Alex Korotky рекомендує цей магазин
16 квітня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A34 5G 8/256GB Silver (SM-A346EZSE), Замовлення №[Замовлення #25824] (14.0

Адекватний магазин. Товар належної якості. Ціна нижче ринкової. Сервіс на висоті, запропонували аксесуари до телефону. Є точка видачі у Львові - не треба витрачатися на поштові пересилки. Рекомендую магазин і Samsung galaxy a34. Телефон офіційний, не "сірий імпорт", видали квитанцію, ціна на 3тис грн дешевша ніж у конкурентів.
vandervic рекомендує цей магазин
15 квітня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB Light Violet (SM-A546ELVD), Смартфон Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB Awesome Violet (SM-A546ELVD), Замовлення №20449

Виктор Гаврилюк рекомендує цей магазин
5 березня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 4/64GB Twilight Blue, Замовлення №24670

Купував тут перший раз. Сподобалась швидкість відправки товару, буквально через годину після замовлення прислали ТТН. Телефоном задоволений, все супер! Рекомендую!
k277921 рекомендує цей магазин
26 лютого 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S22 8/128GB Phantom White (SM-S901BZWD), Замовлення №24454

Товар в наличии, отправка в день заказа, хорошая упаковка. Спасибо магазину за качественно выполненный заказ!
Євген рекомендує цей магазин
2 лютого 2023

Купив: Samsung Galaxy Buds 2 Pro Graphite UA, Замовлення №23197

Порадувала швидкість обробки заказу та його надсилання. Товар новий без дефектів, брався, як подарунок на день народження. Врешті один юнак став трохи щасливіше.
Валерия Бондаренко рекомендує цей магазин
17 січня 2023

Купив: Навушники TWS Samsung Galaxy Buds2 Pro Bora Purple (SM-R510NLVA), Замовлення №140123

Дякую MobyStore, купувала тут перший раз і дуже позитивні емоції склались, товар було відправлено майже відразу ж, через годину. Приїхав з виписаним чеком, все добре. По товару нарікань нема, вже другий день тестую, дуже круті навушники!) Тому рекомендую цей магазин до покупки, ціни не високі і оперативність на рівні - це дуже важливо!)
Лариса рекомендує цей магазин
2 грудня 2022

Купив: Tecno POVA-3 LF7n 6/128GB Eco Black (4895180781629) UA

Дякую за швидку доставку. Товаром і сервісом задоволена.