21 листопада 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S22 Ultra 12/256GB Phantom Black (SM-S908BZKG), Замовлення №21560

Це просто супер телефон! Ціна на порядок нижче, за інші магазини. Доставка вже наступного дня, після оплати. Велике спасибі за консультацію, адже довго не могла визначитись з моделлю одночасно під мій мультизадачний день. Користуюсь вже декілька днів, дуже задоволена. Дякую!
Юлій Пилипчак рекомендує цей магазин
1 листопада 2022

Купив: Xiaomi Smart Band 7, Замовлення №2207

Сподобалася ціна. Суперове обслуговування. Привітні, україномовні хлопці, допомогли настроїти, підключити, кастомізувати. На всі запитання щодо пристрою зрозуміло відповіли та все пояснили) Все відмінно!) Покупкою задоволений на всі 100%)) Раджу всім цей гарний магазин!)
evg.lobassenko рекомендує цей магазин
28 жовтня 2022

Купив: Mi Wireless Power Bank 10000 mAh, Замовлення №20797

Наявність товару - це дуже важливо було. Відправка вчасна. Замовляв на подарунок. Задоволений :)
Алексей Агилов рекомендує цей магазин
27 жовтня 2022

Купив: Айфон 14 про, Замовлення №20702

Продавцы супер Магазин на уровне !!! Все очень быстро и по самой лучшей цене. Очень остался довольным
Олександра Клименко рекомендує цей магазин
20 жовтня 2022

Купив: Headphones Sony WH-1000XM3

Dmytry Lunov рекомендує цей магазин
12 жовтня 2022

Купив: Apple AirPods 2

Быстро и удобно. Цена хорошая, заказал и уже через 40 минут смог приехать забрать заказ. Все четко!
12 жовтня 2022 Відповісти
Илья Ильин рекомендує цей магазин
27 вересня 2022

Купив: Galaxy Buds2 Pro

Замовлення виконано швидко, ціна така сама, як на сайті. Менеджер ввічливий чудово знає українську мову. Магазин радитиму)
Ctrl не рекомендує цей магазин
26 вересня 2022

Хотів купити: Apple iPad Pro 12.9, Замовлення № 19962

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Леонид Рутковский рекомендує цей магазин
25 вересня 2022

Купив: apple pencil 1

Чудове обслуговування, порядні люди та гарна атмосфера! Рекомендую!
Сергей Самойлов рекомендує цей магазин
13 вересня 2022

Купив: Samsung Fast Charging Type-C 45W White, Замовлення №19224

Замовляв зарядку новою поштою, відправили в той же день після предоплати 100грн. Товаром задоволений, все супер. Дякую