Stepan Vdovychenko рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Веб-камера Logitech Brio 100 Full HD Graphite (960-001585), Замовлення №10-5803497

Забрав камеру, була в пломбах виробника. Підключив, налаштував - все працює.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний відгук про досвід покупки в нашому інтернет-магазині.
Oleh Boziuk рекомендує цей магазин
26 листопада 2023

Купив: Термопаста Arctic MX-4 4g (ACTCP00031B), Замовлення №10-5805359

Як завжди все на високому рівні.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Раді продовжити співпрацю.
MaximK рекомендує цей магазин
25 листопада 2023

Купив: Миша A4Tech OP-330S USB Black, Замовлення №10-5794511

Не знаю за інші точеи видачі, але у Вінниці завжди дуже приємні і чемні менеджери. При потребі допоможуть, проконсультують. Наявність точок видачі економить гроші на доставці мілких товарів.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за розгорнутий відгук. Раді отримати позитивну оцінку обслуговування в цілому й при отриманні замовлення зокрема.
ssd не рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: Keenetic 1711, Замовлення №Заявка на ремонт №159795

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «ITbox.ua»
Шкода за описане. Ми прагнемо до якісного обслуговування на всіх етапах здійснення покупки, швидкого вирішення сервісних питань. Співробітники пункту видачі не можуть надати експертного висновку щодо стану високотехнологічного товару й узгодити обмін /повернення "на місці". Сподіваємося на розуміння.
Проверить комплектацию и наличие следов эксплуатации может как покупатель, так и продавец. Мало того, покупателю следует это проверять при покупке (об этом каждый магазин скажет). И от нанотехнологичности товара это не зависит. Так почему продавец не может при возврате товара проверить комплектацию и следы эксплуатации? Вопрос риторический, так как ваш сервис уже дал на него ответ, нарисовав несуществующие пятная и потёртости. Повели себя бесчестно.
28 листопада 2023 Відповісти
Маленькая сосна рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: килимок макетний KW-Trio Коврик А3 для 03803 (22357), Замовлення №10-5801124

Упаковано даже слишком. Коврик макетный обернут картоном. Единственные что сомнительное решение это доставка за 50 грн. В моем случае было бы дешевле воспользоваться промокодом почты, чем вам за доставку. Если промокода нет, то через вас реально дешевле, особенно если крупное
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний розгорнутий відгук. Раді будемо бачити вас знову серед наших клієнтів.
Maykl86 рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Накопичувач SSD 2.5\' 960GB Seagate (ZA960CV1A002), Замовлення № 10-5789453

Не перший рік користуюся послугами даного магазину, чого тільки не купував....навушники, монітори, комплектуючі до ПК, навіть туристичні килимки. Ніколи проблем ніяких не виникало. Дуже задоволений!
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний відгук і довіру до ITbox. Намагаємося забезпечувати найкращі враження від покупок у нашому інтернет-магазині.
asa2311 рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Електробритва чоловіча Philips Shaver series 7000 S7882/55, Замовлення №145300

Швидко перетелефонували після замовлення зворотнього зв'язку, уточнили всі параметри замовлення, відправили в обіцяний строк. Рекомендую. Ціна - одна із найнижчих.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний відгук і рекомендації. Цінуємо час наших клієнтів і прагнемо якнайшвидше виконувати замовлення.
Lucovoj рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Настільна лампа ColorWay 4W with built-in battery 1800 mAh USB in/out 5V*1A, white (CW-DL02B-W), Замовлення №№ 5788976

Магазин сподобався!
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивну оцінку ITbox.
Marina008593030 рекомендує цей магазин
19 листопада 2023

Купив: Навушники Jabra Evolve 20 Mono MS , Замовлення №№ 5785623

Рекомендую. Все пройшло добре, замовленням задоволена. Також чудово, що мені зателефонував оператор і допоміг зі зміною адреси доставки :)
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний розгорнутий відгук і рекомендації. Раді оперативно вирішувати питання наших клієнтів.
Роман рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Купив: USB флеш накопичувач Kingston USB3.2 256GB Kingston DataTraveler Exodia Onyx (DTXON/256GB) , Замовлення №№ 5787399

Купував флешку,все сподобалось.Зі скидкою 110грн. ціна супер.РАЗОМ: 479 грн
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за високу оцінку. Раді продовжити співпрацю.