Костя Грипич рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Накопичувач SSD M.2 2280 1TB Transcend (TS1TMTE220S), Замовлення №№ 10-5998720

все люкс! нашел именно ту память, которая нужна, спасибо удобному и гибкому поиску. адекватная цена, все быстро и четко.
Пастернак Тарас Степанович не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Хотів купити: Жорсткий диск StoreJet 25M3S 1 TB (TS1TSJ25M3S)

Зробивши замовлення ввас є дата доставки, але це про іт бокс, бо вони хочуть відправлять товар хочуть ні , і не повідомляють про зміну дати доставки
Олекса Миколайович рекомендує цей магазин

Купив: пневмопістолет для компресора, Замовлення №5976527

miroslav ribak рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: @C6TQuMxBBpLzYd, Замовлення №@C6TQuMxBBpLzYd

Завжди користуюся послугами даного інтернет-магазину і завжди задоволений обслуговуванням. Так тримати !
piglet рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Видеокарта ASUS GeForce RTX4070 SUPER 12Gb DUAL, Замовлення №5985108

Делаю уже вторую покупку(прошлый раз корпус брал года 2 назад, прикреплю скриншот тоже, а то отзыв забыл оставить), все прошло гуд. Поймал сочную акцию на видяшку с бесплатной доставкой + мышка в подарок, цена была самая низкая из всех магазинов, на которых указано что они офф партнеры асус. Покупкой доволен, сижу кайфую, правда пришлось в скором времени докупить 5800x3d, ибо мой 4650g для этой видяшки был явно слабоват.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за розгорнутий позитивний відгук про покупку в нашому інтернет-магазині. Цінуємо довіру до ITbox і пропонуємо цікаві й вигідні рішення для наших клієнтів.
vve2002 рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Ополіскувач для посудомийних машин Somat потрійної дії 750 мл, , Засіб для пом'якшення води Сіль для посудомийних машин 4 кг (8594002687397), Замовлення №10-5991480

Всегда на высоте, быстро связались, наличие товара, цена, отправка, бонусы
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо, що високо оцінили наш інтернет-магазин, програму лояльності, обслуговування. Раді забезпечувати гарні враження від покупок у ITbox.
dvasqq рекомендує цей магазин
10 березня 2024

Купив: SSD M.2 2280 1TB Samsung (MZ-V8V1T0BW), Замовлення №5988896

Все чудово, як завжди в ITBOX. А до точки видачі доставили взагалі за 12 годин.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний відгук. Намагаємося виконувати замовлення в найкоротші терміни.
Winny рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Секатор Fiskars площинний SingleStep S L28, Мережевий фільтр-подовжувач X-Tendia White, 3 розетки, 5м (WLTB02352GR-UA), Замовлення №10-5977731

Регулярно купую щось в ITbox. Цього разу дачна тематика. Як завжди, все ок. Доставили навіть раніше обіцяної дати. Рекомендую!
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний відгук про досвід покупок у нашому інтернет-магазині. Цінуємо час і довіру наших клієнтів.
Sentre рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Змінні касети Bic Flex 5 Hybrid 4 шт. (3086123644885), Замовлення №10-5969531

Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивну оцінку нашої роботи.
ZooL22 рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Навушники JBL T110 Black (JBLT110BLK), Замовлення №10-5966409

Постійно купую в цьому магазині, подобається бонусна програма. Рекомендую!
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний відгук, високу оцінку нашої роботи в цілому й програми лояльності зокрема. Раді продовжити співпрацю.