Відгуки ITbox.ua | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua

Відгуки покупців про інтернет магазин ITbox.ua

Оцінка магазину
Оцінка магазину за останні 12 місяців
6.4 з 10
Вибрані 185 відгуків: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

2074
5.7
5.6
6.4

• 16 червня 2022 р.

Вже не перший раз в них купую, до цього забирав самовивозом - все було ок. Зараз замовляв доставку - теж відправили опертативно, ще й безкоштовно (але це мабуть не на кожний товар, а від якоїсь суми ).
Також є бонусна система з депозитною властивістю. Не те, щоб там значні суми на тих бонусах, але приємно)

Samsung LU28R550

повернення товару
сервісна підтримка

Бог с той задержкой отправки товара почти на неделю.
Но сложилось так, что мне прислали нерабочий пароочиститель (горел индикатор, но не работал нагрев). Всякое бывает, заводской брак, в тот же день я затребовал возврат средств. Оператор сказал, что возврат возможен только при заключении сервисного центра в течение 2 недель. Спустя 2 недели ответа не поступило. Я позвонил сам, мне сказали, что дадут заявку в сервис. В итоге в возврате средств за нерабочий товар мне отказали ссылаясь на следы розгорнути

Відповідь представника «ITbox.ua»

Вибачте за таку ситуацію. Поверненню підлягає новий товар, що не був у використанні. Інакше для повернення коштів необхідне відповідне заключення сервісного центру щодо наявності виробничого браку. Такий висновок надається авторизованим сервісним центром, на який наш магазин не має впливу. Шкода, що покупка викликала стільки питань і незручностей.

Пароочиститель K?rcher SC 1

• 16 червня 2022 р.

22.05. прислали бракованный товар (люфт руля на трюковом самокате), на новой почте сразу невозможно было это понять, т.к. необходима была его сборка. Через день товар отправили им обратно. Уже месяц прошел, ни денег, ни самоката. Направил заявление в правоохранительные органы, киберполицию. Готовлю документы в суд.

Відповідь представника «ITbox.ua»

Шкода, що виникли питання по товару. Як ми відповідали вам на відгук від 27 травня, в результаті проведеної збірки товар має численні механічні пошкодження. Підтвердження наявності виробничого браку здійснює авторизований сервісний центр. Працівники магазину не мають повноважень для цього. Без відповідного експертного висновку магазин не може зробити заміну чи повернення коштів, грунтуючись тільки на зверненні клієнта. Шкода за завдані незручності.

Самокат Hipe H8

відвантаження

Після того, я мені не підійшли пластикові картки ПВХ для принтеру, через сутки після залишення заявки про повернення товару і прохання надати мені по телефону або на електронну почту інструкції, як саме відбувається процес повернення, куди і як я маю відправити товар, в кінці дня меня зателефонував якийсь чоловік він почав говорити мені дивні речі
Картки приїхали до мене в 5 різних коробках, як з під цвяхів, тобто товар можно спокійно діставати з будь-якої з 5 цих коробок, ложити назад , розгорнути

Відповідь представника «ITbox.ua»

Шкода, що товар не підійшов. Після вашого звернення вам були вислані реквізити для відправлення товару. Менеджер зауважив на необхідності збереження товарного вигляду продукції, що є важливою умовою її повернення. Товар вже отримано магазином і питання вирішено на вашу користь. Очікуйте сьогодні листа щодо повернення коштів.

Дякую, мою проблему вирішено

Картка пластикова чиста Evolis PVC 30 mil, белые, 5х100 штук (C4001)

• 15 червня 2022 р.
відвантаження

Купленный телефон оказался с браком. В магазине обменять не смогли ввиду отсутствия такового .... Предложили сдать через сервис для возврата денег. С 07.06.2022 по 15.06.2022 телефон добирается в сервисный центр из Киева в Киев. В сервисном центре в настоящий момент, ссылаясь на активные боевые действия (!!), не могут ответить о состояния телефона и возврате средств. Никому не советую.

Відповідь представника «ITbox.ua»

Вибачте за описане. Повернення коштів проводиться на основі висновку сервісного центру. На жаль зараз вирішення сервісних питань відбувається з деякою затримкою. Повідомити про рішення можна після проведення діагностики товару, що проводиться відповідно до черги поданих заявок. Шкода за завдані незручності та ситуацію, що склалася.

Мобильный телефон Philips Xenium E580 Black

• 15 червня 2022 р.

Супер магазин, сейчас найти магазин +- с конкурентными ценами, наличием товара по ценам на сайте, возможностю самовывоза во многих точках Киева, рассчитаться картой! вы крутые по больше бы таких!

Відповідь представника «ITbox.ua»

Дякуємо за позитивний розгорнутий відгук і оцінку нашої роботи. Раді забезпечувати якісне обслуговування й сподіваємося бачити вас знову серед наших клієнтів.

Зовнішній жорсткий диск 2.5

• 13 червня 2022 р.

Через 5 дней после заказа просто прислали смс, что товара нет. Круто.

Відповідь представника «ITbox.ua»

Вибачте за таку ситуацію. Ми працюємо з постачальниками щодо достовірності інформації, що ними надається. На жаль у вашому випадку була помилка щодо наявності товару. Розуміємо важливість контролю цього питання і реагуємо відповідним чином. Шкода за витрачений на очікування час та всі незручності.

Gr40610

• 11 червня 2022 р.

Все как указано на сайте. Отправили в день оплаты. Рекомендую.

Відповідь представника «ITbox.ua»

Дякуємо за позитивний відгук й рекомендації. Раді будемо бачити вас знову у нас за покупками.

Special4You ExtremeRace black/white

• 7 червня 2022 р.

Замовила дитячий басейн, вибрала оплату при отриманні в точці видачі.
Прийшла, сказали що не можуть провести через сервер, і дзвонити до оператора!
На гарячій лінії сказали зробити ще одне замовлення, яке оплатити на сайті ( зробила їх багато, бо глючив сайт і не могла оплатити ) БУЛИ ОБІЦЯНІ БОНУСИ, АЛЕ ТАК НИМИ І НЕ ЗМОГЛА СКОРИСТАЛАСЬ !
Отже, гроші з картки зняло, пробула в магазині-точці видачі близько години дивлячись на своє замовлення, але мені його так і ніхто не зміг розгорнути

Відповідь представника «ITbox.ua»

Шкода за описане. Будь ласка, напишіть у коментарі до відгуку номер замовлення, щоб ми могли ідентифікувати ваш випадок і прийняти відповідні рішення.

Басейн

• 2 червня 2022 р.
повернення товару
сервісна підтримка

Замовлення було оформлено 13.04 на Материнську плату +Пам'ять +Процессор та куллер
Сбірка комплектуючих не запрацювала. Обладнання до цих пір (02.06) знаходиться на сервісі, без висновку, щодо працездатності або несумісності комплектуючих.
Кошти повертати відмовляються! За надуманими "слідами" експлуатації.

Зворотній зв'язок відсутній. По кожному питанню доводиться телефонувати і з'ясовувати все самому.

Категорично не рекомендую купувати комп'ютерні комплектуючі в iTbox.

Відповідь представника «ITbox.ua»

Вибачте за описане. У телефонній розмові після отримання товару Вам було повідомлено, що комплектуючі між собою несумісні. Сервісний центр підтвердив робочий стан продукції, що разом з відповідними актами знаходиться у магазині, до якого Ви зверталися. Товар, що був у використанні, не підлягає поверненню. Сподіваємося на розуміння. Радимо звертатися до наших консультантів при потребі підбору товарів.

Комп\'ютерні комплектуючі