Maria Talipova не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
25 квітня 2022

Купив: Серветки вологі haggishttps://evadpua.esclick.me/sl?u=https%3A%2F%2Feva.ua%2Fpr94120%2F&iid=525bb3a0

Оформляла заказ в интернет магазине в очередной раз, и при распечатке коробки была разочарована недостачей салфеток детских 2+1 по 56 шт_104 грн. В коробке были 2пачки подгузников, при большом желании салфетки бы ящик не поместились, интернет магазин поставила в известность предоставив фото на почту. Ответ магазина: товар отгружен в полном объеме. Уважаемые покупатели знайте что НЕДОСТАЧИ магазин не решает, и делайте свои выводы! Фото прилагаю.
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! З приводу Вашого питання вже було створено звернення №SR02188322 на EVA.UA. Очікуйте, будь ласка, як тільки буде надана відповідь Вам обов'язково нададуть зворотний зв'язок. Дякуємо за звернення. Мирного неба!
Alina Volnyanska не рекомендує цей магазин
23 квітня 2022

Купив: Туш для вій Maybelline New York Lash Sensational Sky High, Рідкий експрес-засіб L\'Oreal Paris Elsev, Замовлення №011646923

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Заказала ещё 18.04. Было написано, что должно прийти 21.04 но ничего не пришло. Сегодня 23.04 и до сих пор ничего не пришло. Делала на сайте заказ первый раз и разочаровалась, больше заказывать не буду, но я всё таки буду ждать товар. Сколько ещё дней ждать товар?
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Ми розуміємо, наскільки важлива в наш час оперативна доставка і робимо все можливе, щоб замовлення були доставлені в короткі терміни. У зв'язку з воєнним станом, дійсно, можливі затримки у доставці товару. Наразі середній час доставки складає 5-7 робочих днів, не рахуючи день замовлення. На цей час замовлення №011646923 знаходиться в статусі "Відправлено", як тільки воно буде доставлене, Ви отримаєте смс-повідомлення. Дякуємо за звернення. Мирно неба!
Маріяtr не рекомендує цей магазин
16 квітня 2022

Хотів купити: пудра, хайлайтер, карандаш, Замовлення №011598890

заказала 13.04 написано что должно прийти 16.04, но не сообщения о том что пришло не товара, сколько ещё ждать?? немного разочаровалась в сайте, заказывала первый раз, думала прийдёт как написано, и ничего не пришло… в течения скольки дней ещё ждать товар?? Если оно идёт с Киева это максимум 1-2 дня, тогда зачем вы такую дату пишите, не буду больше заказывать у вас, но всё ещё буду ждать товар, что бы посмотреть что там с ним, и стоит ли писать дальше отзыв!!!!
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Ми робимо все можливе, щоб забезпечити кожного українця товарами в умовах воєнного часу. Через нестабільну ситуацію в країні, дійсно, можливі затримки у доставці товару. Конкретних термінів озвучити не можемо, середній час доставки замовлення 5-7 робочих днів. На цей час Ваше замовлення №011598890 було відправлено, очікуйте його надходження, будь ласка. Дякуємо за звернення. Мирно неба!
Liubov S не рекомендує цей магазин
29 березня 2022

Купив: Парфумована вода Ніна Річчі

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Ми щиро перепрошуємо за незручності. Уточніть, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми мали змогу перевірити інформацію.
Номер мого замовлення: 011251185
29 березня 2022 Відповісти
Представник магазину «EVA.UA- гіпермаркет краси» відповів на коментар Liubov S
Доброго ранку! Ми бачимо інформацію, що по вашому питанню зафіксовано звернення № SR02160437. Як тільки буде надано відповідь, ми Вас проінформуємо. У зв'язку з воєнним станом термін доставки може бути збільшений. На жаль, ми не маємо можливості вплинути на дану ситуацію. Сподіваємося на Ваше розуміння.
30 березня 2022 Відповісти
Не списуйте, будь ласка, свою непрофесійність і недолугість на військовий стан. Моя посилка знаходиться у Львові і має прибути У ЛЬВІВ!!!! Що Вам заважає?! Воєнні дії?! Чому вже другий тиждень ви не взмозі з'сувати по якій причині відправник стримав посилку?! Містекспрес має її ще з 16 березня!
30 березня 2022 Відповісти
Bondarenko Anuta не рекомендує цей магазин
16 березня 2022

Купив: Пінка для вмивання, Замовлення №011178471

Сподобалося: оформлення замовлення, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка

Дуже довго чекаю, написали, що 7 березня відправили, але посилки до сих пір немає, скільки можна чекати??
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Перепрошуємо за незручності. Ми бачимо інформацію, що замовлення № 011178471 знаходиться в статусі "Отримано". У зв'язку з воєнним станом термін доставки може бути збільшений. На жаль, ми не маємо можливості вплинути на дану ситуацію. Сподіваємося на ваше розуміння.
Елена Крывушко не рекомендує цей магазин
4 березня 2022

Купив: Товари господарського призначення, Замовлення №011017322

Сподобалося: наявність

Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Щиро перепрошуємо за доставлені незручності. У зв'язку з воєнним станом ми не мали можливості працювати у деяких регіонах, тому могла статись дана ситуація. Ви можете зв'язатись з нашою підтримкою Гарячої Лінії та уточнити, які магазини працюють та переоформити замовлення при актуальності. Мирного неба!
24 лютого 2022

Купив: Подгузники, Замовлення №011035697

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Заказ принят 20.02.2022 Отправили 21.02.2022 Написано, что должен быть доставлен 23.02.2022, сегодня 24.02.2022 а его нет. Очень не серьёзно. У меня там подгузники 1 размер, пока я получу заказ, уже ребёнок вырастет и что мне потом делать с этими подгузниками? Сколько делала заказ, было всё нормально, теперь бардак твориться. Больше никогда у вас ничего не куплю
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Через нестабільну ситуацію в країні можливі затримки з доставки товару. Точних термінів озвучити не можемо, оскільки ситуація змінюється щохвилини. Ми розуміємо на скільки важлива в наш час оперативна доставка і робимо все можливе, що б замовлення були доставлені в короткі терміни. Дуже шкода, що вам довелося чекати на доставку, але ми працюємо над поліпшенням процесів і сподіваємося, що ви залишитесь клієнтом мережі магазинів EVA. Перепрошуємо за незручності. Мирного Вам неба!
вы получили товар после этого отзыва через сколько дней?
17 квітня 2022 Відповісти
nik19 не рекомендує цей магазин
19 лютого 2022

Купив: Подгузники Joy Every Day размер 4 (7-14 кг), 50 шт, Замовлення №010710740

Оплатив замовлення на сайті. Доставка 1-3 дні вказано на сайті . Через 2 дні подзвонили, відсутні підгузники, все решта є. Мали надіслати посилання для повторної оплати замовлення без підгузників. Тиждень ніякого посилання. Замовлення скасували. Після звернення в месенджер, тиждень щось там в себе розглядають, ні про що не повідомляють. Чого чекати невідомо. Замовлення не отримав. Безвідповідальне відношення, відсутнє клієнтоорієнтування. Не рекомендую!
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Нам дуже прикро, що Ви зіштовхнулись з подібною ситуацію, яка залишила неприємні емоції від замовлення у нашому інтернет-магазині. Запевняємо Вас, що ми кожного дня працюємо над покращенням нашого сервісу та робимо все можливе аби наші клієнти залишались задоволені. Перепрошуємо за завдані незручності. Бачимо, що Вам вже було надано відповідь щодо Вашого звернення №SR02119290 у Фейсбуці. Гарного дня!
Ника Сиренева не рекомендує цей магазин
15 лютого 2022

Хотів купити: Много было товара.

Очень давно заказываю товар в интернет магазине Ева. В последнее время сервис стал ужасным. Сидишь полдня выбираешь, кидаешь в корзину на приличную сумму товар, заказываешь, в итоге ждёшь больше недели доставку, и тут сюрприз! Звонит менеджер и говорит, что из 15 заказанных товаров, в наличии есть только 4))))) И так было не раз!!! Ева навсегда ПРОЩАЙ!!!
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Нам дуже прикро, що Ви зіштовхнулись з подібною ситуацію, яка залишила неприємні емоції від замовлення у нашому інтернет-магазині. Запевняємо Вас, що ми кожного дня працюємо над покращенням нашого сервісу та робимо все можливе аби наші клієнти залишались задоволені. Перепрошуємо за завдані незручності. Маємо надію, що наша подальша співпраця буде виключно позитивною. Гарного дня!
Лучше бы руководство потратило час своего драгоценного времени почитав отзывы, которые в большинстве негативны и предприняли реальные меры.
16 лютого 2022 Відповісти
MrWhite не рекомендує цей магазин
12 лютого 2022

Хотів купити: Разные, Замовлення №010724564

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Оформлення замовлень на EVA.UA є повністю безкоштовною функцією. Ви самостійно обираєте спосіб оплати замовлення. Ми щиро перепрошуємо за завдані незручності. Дуже просимо вас не робити поспішних висновків, ми все обов'язково виправимо і сподіваємося, що зможемо змінити ваше ставлення до нашої мережі магазинів в майбутньому. Сподіваємося на вашу лояльність до мережі EVA.