Alex Alex не рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Хотів купити: Заказ N030104524

Зробив інтернет замовлення з доставкою в магазин Єва. Замовлення прийшло вчасно, але оплатити товар карткою я не можу, тільки готівкою. Чому при замовленні не попередили?!
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Нам дуже прикро, що Ви зіштовхнулись з цією ситуацією. Наразі, через доопрацювання програмного забезпечення, можуть виникати складнощі при оплаті карткою. Ми вдосконалюємо наші процеси, щоб забезпечити високу якість обслуговування у майбутньому. Перепрошуємо за створені незручності. Сподіваємося, що нам вдасться змінити Вашу думку на краще й наша подальша співпраця буде виключно позитивною.
Після скарги, магазин відправляє мені повідомлення, що попередив мене. Вибачте, але ви попередили після скарги. Це не повага до клієнта
11 квітня 2024 Відповісти
Юлія не рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Глиняно-бульбашкова маса, Замовлення №#029211589

Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Шановний клієнт, дякуємо за звернення! Хочемо звернути вашу увагу, що під час вибору товару на сайті для клієнта є примітка, а саме "Радість для себе - користь для гаманця! Термін придатності товарів завершується за 1–4 місяці". Тобто під час вибору клієнт погоджується, що замовляє товар з терміном придатності, що буде завершено у вказаний період. Зі свого боку нами виконано всі зобов'язання. Товар на час отримання замовлення є придатним до використання, що не суперечить нормам чинного законодавства. Згідно з п. 6.8 Договору приєднання клієнт має оглянути товар при отриманні та у разі питань до якості — має можливість відмовитись. Ми завжди готові до комунікацій та розв'язання будь-яких запитів клієнтів, тож в якості лояльності погодили вам повернення товару. На разі вам необхідно очікувати на повернення коштів. Маємо надію, що надалі між нами буде виключно позитивна співпраця та від замовлень ви будете отримували тільки позитивні емоції.
Joy Gastell не рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Ківш Krauff 26-286-003, Замовлення №029714080

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Під час огляду неможливо було виявити скол, бо дно було встелене картоном, а ківш обтягнуто плівкою. Після розпаковки й виявлення браку залишила заявку на повернення. Мені перетелефонували і сказали, що я можу повернути товар поштою і тільки за свій кошт. І не дай Бог вам замовити товар кур'єрською доставкою. Повернути через точку видачі в магазині "EVA" вам не дозволять, тільки Новою поштою і тільки за свій рахунок, навіть якщо там брак.
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Перепрошуємо за створені незручності. З цього приводу було зафіксоване звернення №SR02827408 та вже вирішене. Ми завжди просимо наших клієнтів ретельно оглядати замовлення при отриманні, це зазначено, також, на нашому сайті (Договір приєднання п. 6. 8.). Якщо товар Вам не підходить — Ви можете відмовитись від нього. Ми відкриті для спілкування й розв'язання будь-яких питань. Повернення товару погоджене коштом складу. Маємо надію, що ми зможемо уникнути у майбутньому будь-яких непорозумінь, а наша подальша співпраця буде виключно позитивною.
Oleksij Legusov не рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Хотів купити: staleks pro

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Нам дуже прикро, що Вам довелося зіштовхнутися з даною ситуацією. Оскільки EVA.UA є маркетплейсом, деякі позиції нам напряму надає постачальник. Ми зробимо все можливе, щоб у майбутньому мінімізувати такі випадки. Щодо вартості продукції, зазвичай, ціни на сайті інтернет-магазину EVA.UA, дійсно, нижче, аніж в стаціонарних магазинах. Це пов’язано з тим, що на відміну від мережі магазинів EVA у містах України, інтернет торгівля не потребує додаткових витрат. Акційні пропозиції також можуть відрізнятись, умови можна порівнювати на нашому сайті у розділі "Акції" й обирати найбільш привабливі. Щиро перепрошуємо за створені незручності. Сподіваємося, що нам вдасться змінити Вашу думку на краще.
Bulkarr рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Бальзам після гоління MAN KEY Sensitive для чутливої шкіри, 200 мл, Зубочистка з зубною ниткою 2 в 1 Dr.Morgen для щоденного догляду, 50 шт, Одноразові станки для гоління MAN KEY Dynamic з 3 лезами чоловічі, 4 шт, Спрей Matrix Total Results High Amplify Wonder Boost Root Lifter для надання прикорневого об\'єму, 2, Чоловічий гель для душу Man Key Forest Fog, 400 мл, Чоловічий гель для душу Man Key Ice Wood, 400 мл, Замовлення №028222324

Гарні ціни, своєчасна доставка
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Добрий день! Дякуємо за позитивний відгук :)
Виктор Пузанов не рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: дезодоранти чоловічі Рексона , Замовлення №Замовлення №028353190 на

Сподобалося: відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Замовив на сайті, зробив передоплату Замовлення №028353190 на суму 557 грн прийняте. EVA.UA, замовив сухі дезодоранти Рексона виробництва Англія і Філіппіни, які пропонувалися в їхньому каталозі щоб уникнути польської продукції через події на україно-польському кордоні і поганою якістю польської продукції - отримав два однакових польських дезіка . Моє перше і останнє звернення до них, нікому не рекомендую
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Добрий день, Вікторе! Шкода, що у вас негативне враження від покупки. Зазначимо, що у великих виробників багато виробничих потужностей в різних країнах світу, на сайті зазначено країну реєстрації бренду. Також звертаємо увагу, що згідно з правилами використання нашого інтернет-магазину, у вас є можливість, якою ви маєте скористатись, оглядати замовлення перед отриманням замовлення. Якщо товар вам не підходить - ви можете відмовитись від нього.
Ваша відповідь не про що ... Я мав можливість оглянути товар перед замовленням тільки на сайті вашого магазину в інтернеті , а на сайті вказано країна реєстрації бренду і країна виробник, не заводьте мене в оману, почитайте свій сайт. Вибір і передоплату я робив на цьому ж сайті, фактично товара в очі не бачив, на сайті нічого не було, що ви маєте можливість вислати товар іншого виробника. У зв'язку з тим , що ваш магазин вислав мені не те, що я замовив, а саме два дезодоранти Рексона виробництва Великобританії і Філіппін, а надіслав дезодоранти виробництва Польщі я вимагаю, щоб згідно мойого замовлення 028353190 мені були надіслані за Ваш рахунок саме замовлені дезодоранти , а не те що вам задумалось. Після отримання замовлення, я відправлю вам назад на вказану вами адресу ,знову за ваші кошти, два польських дезодоранти, так і тільки так ми вирішимо проблему, бо саме ваш магазин є винуватим в цій ситуації. Чекаю на порозуміння.
8 березня 2024 Відповісти
Ksenia37 не рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: brand стайлер, Замовлення №66666677

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Добрий день! Шкода, що ви зіштовхнулись з негативним досвідом оформлення замовлення на нашому сайті. Запевняємо, що ми завжди робимо все можливо, щоб пришвидшити процес. Повернення оплати замовлення не завжди залежить від нас, ми також контактуємо з банком-емітентом вашої банківської карти, тому процес може затриматись.
Елена Брижашова не рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Хотів купити: База под тени Artdeco Eyeshadow Base, 5 мл

Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Перепрошуємо за незручності. Для вирішення даного питання було створено звернення SR02781228. Для подальшого розглядання звернення, прохання надіслати фото товару у Вайбер/Телеграм бот або у соціальні мережі Фейсбук/Інстаграм.
Через Вайбер/Телеграм бот фото надіслати не можливо.
18 лютого 2024 Відповісти
Дмитрий Сморж не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 лютого 2024

Хотів купити: Замовлення на 4 товари

Компанія не вирішує питання зв?язку з кур?єрами- повертають товар або знімають замовлення?
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Для розв'язання питання напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення у соціальних мережах — Facebook або Instagram.
Представник магазину «EVA.UA- гіпермаркет краси»
16 лютого 2024 Відповісти
Ольга789 не рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Очищувальне міцелярне молочко для обличчя Payot Les Demaquillantes Comforting Moisturising Cleansing, Замовлення №76591261

Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго вечора, Ольго! Рішення щодо Вашого звернення №SR02753625 було надане. Перевірте, будь ласка, свою електронну пошту. Приносимо вибачення за незручності. Мирного неба!