Galaxy Chess рекомендує цей магазин
29 вересня 2022

Купив: Чоловіча гігієна та засоби для догляду, Замовлення №013739825

Всім доброго дня, не втримався і ще хочу поділитися власним досвідом із співпрацею з даним магазином. Не розумію чому тут стільки негативних відгуків, в мене все чітко і злагоджено, ще й при замовленні в якості подарунка отримав чоловічу спортивну косметичку Nivea. Дрібниця наче, а приємно. Дякую Вам, мирного неба!
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Ми щиро раді, що Ви задоволені обслуговуванням EVA.UA. Будемо й надалі намагатися дивувати Вас акціями та асортиментом товарів. Дякуємо за відгук. Гарного дня!
Viktor Borisenko не рекомендує цей магазин
26 вересня 2022

Купив: Набір досточок, Замовлення №013929245

Заказ никак не могут доставить. Рассказывают ,что отправили . Но у перевозчика нет . Хорошо ,что не оплатил . Информацией по заказу не владеют. Рассказывают из за военных действий во Львове.
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Нам дуже шкода, що Ви отримали негативні враження від покупки в інтернет-магазині. Бачимо, що замовлення було отримано. Підкажіть, будь ласка, чи все з замовленням гаразд?
1 вересня 2022

Купив: Elizavecca Есенція для обличчя з часточками 24к золота Milky Piggy Hell-Pore Gold Essence, 50 мл.., Замовлення №013565933

Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Нам дуже прикро, що Ви зіштовхнулись з подібною ситуацію, яка залишила неприємні емоції від замовлення у нашому інтернет-магазині. Для розв'язання Вашого питання було створено звернення №SR02296361 його передали в роботу відповідальним фахівцям. Ми робимо все можливе, щоб прискорити вирішення вашого питання. Як тільки буде надано відповідь, ми вас проінформуємо. Мирного неба, до зустрічі в EVA
Ірина Iryna не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 серпня 2022

Купив: Trussardi Donna Pink Marina, Замовлення №013283747

Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Ірино, як і повідомляли вам раніше, товар сертифікований та має усі необхідні документи, які й було запропоновано вам для ознайомлення. Всю продукцію, яка представлена в мережі EVA, ми купуємо виключно у перевірених постачальників та в офіційних представників брендів. Реалізація тільки оригінальної та якісної продукції - це стандарт нашої роботи.
до речі виявився цікавий момент . Як свідчить електронний чек на покупку, який лише сьогодні вдалося отримати від магазину Єва, покупка здійснена у ФОП ... Олена Володимирівна. Тепер зрозуміло чому цей чек мені не надіслали в момент покупки, оскільки продавцем є зовсім інша особа .
30 серпня 2022 Відповісти
Представник магазину «EVA.UA- гіпермаркет краси» відповів на коментар Ірина Iryna
Деякі товари компанія викупає та стає їх власником, тоді продаж здійснюється від EVA. Але частина товару EVA продає як маркетплейс, тобто постачальниками виступають ФОП-и, які просто розміщують товар на сайті і власником також вказуються вони. Це внутрішні процеси компанії, вони не впливають на вас, адже відповідальність за товар бере на себе EVA і питання по якості клієнт вирішує саме з нами, без посередників.
25 вересня 2022 Відповісти
так, процедуру продажу зрозуміла. Але в деяких випадках покупець отримує неякісний товар, який не мож потім повернути. ФОП продає, а Єва відмовляється повернути кошти, бо це парфум. Так, звичайно, що є випадки, коли ФОП може продати на платформі Єва якісний парфум, але це не завжди так, тому людина просто втрачає свої кошти. До речі ніяких сертифікатів якості , про які говорили представники Єва на куплений мною парфум , не було. Був лише висновок санекспертизи за 2018 рік, який дає гарантію, що парфум не нашкодить здоров"ю . Тому висновки кожен робить сам. Дякую представнику Єви за роз"яснення.
26 вересня 2022 Відповісти
Паша Иванов не рекомендує цей магазин
23 серпня 2022

Купив: Шампунь

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

Ціни набагато вище ніж вказані на сайті, сайт страшенно глючить, повернення не приймають
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Добрий вечір, Павло! Нам дуже прикро, що у вас склалось таке враження про наше обслуговування. Будь ласка, опишіть детально вашу ситуацію, ми залюбки допоможемо.
Валерия Воробьева не рекомендує цей магазин
21 серпня 2022

Купив: Тушь Мейбелин 2 шт., Замовлення №013459094

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, сервісна підтримка

Не рекомендую! При оформленні ціна була одна, по факту. Ціна вийшла інша.
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Добрий день! Уточніть, будь ласка, коли ви робили замовлення та на котрий товар відрізнялась вартість?
Юлия Юрьевна не рекомендує цей магазин
29 червня 2022

Купив: Интернет заказ

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару

- покупки практически не возможно совершать, все глючит выдает кучу технических ошибок - нужно иметь стальный нервы, чтр бы завершить покупку - на отзывы о сайте в службу поддержки приходит стандартное письмо, о том что все хорошо, проблемы с кешем, хотя эта проблема у всех моих знакомых, и впечатление у всех похожее. - не во всех магазинах можно забрать заказ
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Добрий день! Нам дуже прикро, що у Вас склалось негативне враження про працездатність EVA.UA. Так, дійсно, зараз є декілька помилок, про які наші IT-спеціалісти знають та незабаром виправлять. Щиро перепрошуємо за незручності. Мирного неба та гарного дня!
Дякую за відповідь, бажаю вам бути ще краще! Вам також мирного неба!
27 серпня 2022 Відповісти
Євгенія Ткаченко не рекомендує цей магазин
16 червня 2022

Купив: Компактна крем-пудра для обличчя Uriage Eau Thermale Water Tinted Cream Compact SPF30, Замовлення №012459962

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Щиро перепрошуємо за створені незручності. Нам дуже прикро чути такі слова. Для розв'язання Вашого питання було створено звернення №SR02240110 його передали в роботу відповідальним фахівцям. Ми робимо все можливе, щоб прискорити вирішення вашого питання. Як тільки буде надано відповідь, ми вас проінформуємо. Дякуємо за звернення! Мирного неба, до зустрічі в EVA
Галина Наумова не рекомендує цей магазин
6 червня 2022

Хотів купити: Крем для лица

Доброго дня! Сьогодні отримала інтернетзаказ в магазині по вул Драгоманова, 19 і була дуже здивована, що прислали крем в такій брудній бутилочці, що гидко було її руки брати. Всі інші товари були загорнути у плівку, а самый дорогий товар- крем-ні. Я ще такого відношення др покупців ніде не бачила. Дуже прикро, що "Єва" так може відноситися до своїх покупців.
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Ми щиро перепрошуємо за створені незручності. На Вашу електронну пошту було відправлено лист, прохання у відповідь надіслати фото товару. Очікуємо на зворотний зв'язок!
Tatiana Plinghey не рекомендує цей магазин
27 квітня 2022

Купив: набір харчових контейнерів Luminarc, Замовлення №011530577

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Нам дуже прикро, що Ви зіштовхнулись з подібною ситуацію, яка залишила неприємні емоції від замовлення у нашому інтернет-магазині. Запевняємо Вас, що ми кожного дня працюємо над покращенням нашого сервісу та робимо все можливе аби наші клієнти залишались задоволені. Ми обов'язково з'ясуємо, чому так сталося, щоб у майбутньому таких ситуацій більше не повторювалось. Сподіваємося на Вашу лояльність до мережі EVA. Мирного неба!