Александр Приходько рекомендує цей магазин
11 травня 2022

Купив: Автошины195.65.R15, Замовлення №38395

Відповідь представника «OkShina.com»
Дякую за відгук! завжди раді Вам допомогти
akademian1 не рекомендує цей магазин
5 листопада 2021

Купив: шини

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, сервісна підтримка

З моменту замовлення товару до моменту оплати, ціна змінилася в вищу сторону. Про знижку 20% на шиномонтаж виявилось брехнею.
Відповідь представника «OkShina.com»
Здравствуйте. Подскажите , пожалуйста , № Заказа или номер телефона, на который был был оформлен заказ. На точке выдаче магазина, на шинном сервисе, а так же на сайте размещены актульные прайсы на услуги , в том числе колонка с учетом скидки 20% .
Моє замовлення 32133. Замовляв шини по ціні 892 грн., а купив по ціні 938грн. На шиномонтажі я не отримав знижку, а отримав платну послугу яку на в іншому місці надають безкоштовно. При монтажі шини її промазуютьмастилом, щоб вона легше стала на диск. У вас це коштує 25 грн. на одне колесо.
Представник магазину «OkShina.com»
Додаткова послуга називається: "Чистка бортів дисків" (на прайсі виділено окремою сторінкою). Вартість дійсно 25 грн за колесо. Послугу включає чистку іржі металевих дисків, для того щоб шини не спускали через тріщини, викликані корозією. А "промазка масталом", як Ви кажете, - це обробка шин спеціальним мастилом для зручнішого монтажу шини на диск. Дане мастило використовується постійно , додаткова плата за це не береться. Що стосується самого замовлення і ціни. Менеджер по телефону перед підтвердженням замовлення запропонував Вам шини 2021 року виробництва і попередив, що ціна на них буде на 46 грн дорожче, ніж шини 2019 року виробництва. На момент замовлення шини 2019 року виробництва за ціною 892 грн закінчилися
5 листопада 2021 Відповісти
На момент замовлення шин на вашому сайті ціна стояла 892грн. Отже я витративши час та зусилля на пошук шин по ціні яка мені сподобалась, повинен був купити їх саме за такою ціною. Але ви мене поставили перед фактом зміни ціни на ваш розсуд. Бажання та часу на новий пошук в мене не було, тому я погодився на ваші умови. А з приводу "чистки дисків від іржі" це роблять на кожному шиномонтажі не питаючи та не беручи за це окремі кошти.
Akhtem Useinoc рекомендує цей магазин
6 вересня 2021

Купив: Літні шини Vredestein Sportrac 5 (195/65R15 91H)

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Круто, что есть у ребят свой монтаж и хранение. Купил VREDESTEIN - это просто песня, спасибо за рекомендацию
Anton Klymov не рекомендує цей магазин
20 липня 2021

Хотів купити: Premiorri Solazo 175/65 R14 82H

Ціна не відповідає заявленій
Відповідь представника «OkShina.com»
Вітаємо! Дякуємо за зворотній зв'язок. За 20.07 ми не знайшли замовлення на Premiorri Solazo 175/65 R14 82H, так само не виявили телефонних дзвінків по цій позиції. Відносно цін може бути кілька причин: 1. оновилась ціна на сайті, але не оновилася на hotline 2. Реалізувалася партія певних шин, а ціна на нову партія відрізняться і т.д. У будь-якому випадку, ми завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам, в тому числі і цінові питання вирішуються дуже оперативно. Але, на жаль, не було звернення з Вашої сторони. Ми готові зробить знижку на наступну покупку, додаткові послуги і. т.д. Будемо на зв'язку
Анатолий Мицкан рекомендує цей магазин
13 лютого 2021

Купив: Шини

Вдячний керівництву. Якимось чином, нові шини виявилися з гулями, одразу не помітив, через півтора місяця приїхав, з пробігом більше 1000 км. Перевірили, виявилось заводський брак, поміняли на нові. Приємно здивований. Дякую за порядність. Хочеться зауважити, що з заміною товару ніяких проблем небуло. Слава Богу. Окшина успіхів.
Ennan Ashyrov рекомендує цей магазин
10 лютого 2021

Купив: Hankook

Спасибо за то что порекомендовали мне именно те шины. на которых в эти дни, на дорогах я себя чувствую более чем комфортно.... Уверенно.... в Вашей команде работают профессионалы....
Yusuf Kurkchi рекомендує цей магазин
10 лютого 2021

Купив: комплект шин Тигар, Замовлення №23379

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, асортимент, видача товару на складі, сервісна підтримка

очень признателен команде ОКшина за оперативность, и качество услуг!!! с момента постановки проблемы , до решения ( подбор по бюджету, доставка, монтаж) заняло всего 1.5 часа ( 90 минут)!!! отличная резина, Спасибо!!!
Valeri231261 не рекомендує цей магазин
24 грудня 2020

Купив: Літні шини Viatti Brina V-521 (205/55R16 91T)

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Не сподобалося: відповідність ціни, сервісна підтримка

Одним словом: цивилизованного диалога и сервиса нет. День - 23.12.20г., когда Киев засыпало снегом, никто не подготовил дорогу на заезд к офису и шиномонтаж, учитывая, что их территория с дороги заезда резко идёт вверх. Аварийноопасно и все возмущались. Осадок и никого позитива. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
Дмитрий Ж не рекомендує цей магазин
10 листопада 2020

Хотів купити: Літні шини Premiorri Via Maggiore (205/55R16 91H), Замовлення №20229

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

maksymchuk_a не рекомендує цей магазин
30 жовтня 2020

Хотів купити: Літні шини Fulda Kristall Montero 3 (195/65R15 91T)

Відповідь представника «OkShina.com»
Здравствуйте!!(( Вы указали в комментарии Fulda Kristall Montero 3 (195/65R15 91T) Зимние шины!!!! Самое интересное , что за последние 10 дней у нас не было ни одного заказа на эти шины!!! Может вы ошиблись магазином? На самом деле мы очень признательны нашим Покупателям за отзывы и любим работать на ошибками, но в данном случае явно какое-то заблуждение!
Okshina, это хорошо, что вы мониторите отзывы на Хотлайне, но ещё и нужно уметь с ними работать: на Хотлайне когда нажимаешь кнопку написать отзыв о магазине, сразу предлагает выбор «Я перешёл в магазин и купил», или «Я перешёл в магазин, но НЕ купил», а всё потому, что для того чтобы оценить соотвествие цены мне не нужно совершать заказ, даже сейчас на указанный товар (Fulda Kristall Montero 3 (195/65R15 91T) Зимние шины) на Хотлайне ваш магазин показывает цену 1230 грн, а когда переходишь на сайт то цена колеблется от 1242 до 1311 грн, вот именно это мне и не понравилось.
4 листопада 2020 Відповісти