Silent Bob рекомендує цей магазин
26 травня 2023

Купив: Електропила Forte AGCS1001 2-в-1, Замовлення №2800875282

Покупка пройшла успішно. Оплатив через Гугл пей, прислали в строк. Додатковими викликами не турбували.
Відповідь представника «Ашан»
Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук. Приємних Вам покупок та гарного настрою!
Vlad Schwartz не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 березня 2023

Купив: Areon gold, Замовлення №2800570165-1

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Відповідь представника «Ашан»
Доброго дня! Вибачте за незручності, які виникли у Вас з замовленням. Ваше звернення знаходиться в роботі відповідального підрозділу. Після отримання відповіді проінформуємо Вас.
Влодя не рекомендує цей магазин
9 лютого 2023

Купив: Акумулятор VIDEX 18650 3400mAh Li-ion 1шт без защиты (24448), Замовлення №802829570

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати

Замовив товар в інтернет-магазині Ашан. Прислали подібний, але не того розміру. Погодилися на повернення, але кошти повернули лише за сам товар, за доставку відмовилися, хоча це була їх помилка.
Відповідь представника «Ашан»
Шановний клієнт! Дуже дякуємо Вам, що обрали саме наш сервіс! Нам дуже шкода, що ви мали неприємний досвід при замовленні на нашому сайті. Вибачте за незручності.
28 листопада 2022

Купив: Шампанське, Замовлення №802804960

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «Ашан»
Шановний клієнт! Дуже дякуємо Вам, що обрали саме наш сервіс! Нам дуже шкода, що ви мали неприємний досвід при замовленні на нашому сайті. Це пов’язано з непростою ситуацією, що склалася в нашій країні. Згідно чого, нам бракує людських ресурсів і ми не завжди можемо якісно і своєчасно обслуговувати наших клієнтів. Сподіваємось, що найближчим часом наш сервіс стабілізується. Приносимо наші вибачення! З повагою, Команда Ашан Україна
Andy Maykof не рекомендує цей магазин
16 вересня 2022

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy S21 8/256GB Phantom Grey (SM-G991BZAGSEK), Замовлення №802742272

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

Відповідь представника «Ашан»
Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук. Дійсно, для вирішення питання Ваш запит переданий в роботу у відповідний відділ. Вибачте за незручності. Якщо у Вас виникли додаткові питання чи пропозиції, просимо Вас звертатися за безкоштовним телефоном 0 800 300 551. З повагою, Команда Ашан.
Valeriia90 не рекомендує цей магазин
12 серпня 2022

Купив: Порошок для чищення Бреф, Замовлення №802706878

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Ашан»
Доброго дня! Вибачте за ситуацію, яка склалася. Стався технічний збій. Якщо товар є в наявності на складі, ми доставимо ці посилки. Чекати ще 1-2 дні. Вибачте за незручності.
Сьогодні у нас 15.08.22 (нагадаю, замовлення було зроблено 05.08.22), пройшли 1-2 дні через які мені обіцяли доставити товар. Я подзвонила до колл-центру і моя, вже не добра знайома, повідомила, що у відділі збору товарів стався технічний збій і якщо товар є в наявності, мені його доставлять через 1-2 дні… Завіса! Той же текст, що і вгорі, від представника Ашан, тільки почекати треба ще 1-2 дні. Цей товар, я, вже з‘їздивши в інший район, купила собі сама в оффлайн магазині. Тож звісно відмінила, це так зване замовлення і попросила повернути кошти. Що я думаю про цю мережу, думаю здогадатись не важко, судячи з мого коментаря. Щойно зателефонували з Ашану і повідомили, що моє замовлення скасовано і грощі повернуться протягом 3-х днів. Типу, могло бути не скасовано, якщо я його скасувала в 10 годин ранку, навіщо мені ця інформація?
15 серпня 2022 Відповісти
А ось, що прийшло на пошту! «Шановний клієнте! Ми приносимо свої вибачення, але ми вимушені відмінити ваше замовлення. Очікуйте на повернення коштів за ваше замовлення найближчим часом. Нажаль, в умовах військового стану виникають складнощі з логістикою, та фіксацією наявності товару. Ми робимо все можливе, щоб забезпечити українців товарами першої необхідності. Дякуємо за розуміння!» Тобто це не я його відмінила, при наявності товару у всіх оффлайн та онлайн магазинах мережі, а вони змушені… Зараз в Києві такі важкі часи, практично не можливо привезти товар з м. Дарниця на м. Печерська, там де , власне, я його і купила. Жах! Щойно грощі повернули, хоч тут не довелось чекати вічність.
15 серпня 2022 Відповісти
Khrystyna Tserokh не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
8 серпня 2022

Купив: Сідло велосипедне, Замовлення №802707171

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, сервісна підтримка

Замовила сідло велосипедне dunlop, нажаль на пошті не перевірила, думала Ашан нормальний магазин. Прийшла китайське сідло в жахливому стані, брудне , поцарапане і взагалі не таке як мало бути, в чеку навіть не написано що dunlop. Посилка оплачена була на перід. В повернені не має такого пункту, як не той товар. Тех підтримка один раз кинула трубку, другий раз сказали чекати . В магазин в офлайн магазин повернути не можна .Виникуті гроші. Будьте уважні, якщо замовляєте.
Відповідь представника «Ашан»
Доброго дня! Ваше звернення передане в роботу. Очікуйте, будь ласка, на зворотній зв'язок у телефонному режимі. Вибачте за незручності.
activ не рекомендує цей магазин
4 серпня 2022

Купив: Мобільний телефон Nokia 105 SS 2019 122682 (16KIGB01A13) Black, Замовлення №2800053907

Замовив мобільні телефони, оплатив їх і отримав ПРИПАВУ МІВІНА !!!! Оглянув на відділенні і відмовився (так сказали на гарячій лінії). Сказали що помилилися замовленням і повернуть кошти як тільки отримають посилку. Пройшло декілька днів - грошей немає! якщо не повернуть гроші - напишу заяву у поліцію, так як замовлення на декілька тисяч гривень!
Відповідь представника «Ашан»
Доброго дня! Вибачте за незручності. Ваше питання передане до служби підтримки. Очікуйте, будь ласка, на відповідь у телефонному режимі.
lemberg crossstitch не рекомендує цей магазин
13 липня 2022

Купив: Плівка для вакууматора Clatronic FS 3261/777, 28,5 смх10 м, 3 шт, Замовлення №2800019957

Не сподобалося: оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Ашан»
Доброго дня! Приносимо вибачення за незручності. 14.07.2022 Вам було відправлено вірний товар.
4 червня 2022

Купив: пакеты. продукты. прочие товары

Заказ приняли. оформили. перезвонили, когда весь товар собрали (сразу его не было. это сейчас в условиях войны не есть проблема для меня). суммы не менялись, все приехало не битым. целое. упаковано хорошо. все проверила позже - все соответствует чеку - вес и цена. Доставка приехала в обещанное время. Оформила по акции с бесплатной доставкой до 40 кг - так и было ни в чем не было несоответствия. Спасибо за хорошее обслуживание!
Відповідь представника «Ашан»
Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук. Ваша думка дуже важлива для нас! З повагою, команда Ашан