Берлин Миша рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Планшет Lenovo Tab M10 FHD Plus (2nd Gen) Wi-Fi 64GB Platinum Grey (ZA5T0417UA), Замовлення №62391

Можу сміливо рекомендувати цей магазин, замовив вже багато чого і замовлятиму ще за необхідності, все точно в термін і без будь-яких проблем.
Киселева Ира рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: Монітор Acer Nitro QG270H3bix (UM.HQ0EE.301), Замовлення №62204

Купили тут новий монітор. Все працює. Ціни адекватні. Передзвонили швидко. Все, що вказано "в наявності" на сайті, дійсно було в наявності. Буду радити магазин знайомим.
Евгений Ярко рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Fractal Design Pop XL Silent Black Solid (FD-C-POS1X-01) Alienware AW2723DF (210-BFII), Замовлення №62186

Выражаю благодарность магазину за очень хорошую цену и качественный товар! Покупал у вас монитор и корпус. Корпус был уже, монитор сказали ждать. Выслали все вместе. Привёз мне курьер Новой почты. Все отлично. Был бы у вас ещё нужны мне процессор - купил бы тоже. Советую!
Гусев Алексей рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Samsung Jet 75 premium VS20T7538T5, Замовлення №63011

Швидко передзвонили. Ввічливі співробітники все розказали. Доставили пилосос швидко. Покупкою я цілком задоволений, як і магазином! Спасибі і бажаю великих продажів ;)
Сикорская Ева рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Кавомашина автоматична Delonghi Magnifica S ECAM 21.117.W, Замовлення №62905

Сьогодні доставили кавоварку. Доставка прибула вчасно, кавоварка ціла, нова. Все супер! У магазині надають якісне обслуговування, допомогли підібрати кавоварку, яка ідеально мені підійшла і за функціями, і за ціною. Я задоволена. Дякую!
Обарина Таня рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: Планшет Lenovo Tab M10 FHD Plus TB-X606F 4/64GB Wi-Fi Iron Grey (ZA5T0230PL), Замовлення №62861

Класний магазин з великим вибором техніки. Я купила планшет. Від продавця отримала якісну консультацію, залишилась задоволеною. Щиро дякую)
Абальмаз Игорь рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: BOSTO BT-22UX, Замовлення №62706

Широкий асортимент товарів, швидка доставка та привітні працівники! Все сподобалось, дякую!
Семенец Вадим рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 Abyss Blue (82XQ006XPB), Замовлення №62608

У нас не виникало проблем з цим продавцем. Ми замовляли нові ноути в офіс. Відправили вчасно, всі ноути нові, на гарантії. Задоволені товаром та обслуговуванням!
Дворкин Эдуард рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Моноблочна акустична система Marshall Acton II Bluetooth Black (1001900), Замовлення №62534

Щодо персоналу магазину та обслуговування, то все було супер. Все підказали, розказали. Дякую Вам!))
Pavel Fishar рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
30 листопада 2023

Купив: Графічний планшет Wacom Intuos Pro S (PTH-460), Замовлення №62296

Нормальний магазин
Відповідь представника «Robby»
Добрий день. Дякуємо за покупку в нашому магазині. Приємного вам користування! З повагою, команда Роббі