Anton Voloshin рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Гігієнічний душ Grohe UA111042001, Замовлення №№6344

В самому магазині не був, але за досить демократичну ціну зробили доставку на авто практично до дверей. Одне можу сказати точно і однозначно: менеджери/спеціалісти даного магазину повністю розбираються в товарі який продають і можуть порекомендувати по характеристикам саме те, що вам потрібно. Дана модель душу була куплена тут)) причому по досить демократичному прайсу, все оригінал
Відповідь представника «Esantehnika»
Ваш відгук чудовий! Раді чути, що ви знайшли товар, який вам підійшов. Так приємно, коли менеджери розуміють свій товар і можуть дати корисні поради. І круто, що ви отримали оригінальний товар за доступною ціною. Це завжди класно, коли можна розраховувати на якість! Якщо знову знадобиться допомога або порада, звертайтеся — завжди готові допомогти!
Анна Фалінська рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Мойка для монтажа под столешницу Hansgrohe S51 S510-U660, Замовлення №6294

Ввічлива швидка комунікація, вчасна доставка в квартиру, була можливість розпакувати оглянути товар і потім оплатити на рахунок. Магазин рекомендую
Відповідь представника «Esantehnika»
Це чудово, що ваш досвід покупок був позитивним! Раді, що магазин забезпечив вас ввічливою комунікацією та швидкою доставкою, а можливість оглянути товар перед оплатою — це зручно. Дякуємо за вашу рекомендацію, це для нас важливо! Якщо вам потрібна будь-яка додаткова інформація або порада, будь ласка, звертайтеся.
Владимир Будишевский рекомендує цей магазин
10 грудня 2023

Купив: Унітаз-компакт ASIGNATURA Simple Bend 37822505, Замовлення №7067

Чудовий магазин із дуже привітним персоналом. Хотів купити тільки унітаз, а купив багато чого так як запропонували круті пропозиції по приємним цінам (надавали багато варіантів для вибору)
Відповідь представника «Esantehnika»
Звучить чудово, що Ви залишилися задоволені своїми покупками та обслуговуванням у нашому магазині! Ми завжди стараємося пропонувати різноманітні товари за привабливими цінами та допомагати у виборі. Раді, що ми змогли знайти для Вас багато цікавих варіантів. Якщо у Вас з'являться будь-які питання або потреба у додатковій допомозі, звертайтеся. Дякуємо за Ваш відгук та за довіру!
Константин Сербеновский рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Унітаз-компакт Catalano Sfera 1VSF54R00, Замовлення №Замовляв з телефону.

Однозначно рекомендую. Неодноразово купував і надалі буду купувати товари у магазині Esantehnika. Можете розраховувати на професійну допомогу у виборі товарута та своєчасне виконання Вашого замовлення. Дякую магазину та бажаю гарних продажів та вдячних покупців.
Відповідь представника «Esantehnika»
Це чудово, що ви задоволені своїми покупками у магазині Esantehnika! Ваша вдячність — найкраща нагорода за нашу професійну допомогу та якісний сервіс. Якщо в майбутньому виникне потреба у нових покупках чи порадах, не сумнівайтеся звертатися до нас. Бажаємо Вам подальших приємних покупок та гарного дня!
Hypotalamus рекомендує цей магазин

Купив: Унітаз-компакт Simas Vignoni VI18+F85+VI004, Замовлення №20231117-1022

Я дуже вдячна за плодотворну взаємодію: приваблива ціна, доброзичливе ставлення, доставка, пунктуальність і компетентність. Було приємно мати справу. Залюбки рекомендую для співпраці!
Відповідь представника «Esantehnika»
Ваші слова — найкраща нагорода за нашу роботу! Дуже раді, що наша співпраця була успішною і вас все влаштувало: ціна, сервіс, доставка та компетентність. Щиро дякуємо за ваші відгуки та рекомендації. Якщо буде потреба ще в чомусь, звертайтеся — завжди раді допомогти!
Ростислав Іваненко рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Набір прихованого монтажу Hansgrohe EcoSmart 230 Vernis Shape 6 в 1, Matt Black (20230004), Замовлення №№ 20231123-1713

Вдячні магазин Esantehnika. Заявку прийняли швидко. Через 2 дні привезли до під?їзду. І ціна була найдешевша
Відповідь представника «Esantehnika»
Чудово, що ви були задоволені роботою магазину Esantehnika! Швидка обробка замовлення, швидка доставка та доступна ціна — це завжди приємно. Якщо у вас з'явиться потреба у подальших покупках чи порадах, не соромтесь звертатися. Бажаю вам гарних покупок та чудового дня!
SmVaRo рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Душова система GROHE Euphoria 27296001, Замовлення №62017

Все чудово. Дякую.
Відповідь представника «Esantehnika»
Раді, що ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням! Якщо у вас з'явиться будь-яке питання чи потреба у допомозі, будемо раді допомогти. Дякуємо за ваш вибір і за те, що обрали нас!
Ivan Grynchuk рекомендує цей магазин
11 листопада 2023

Купив: Раковина Qtap Leo с донным клапаном QT11115011RW, Унитаз подвесной Q-Tap Robin безободковый с сидением Slim Soft-close QT1333046ERW, Замовлення №5969

Замовляв уже три рази сантехніку. Доставка найшвидша з тих хто по Києву пропонує. Ціна, терміни, обслуговування топ
Відповідь представника «Esantehnika»
Дякуємо вам за вашу довіру і відгук! Раді, що ви задоволені якістю обслуговування, швидкістю доставки і загальною якістю сантехніки. Ми завжди стараємося надавати найкращі умови для наших клієнтів. Якщо у вас буде ще якесь питання чи потреба у додатковій допомозі,звертатися. Бажаємо вам приємних покупок і гарного дня!
sonicov рекомендує цей магазин
6 листопада 2023

Купив: Душова система GROHE Eurosmart Cosmopolitan+Tempesta Cube 250 UA26415SC4, Замовлення №202310261107

Шукав конкретну душову систему в наявності, а не під замовлення. в Esantehnika вона була, з найкращою ціною. Комунікація була швидка і ефективна. Відправку зробили через день, але, в цьому випадку це не було критичним. Дякую!
Відповідь представника «Esantehnika»
Дякуємо за ваш відгук! Раді, що ви змогли знайти необхідну душову систему в наявності за найкращою ціною в Esantehnika. Цінуємо ваш вибір і вдячні за ваш відгук. Якщо у вас виникнуть будь-які інші питання або потреба у додатковій допомозі, звертатися. Бажаємо вам задоволеності від вашої нової душової системи та гарного дня!
Ліна Голюк рекомендує цей магазин
5 листопада 2023

Купив: Qtap robin ultra quiet, Унітаз-компакт Qtap Kalao QT08221213AW, Замовлення №1

Все оперативно, професійно і дуже швидко
Представник магазину «Esantehnika»
Це чудово чути, що ви були задоволені оперативністю, професіоналізмом і швидкістю обслуговування. Ми завжди прагнемо надавати найкращий сервіс для наших клієнтів. Якщо у вас будуть ще питання чи потреба у додатковій допомозі, не соромтеся звертатися. Бажаємо вам приємних покупок і гарного дня!
6 листопада 2023 Відповісти