NightBird не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Хотів купити: Унітаз-компакт Qtap Kalao QT08221213AW

Оформив замовлення, але товару в наявності немає хоч продавець кожного дня подає його в прайсах. Узнати про це можна лише якщо сам додзвонишся і запитаєш - повідомити про відсутність не ввжають за потрібне
Madmaxi рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Qtap Grand WCR 005, Замовлення №120224

Доставили в зазначений час. Змішувач хорошої якості
Відповідь представника «Esantehnika»
Це чудово, що ваше замовлення було доставлено вчасно, і Ви задоволені якістю змішувача. Якщо вам знадобиться ще яка-небудь допомога або порада, звертайтеся до нас. Бажаємо вам приємних вражень від вашого нового змішувача!
Ievgenii Veber рекомендує цей магазин
2 березня 2024

Купив: Душова система Hansgrohe Crometta Е 240 27271000, Замовлення №Не пам?ятаю

Швидко і по відмінній ціні. Порядний продавець.
Відповідь представника «Esantehnika»
Привіт! Дякуємо за Ваш відгук! Ми раді, що Вам сподобалася наша швидка обробка замовлення та доступні ціни. Ваші слова про порядного продавця дуже важливі для нас. Це надихає нас до подальших зусиль у забезпеченні вас відмінним сервісом. Якщо в майбутньому Вам знову знадобиться щось, звертайтеся. Дякуємо за ваш вибір та гарного дня!
sergey protopopov рекомендує цей магазин
2 березня 2024

Купив: Раковина вбудована під стільницю Villeroy & Boch Evana, Замовлення №64897

Четко и оперативно был исполнен заказ. Добавить нечего- полностью удовлетворен сотрудничеством. При необходимости- обращусь вновь.
Відповідь представника «Esantehnika»
Це чудово чути, що Ви повністю задоволені нашим сервісом! Дякуємо за Ваш відгук та готовність звернутися до нас знову. Якщо в майбутньому Вам знадобиться ще якась допомога чи підтримка, будь ласка, звертайтеся. Бажаємо Вам чудового дня та приємних покупок у майбутньому!
Тетяна Dressedwindows рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Ванна акрилова kolo supero, Замовлення №6259

Сподобалося хороше і швидке обслуговування, легка комунікація. Ванну доставили в зручний для мене час. Рекомендую
Відповідь представника «Esantehnika»
Ваш відгук дуже цінний для нас! Ми раді, що вам сподобався наш сервіс, швидка комунікація та доставка ванни у зручний для Вас час. Дякуємо за Ваші рекомендації! Якщо ви знову звернетеся до нас або у Вас виникнуть які-небудь питання, будемо раді вам допомогти. Нехай ваші наступні покупки будуть такими ж приємними!
Nataliia рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Умивальник Catalano Horizon 150AHZ00, Донний клапан Catalano Horizon 5PBPC00, Замовлення №6404

За мною зв?язались дуже швидко, підтвердили замовлення і домовились про час доставки. Все супер! Обов?язково рекомендуватиму магазин!
Відповідь представника «Esantehnika»
Дякуємо за відгук! Рекомендації важливі для нас, і ми раді, що ви обираєте нас. Щиро дякуємо за Ваш вибір та гарного Вам дня!
Николай Шендоров рекомендує цей магазин

Купив: Душевая стойка Grohe Tempesta Cosmopolitan (26223001), Замовлення №6407

Все добре, оперативно, доставка в пигород той же день. Дякую Хмарук Ігор. Рекомендую.
Відповідь представника «Esantehnika»
Дякуємо Вам за чудовий відгук! Ми надзвичайно раді, що ви оцінили наш сервіс і оперативну доставку. Ігор також вдячний за ваші слова! Якщо в майбутньому вам знову знадобиться допомога чи нові покупки, звертайтеся. Бажаємо вам лише приємних вражень від отриманих товарів та гарного дня!
Volodymyr Strashynskyi рекомендує цей магазин

Купив: VILLEROY & BOCH TARGA PLUS SOLO, Замовлення №6403

приємна ціна і швидка доставка, замовлятиму ще, всім задоволений
Відповідь представника «Esantehnika»
Дякуємо за ваш відгук! Ми раді, що ви задоволені нашими цінами та швидкою доставкою. Це для нас важливо надавати якісний сервіс та задовольняти наших клієнтів. Чекаємо на ваші майбутні замовлення і готові допомогти вам ще раз. Приємних вам покупок та гарного дня!
Георгий Николаев рекомендує цей магазин

Купив: Змішувач для ванни AM.PM X-Joy S F85B10033, Замовлення №124

Відповідь представника «Esantehnika»
Дякуємо за вашу рекомендацію! Ми вдячні за ваш відгук і раді, що ви задоволені нашим сервісом.
Алена смирнова рекомендує цей магазин
13 січня 2024

Купив: Змішувач для ванни Hansgrohe Logis 71400000, Замовлення №6410

Щиро дякую за приємні ціни і швидку доставку
Відповідь представника «Esantehnika»
Вам дякуємо за теплий відгук! Враження задоволення від наших цін і швидкої доставки для нас дуже важливе. Ми завжди тут, щоб надавати вам найкращий сервіс. Бажаємо вам приємних покупок і гарного дня!