Татьяна Мулярчук рекомендує цей магазин
25 грудня 2021

Купив: змішувач на кухонну мойку Hansgrohe Focus, Замовлення №3831

Замовляли саме на цьому сайті ,тому що влаштувала ціна .Потім приємно були здивовані оперптивністю.Менеджер Ігор прийняв замовлення і все швидко відправили по адресі ,в той же день. Дякуємо. Приємно було з Вами співпрацювати.
o.sheva рекомендує цей магазин
22 грудня 2021

Купив: ТУМБА

Закали потому, что была лучшая цена. Да и бесплатная доставка. Привезли не ту тумбу, а мы не проверили модель сразу. Позвонили, вежливо выяснили что произошла ошибка. Подождали неделю пока появится такая же модель и нам привезли заменили. Ошибка была с обоих сторон, потому претензий нет никаких. Главное, что продавец порядочный и не конфликтный, рекомендую.
allxi не рекомендує цей магазин
14 грудня 2021

Хотів купити: Раковина Laufen PRO S 480х280 мм с отверстием слева H8159550001041, Замовлення №3793

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

За 3 суток не связались. Перезвонил сам - не ответили... на емейл так же не ответили. Магазин в ауте. не трате время на них.
Анютка не рекомендує цей магазин
30 листопада 2021

Купив: Душевой гарнитур QTAP Inspai-Varius V00440501 CRM, Замовлення №3700

Заказала в пятницу. Сказали отправят в понедельник. Звоню во вторник и слышу что товар отправили,но склад номер ттн не дал еще. Вайбер, почта, фейсбук -все молчит. Из-за них закончились скидки у других продавцов. Если товара нет,почему не сказать об этом прямо!?
WPG OIL рекомендує цей магазин
30 листопада 2021

Купив: Тумба з умивальником/під умивальник SANWERK ЛИГА AIR 90 МЕССИНА С УМЫВ. ПРИНЦ (MV0000394)

Замовлення зробив швидко і без проблем. Ціна на сайті була нижчою ніж у конкурентів, тому замовлення зробив саме у цьому магазині. Досить швидко менеджер зв‘язався зі мною. Домовилися про дату та час доставки. Все пройшло без проблем. Сервісом задоволений так як і товаром. Магазину дякую!
Iulianna Kobiuk рекомендує цей магазин
19 листопада 2021

Купив: Набори змішувачів Hansgrohe для душу та ванної

Замовила без проблем, товар отримала швидко, зручно. Обсуговуванням задоволена на 100%, професійно і чемно.
Василий Донцул рекомендує цей магазин
8 листопада 2021

Купив: Grohe

Заказывали товары не один раз. Качество, цена и сервис отличные. Рекомендую.
Анастасия Смелова рекомендує цей магазин
8 листопада 2021

Купив: Душовий набір (гарнітур) Hansgrohe Raindance Select E 120 / Unica'S Puro Set 26620000, Замовлення №3619

Продавец быстро связался, уточнили детали по душевому гарнитуру. Доставка было на следующий день. Всё понравилось, советуем.
Treol рекомендує цей магазин
6 листопада 2021

Купив: Инсталяция+клавиша смыва Imprese i9120, Замовлення №3575

Процес від моменту замовлення товару до моменту його забору повністю відповідам моїм уявленням про гарний сервіс, чим я і задоволений. Планую робити й подальші замовлення у цього продавця.
Sergii Yuhov рекомендує цей магазин
21 жовтня 2021