exblowd не рекомендує цей магазин
26 листопада 2023

Купив: SSD накопичувач WD Black SN850X 2 TB (WDS200T2X0E), Замовлення №223541038

Сподобалося: наявність, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, фіскальний чек

В п'ятницю замовив SSD диск за 4690 грн, зразу оплатив через сайт, невдовзі мене набрав менеджер та повідомив, що відправлять товар в понеділок. В неділю зранку телефонує вже інший менеджер та повідомляє, що диск є, але його ціна в районі 5800 грн... Звичайно я оформив повернення коштів. В результаті зіпсований настрій та витрачений час, не рекомендую цей магазин
Oleg Rudinskiy рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: Наушники TWS ASUS ROG Cetra True Wireless White, Замовлення №223689068

Богдан Бойко не рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: Смартфон Umidiji Bison X10, Замовлення №223440025

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Демпінгують ціни,щоб заманити клієнтів. Інформація про гарантію не відповідає дійсності. З товаром ніякого чека та гарантійного талона,якщо здійснюється покупка без реєстрації . При вирішенні спірних питань персонал веде себе по хамськи, ніякої підтримки ви не чекайте. Магазин не рекомендую!
Валентина Мартощук рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Кожаный чехол книжка Epik Classy Xiaomi Redmi Note 8 / Note 8 2021 Черный, Замовлення №223462009

Замовляла Шкіряний чохол книжку Epik Classy Xiaomi Redmi Note 8 / Note 8 2021 чорного кольору. Товар доволі якісний за свої кошти. Відправили дуже швидко та без проблем. Продавця рекомендую.
Palamar не рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Хотів купити: Samsung 870 EVO 2 TB (MZ-77E2T0BW), SSD накопичувач Samsung 870 EVO 2 TB (MZ-77E2T0BW)

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Занижают цены, после заказа не отправляют и не перезванивают, не понимаю я их тактику. Не рекомендую.
Nataliia не рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: М'яка іграшка Aurora Eco Nation Єнот 23 см (200039C), Замовлення №223879066

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не рекомендую категорично цей магазин! Післясплати немає, тільки передоплата, минув майже тиждень, замовлення оплачене та його і досі немає, як і пояснення, чому така затримка. Сумніваюсь, що взагалі відправлять або повернуть гроші. Соромно має бути в такий час обманювати людей.
юра крафт не рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Хотів купити: 13T Pro 12/512GB Meadow Green

в наявності товару нема/ демпінгують ціни щоб заманити клієнтів . сервіс нижче середнього. достойний рівень зявляється після негативних відгуків
Nowodvorski - Дмитро Кравченко UA не рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Хотів купити: Люстра Nowodvorski Люстра BULLET 9061

Цей магазин демпінгує, ціна не відовідає дійсності. Занижені ціни для заманювання клієнтів!
Алена Примха рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Топор Fiskars X7 XS , Замовлення №223122006

Чудовий магазин, придбала те що хотіла. Доставка була вчасно.
Андрей Ворон рекомендує цей магазин
15 листопада 2023