Tuxford не рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Смартфон HUAWEI Nova Y70 4/128GB Crystal Blue, Замовлення №224841011

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Потрібно тільки отримати гроші. Дальлше нічого їх не цікавить. На сайті написано що гарантія 12 місяців від вироюника, по факату 1 (!!!) місяць гарантії . Тільки із-за того що телефон потірбно вже, не відмовився від покупки.
Тарас Стефанюк рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Аккумулятор PowerPlant для DeWALT 18V 2.5Ah Ni-MH (DC9096), Замовлення №223176028

Покупкою задоволений. Рекомендую.
Виталий Карпалюк рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Лампа Kodak A60 E27 8W 220V Нейт.Бел. 4100K Мат. н/Дим. (30419377/B-IK1) Джерело безперебійного живл, Замовлення №223260024Лампа Kodak A60

Дарья Слюсарева рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Растягивающийся шланг Secret Hose 8м-24м серый, комплект, WSCH824GY Bradas, Замовлення № 223327024

Купила Шланг що розтягується Secret Hose 8м-24м сірий, комплект, WSCH824GY Bradas. Товаром дуже задоволена, та його якістю. Ціна відповідала заявленій на сайті, доставили в найкоротший термін. Рекомендую магазин та товар!
Anton Horodchuk рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Starlink Cable Rectangular V2 150ft/46 м, Замовлення №223533024

Замовляв тут, бо кабель був в наявності і дешевше ніж в інших магазинах. Покупкою задоволений, рекомендую
Юрій Мартиненко не рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Хотів купити: SSD накопичувач Kingston NV2 2 TB (SNV2S/2000G)

При замовленні називають одну ціну, а коли скидають реквізити для оплати - повідомляють що ціна вища, хоч на сайті після цього ціну не змінюють. Не чесний продавець!
Олекса Миколайович не рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Хотів купити: Шланг садовий Polix Шланг для полива Special 50 м 1/2" (79V306)

лише під замовлення Доставка 1-5 днів
wellan не рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Хотів купити: Жорсткий диск WD Red Plus 4 TB (WD40EFPX), Замовлення №224182007

moozl не рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: Кабель сетевой ATcom UTP 305 м cat.6 CCA 1Gb/s (16382), Замовлення №224654006

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Заказал 9.03, сразу оплатил по реквизитам, сейчас уже 16.03... Товар так и не отправили . Так же сегодня попросил отменить заказ, но его так и не отменили, говорят что передадут информацию, куда и что нужно передать не понятно. Такое чуство, что инфу передают посредством укрпочты... Магазин раньше вроде был нормальный, но сейчас бы не порекомендовал.
SpitFire рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Power Bank Konfulon A25Q 20000mAh 65W White, Замовлення №223811030

Купував powerbank з power delivery для підзарядки ноутбука - все працює супер. Це мабуть найдешевша опція для зарядки ноута яка була на той момент. Повністю задоволений. Магазин рекомендую.