rexar1988 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
1 листопада 2023

Хотів купити: Sony Inzone H7 White, Навушники з мікрофоном Sony Inzone H7 White (WHG700W.CE7)

заказал товар, сделал предоплату 150 грн, подождал 2 недели, и ничего. Тишина. Не рекомендую
Грошi були повернутi. Все добре, насправдi я перепутав дати
2 листопада 2023 Відповісти
via zelensvet рекомендує цей магазин

Купив: Экшн-камера Akaso EK7000 Pro 4K Black, Замовлення №223147034

Ребятам респект, помогли выбрать на подарок камеру, в выходные были на связи, все организовали, камера пришла раньше, чем ожидал, подарок состоялся. Упаковка фирменная, запечатано все идеально. Рекомендую магазин, приятно иметь дело.
Ivan рекомендує цей магазин

Купив: Мультиварка Redmond RMC-M22 Black, Замовлення №223110033

Мультиварка Redmond RMC-M22 Купляв сироті в подарунок, дякую магазинові за розуміння і безкоштовну доставку. Дитина в захваті (дівчинка 16 років)
iaroslavtsev рекомендує цей магазин
29 жовтня 2023

Купив: Електротурка Gorenje ATCM730T, Замовлення №223186014

Гарний сервіс. Кавоварка така як треба - головне, що вона автоматично відключається.
Komisar рекомендує цей магазин
19 жовтня 2023

Купив: Belkin GaN Boost Charge Pro 108W USB-С/USB-A, Замовлення №223948013

Повністю задоволений
germash62@ukr.net рекомендує цей магазин
18 жовтня 2023

Купив: Струменевий картридж G&G Картридж HP No.21/22 Black/Tri-color Combo Pack (G&G-SD367AE), Замовлення №223617018

Товаром задоволений. Якість + ціна це те що потрібно. Персонал магазину компетентний та уважний до покупців. Рекомендую.
Ірина Піддубняк рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: м\'ясорубка ручна, м'ясорубка механічна Kamille Мясорубка ручная KM-6521, Замовлення №223901011

o.kurakov не рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Купив: Термогигрометр TFA 45204042, Термогігрометр TFA 45.2041.42, Замовлення №223295026

Не сподобалося: наявність, повернення товару, фіскальний чек

Неля не рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Купив: https://mbuy24.com/prod/1719275-provans-allure-170kh150sm-4820175717581-.html, Замовлення №223805027

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Магазин просто жахливий, оформили замовлення ще 11 вересня але так нічого і не надіслали. Замовлення і досі висить в обробці. Телефонувала декілька разів обіцяли вияснити і зателефонувати до цієї пори чекаю реакції
Yaroslaff Tov не рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Хотів купити: Сейф Safetronics STR 14M

Замовив товар 5 вересня, вніс попередню оплату, далі пішли обіцянки. До 26 вересня включно товар не отриманий, обіцянки продовжувалися. Дуже не рекомендую. Не можна тут нічого замовляти!!!