Vоlоdimer рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: LG 50QNED756RA, Замовлення №7133

Не сподобалось,що беруть передоплату(для мене це незручності),але на другий день вислали телевізора.телевізор бомбезний,так що дякую і рекомендую всім робить тут покупку техніки.
ma1ador не рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Хотів купити: LG 55QNED866QA, Телевізор LG 55QNED86

Не сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Офіційний LG 55QNED866QA продають по ціні 29600 грн. з безкоштовною доставкою, а по факту кажуть що ТВ треба перепрошивати і просять 1500 грн. авансу за доставку. Після питання для чого перепрошивати офіційну українську модель з індексом 866QA, сказали що товару немає в наявності.
Konstantin не рекомендує цей магазин
7 листопада 2023

Хотів купити: Телевізор Samsung QE85Q80C

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Відповідь представника «Click-Click»
Доброго дня, на жаль не можемо знайти інформацію по Вашому замовленню. Надайте номер замовлення, або деталі. Будемо раді вирішити Ваше питання.
Добрый вечер! Ситуация похожа - как и с телевизорами - сначала нет телевизоров и теперь и заказ мой не нашли Мне кажеться Вы не пытались найти мой заказ или умышленно пытаетесь сгладить негативный отзыв 1. Мне сегодня 14.11.2023 в 11:45 звонил сотрудник Вашего магазина с номера - 093-079-87-**, с предложениями удалить отзыв. 2. С Вашего основного мобильного телефона +38(067) 212-22-**, который указан у Вас на сайте, в вайбере приняли мой заказ (без указания номера заказа) и указали номер карты, куда необходимо перевести деньги (могу сбросить Вам скрины): Вот номер карты для оплаты (цитата): \"... Андрій передплата за тв 6500гр магазин клік клік\" Сюда я и перевел деньги, после чего и общался с сотрудников на моб. номере - 093-079-87-** Спасибо Вам за помощь в решении моего вопроса!
14 листопада 2023 Відповісти
Спасибо за отзыв, уже передумал покупать в этом магазине.
4 січня 2024 Відповісти
Прочитавши Ваш коментар всерівно вирішив резикнути.Вийшло все те саме як і у Вас
2 лютого 2024 Відповісти
Serhiy Bihun не рекомендує цей магазин
4 листопада 2023

Хотів купити: Телевізор Samsung QE75QN91B

Максим Т рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: LG OLED48A29LA, Телевізор LG OLED48A2, Замовлення №4249

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, фіскальний чек

Від подачі замовлення до доставки все оперативно і якісно. Рекомендую!
Телевизор был новый и в пленках? вся комплектация? Хотел тут заказать, звонил.. прошла неделя, никто не перезвонил и не написал даже
4 листопада 2023 Відповісти
Максим Т відповів на коментар JAGUAR_XJ
Так телевізор повністю новий у плівках, є відео де ми з донькою здираємо плівку ;) Але ціна там 37000грн., на жаль дешевше за модель для західної європи 29LA знайти дуже тяжко. В ... можна придбати офіційний 26LA за 37 999грн., але там інша матриця.
6 листопада 2023 Відповісти
0ver10pd рекомендує цей магазин
19 жовтня 2023

Купив: Samsung GQ43Q60TGU, Замовлення №110

В перше бачу таке відношення до клієнта. Замовляв інший ТВ дитині за гроші дитини + ми трішки додавали. Той ТВ був бракований але так як у дитини був день народження то запропонували більш дорогу модель зі знижкою від постачальника. Дуже сподобалось, буду вибирати цей магазин якщо буде в наявності необхідний мені товар.
Bohdan Prepelytsia рекомендує цей магазин
28 вересня 2023

Купив: Телевізор Philips 50PUS8807/12, Замовлення №313

Я збирався замовляти інший товар, але консультант дізнався про мої потреби до телевізора та приділив час на поради та пояснення, чому є кращій вибір у тому самому бюджеті. Я прислухався до нього та не пошкодував. Я дуже задоволений придбаним телевізором. Привезли дуже оперативно, лише зі "страховочною" предоплатою, але це було у рахунок від повної вартості товару. Однозначно рекомендую цей магазин.
Анатолій Короткий не рекомендує цей магазин
11 червня 2023

Хотів купити: Телевізор Sony XR-55A80J

При офрмленні замовлення через сайт, після реєстрації, на сторінках магазину лише білий екран, не вдалося замовити.
Bon Bоn рекомендує цей магазин
21 травня 2023

Купив: Телевізор Philips 50PUS8807/12, Замовлення №4064

Трішки дорожче,ніж планував,але в цьому магазині я видзвонив модель,яка мене цікавила.Привезли на адресу в той же вечір.Не дуже сподобався мені вигляд коробки,але перевіривши телевізора,я все ж таки його оплатив(до нього претензій не було).Користуюсь більше місяця,всім задоволений,можу спокійно давать позитивну рекомендацію даному магазину.
Олексaндро рекомендує цей магазин
26 лютого 2023

Купив: Телевізор LG 55NANO91, Замовлення №3998

Возникла потребность в еще одном телевизоре(брали в 21году в этом же магазине)и ,как и в прошлый раз,получил исчерпывающую консультацию,товар был в наличии и ,даже менеджер все та же была(smiley),а это говорит о стабильности компании!!!рекомендую!проверено временем!