GarriBig рекомендує цей магазин
10 листопада 2022

Купив: Samsyng GQ 55Q70B, Замовлення №3024

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Давно не обновлял себе технику,а тут разбили тв,обратился в интернет магазин и не пожалел.Получил исчерпывающую консультацию по брендам,моделям,характеристикам телевизоров.Подобрали и по качеству и по цене устраивающий меня,доставку осуществили довольно быстро и без проволочек.Ставлю лайк магазину,придраться не к чему.
Bogdanchik2 рекомендує цей магазин
9 листопада 2022

Купив: Lg 70nano769qa, Замовлення №2986

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: оформлення замовлення

Рекомендую магазин!!!товар в наличии,качество-супер,менеджер-на своем месте,цена соответствует заявленной,доставка оперативная!!!
Валерій 3 рекомендує цей магазин
8 листопада 2022

Купив: Sony 55x94j, Замовлення №2981

Не сподобалося: оформлення замовлення

Звернувся в цей магазин і залишився під приємним враженням від їх чіткої роботи,також дуже задоволений якістю телевізора,ціна адекватна.Дякую і рекомендую!
Oleksndre рекомендує цей магазин
7 листопада 2022

Купив: Samsung gq50q73a, Замовлення №2963

Не сподобалося: оформлення замовлення

Может кому-то поможет и мой отзыв при выборе техники,так как знаю по себе,как не просто определиться с моделью,и чтоб магазин был надежный,да и чтоб в цене не прогадать..Много обзванивал,но все же остановился на этом магазине.Получил емкую информацию по интересующим меня моделям. Телевизор доставили быстро, Все организованно и налажено!!!Вообщем-Рекомендую!!!
Eвгеній рекомендує цей магазин
6 листопада 2022

Купив: Philips 43pus8507/12, Замовлення №2954

Не сподобалося: оформлення замовлення

Мені дуже важливо було,щоб у мене не було ніяких проблем з налаштуванням,щоб працювали всі додатки,було якісне зображення і т.д.Я дуже вибагливий замовник,але всі мої вимоги були виконані.Телевізор доставили без затримки,трішки викликав сумнів зовнішній вигляд коробки,але післяперевірки телевізора все мене влаштувало,претензій нема.Задоволений і роботою персоналу і роботою телевізора!
Поля рекомендує цей магазин
5 листопада 2022

Купив: Lg50nano759pa, Замовлення №2691

Не сподобалося: оформлення замовлення

Хочу подякувати менеджеру цього магазину за допомогу) .Вона мала велике терпіння,бо вибір був складний,хотілось і діагональ не маленьку,і щоб хорошої якості ,та ще й не зовсім дорого. Підібрали,ще й ,хоть і невелику,але отримали знижку,бо трішки не дотягували.Приємне враження залишилось від покупки і телевізором дуже задоволені. Телевізором задовільна, Магазином задовільна, Дякую)
Макс Вита рекомендує цей магазин
4 листопада 2022

Купив: Lg 75nano769qa, Замовлення №2933

Сподобалося: наявність, відвантаження товару

Було багато питань по замовленню,на які отримав кваліфіковану консультацію від менеджера.Дуже переживав,чи нова пошта доставить без пошкоджень,все таки діагональ велика,ціна теж не дешева,але все обійшлось без задоринки!Дуже задоволений вибором моделі і відповідальністю працівників магазину.Всім рекомендую!!!
Serchio 30 рекомендує цей магазин
31 жовтня 2022

Купив: Lg 32lm6370pla, Замовлення №2881

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

В будущем еще раз обращусь. Заказ доставили вовремя (по небольшой предоплате),при курьере проверил сразу,всем доволен,претензий нет.
Valyentina рекомендує цей магазин
26 жовтня 2022

Купив: Samsung GQ55qn85b

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Товар был в наличии по заявленной цене,доставка оперативная.Из минусов-предоплату требуют,немного напрягло,а так-хороший магазин,рекомендую.
ТB не рекомендує цей магазин
6 жовтня 2022

Купив: LG55nano769qa

Сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати